DRUKAS PĀRVALDĪBAS PAKALPOJUMI

Mūsu pieeja drukas pārvaldības pakalpojumiem

Katra organizācija ir citādāka. Tāpēc, piedāvājot Canon drukas pārvaldības pakalpojumus, mēs veltām laiku, lai iepazītu jūsu uzņēmumu un IT prasības, kas sniedz iespēju izveidot tieši jūsu vajadzībām pielāgotu pakalpojumu.
PIEPRASĪT INFORMĀCIJU
alt text

Kopsavilkums par MPS pieeju

Mēs sniedzam Canon drukas pārvaldības pakalpojumus (Managed Print Services, MPS), izmantojot savas zināšanas nozarē, lai nodrošinātu jums priekšrocības, ko var iegūt ar uzlabotu drošību, ātrākiem drukas procesiem, efektīvākām darbplūsmām, ilgtspējību un mazākiem tēriņiem iespējami īsākajā laikā, apvienojot ITIL® un PRINCE2® metodoloģijas katrā šī procesa posmā.
alt text
Canon Camera

Izpēte

Mēs sākam ar rūpīgu jūsu pašreizējās situācijas izpēti un izveidojam pilnīgu priekšstatu par drošību, ilgtspējību un jebkādiem dokumentu un informācijas plūsmu efektivitātes trūkumiem jūsu organizācijā.

Pēc tam varam sākt noteikt jomas saistībā ar nevajadzīgiem atkritumiem un citām problēmām drukas un tveršanas procesos, kuras varētu uzlabot.

Izstrāde

Pamatojoties uz atklājumiem, kas izcelti izpētes fāzē, mēs izstrādājam risinājumu, kas palīdzēs uzlabot efektivitāti un modernizēs digitālās transformācijas stratēģiju, ļaujot jums visu uzmanību pievērst svarīgiem uzņēmuma jautājumiem.

Šī procesa laikā mēs jūsu organizācijai izstrādāsim Optimizācijas politiku, balstoties uz vismodernākā mākoņa, kā arī drošu un ilgtspējīgu risinājumu un pakalpojumu arhitektūru.

A group of professionals in a meeting
Work professionals discussing Fujitsu Managed Print Service Case Study

Pāreja un ieviešana

Kad esam izstrādājuši individuālu risinājumu, mēs izmantojam savu ilggadējo projektu vadības pieredzi, lai uzraudzītu tā ieviešanu jūsu organizācijā.

Balstoties uz mūsu pieredzi pārmaiņu pārvaldībā, mēs sadarbojamies ar komunikācijas komandām, lai nodrošinātu nevainojamu pāreju un lietotāji to vienkārši pieņemtu kā ilgtermiņa risinājumu.

Atbalsts un pārvaldība

Mūsu MPS piedāvājuma pamatā ir biroja tehnikas pārvaldības pakalpojums, ar kura palīdzību mēs mērām drukas un skenēšanas rezultātus, izmantojot galvenos veiktspējas indikatorus, par kuriem esam vienojušies, un nodrošinot apkopi un atbalstu, lai piedāvātu augstu pieejamību un uzturētu noslēgtos pakalpojumu līgumus. Papildus tam mēs piedāvājam efektīvu klientu atbalstu, IT atbalstu un citus digitālos pakalpojumus, lai viss darbotos nevainojami.

Pēc darbības uzsākšanas mēs turpināsim pārvaldīt jūsu risinājumu ilgtermiņā, lai pārliecinātos, ka viss darbojas tā, kā vajadzētu, un ka tas joprojām atbilst jūsu vajadzībām tagad un nākotnē.

people shaking hands
Canon Camera

Pārskats

Canon drukas pārvaldības pakalpojumi (Managed Print Services, MPS) iekļauj regulārus pārskatus, lai nodrošinātu, ka jūs pilnībā izmantojat risinājuma priekšrocības un ka tas laika gaitā tiek optimizēts, apmierinot jūsu organizācijas mainīgās vajadzības, kas saistītas ne tikai ar veiktspēju, bet arī ar svarīgiem paralēliem mērķiem, piemēram, drošību un ilgtspējību.

Mēs nosakām skaidru līgumu pārvaldību, lai jūs varētu viegli izsekot, kad, kā un ar ko mēs pārskatīsim jūsu MPS līguma statusu. Un pats galvenais — šī pārskatīšanas procesa ietvaros mēs izcelsim jaunas iespējamās uzņēmējdarbības attīstības jomas, piemēram, iespējas, ko pavērusi pāreja uz digitālo transformāciju, hibrīda darbu, mākoņpakalpojumiem un mobilajām tehnoloģijām, lai palīdzētu jums attīstīties ilgtermiņā.

GADĪJUMA IZPĒTE

“Ar Canon MPS risinājumu esam ieguvuši aptuveni 35% kopējo drukas izmaksu ietaupījumu”

Džons Bērnijs (Jon Burnby)
Direktors, IT Services Europe, Fujitsu
Canon Camera

PAKALPOJUMI

Pārvaldīti drukas pakalpojumi

Rada optimizētu, drošu un ilgtspējīgu ierīces infrastruktūru kopā ar Canon drukas pārvaldības pakalpojumiem un risinājumiem, kas tiek piegādāti jums visērtākajā veidā: mākonī, uz vietas vai arī hibrīda vidē.

PAKALPOJUMI

Digitālās transformācijas pakalpojumi

Turpiniet digitālo transformāciju, apvienojot uzņēmumiem paredzētos drukas pārvaldības pakalpojumus un darba vietu sadarbības risinājumus, kas pieejami vienā piedāvājumā.

an image representing digital transformation
Workspace Collaboration Solutions

RISINĀJUMI

Darba vietu sadarbības risinājumi

Pārveidojiet uzņēmuma darbību ar moderniem risinājumiem tveršanai, dokumentu darbplūsmu automatizācijai un savienojumam ar mākoņpakalpojumiem, kas darbojas kopā, lai uzturētu drošu informācijas plūsmu organizācijā.

Saistītie produkti un risinājumi

Izpētiet vēl citus Canon risinājumus, kas papildina mūsu pārvaldītos drukas pakalpojumus

Izpētiet vairāk

Lasiet vairāk par to, kā Canon risinājumi un pakalpojumi var palīdzēt pielāgoties jaunajai hibrīda darba realitātei.

 • Cloud Enablement in workspace Transformation

  Sagatavošanās negaidītajam

  Priekšstats par “normālu darbu” ir pilnībā mainījies un turpina mainīties. Šeit parādīts, kur investēt, lai saglabātu konkurētspēju.

 • Image representing cloud being the new normal

  Atbalsts jaunajai darba vietai

  Lasiet, kā mākonis kļūs par svarīgu pamatelementu, lai nodrošinātu komandām iespēju sadarboties mainīgajā, hibrīda veida nākotnes darba vietā.

 • An image of a paper cloud with paper documents falling from the cloud.

  Pielāgošanās rītdienas darba vietai ar mākoni

  Pārvietojieties nākotnes darba vietā, izmantojot mākoņa tehnoloģiju, lai atbalstītu efektīvu, drošu sadarbību.

 • An image of a young man looking at his laptop

  Ko sagaidīt nākotnes darba vietā

  Atklājiet tendences, kas ietekmē nākotnes darba vietu, un saņemiet padomus, kā sagatavoties.

 • VAI NEPIECIEŠAMA PALĪDZĪBA?

  Vai vēlaties uzzināt vairāk par šo produktu?