bridge camera photography

Tilta kameras

Uzņemiet it visu — no īpaši plata skata leņķa ainavām līdz izciliem dabas telefoto kadriem, iegūstot pārsteidzoši asus attēlus.

Uzņemiet katru detaļu ar jaudīgu tālummaiņu

Varat paļauties uz izcilu veiktspēju — uzņemiet platu skata leņķi vai izmantojiet maksimālu pietuvināšanu ar vienu no mazākajiem un jaudīgākajiem pieejamiem optiskās tālummaiņas objektīviem. Intelligent IS garantē optimālus rezultātus — uzņemot gan vājā apgaismojumā, gan kustības laikā.

powerful bridge camera zoom

Satriecošas detaļas un radoša brīvība: uzziniet vairāk par Canon 4K kameru klāstu

Uzziniet vairāk

powerful zoom lenses

Saglabājiet objektu redzes laukā, kad pietuvināt

Savvaļas dzīvnieki un sporta zvaigznes reti atrodas statiskā stāvoklī — funkcija Zoom Framing Assist palīdz tiem sekot. Nospiediet pogu, un kamera ātri attālina objektu, lai jūs varētu to no jauna atrast. Tiklīdz poga tiek atlaista, tiek atjaunota iepriekšējā tālummaiņa.

Skatīt videoklipu

Pārņemiet vadību ar pārliecību

Izziniet savu fotografēšanas entuziasmu, izvēloties savus iestatījumu tādiem parametriem kā atvērums, ekspozīcijas laiks, baltā balanss un ISO. Izmantojiet uzlabotās manuālās funkcijas filmām, lai pārņemtu vadību, uzņemot videoklipus.

zoom framing assist

Uzņemiet komfortablāk un ilgāk

Uzņemšanai ar lielu optisko palielinājumu nepieciešama lielāka stabilitāte. Tāpēc mēs esam apvienojuši apjomīgā izpētē iegūto informāciju un Canon zinātību par EOS DSLR, lai izveidotu ergonomiskus turētājus, kas nodrošina uzņemšanas komfortu un iespējas to darīt ilgāk.

high optical zoom

Vienkārši kopīgojiet un uzņemiet attāli ar Wi-Fi

Kopīgojiet savu radošo veikumu, izmantojot Wi-Fi ar Dynamic NFC, kas ļauj izveidot savienojumu un kopīgot ar saderīgām viedierīcēm tikai ar vienu pieskārienu. Uzņemiet lieliskus dabas fotoattēlus vai pašbildes ar bezvadu funkciju Remote Shooting, izmantojot Canon lietojumprogrammu Camera Connect.

shooting with wi fi
canon camera accessories

Paplašiniet savu radošumu

Attīstiet savu radošumu ar plašu optisko piederumu klāstu, tostarp augstas izšķirtspējas elektronisko skatu meklētāju un EOS Speedlite zibspuldzēm.

Izbaudiet brīvību, ceļojot ar vieglām somām

Izmantojot DSLR kameras, jums vajadzētu ņemt līdzi vairākus objektīvus, lai iegūtu tādu tālummaiņas diapazonu, kādu nodrošina Canon tilta kameras.

light travel camera

Gūstiet iedvesmu, reģistrējieties tūlīt

Nekad nepalaidiet garām Canon piedāvājumus, padomus un pamācības, kā arī jaunumus un uzaicinājumus uz vietējiem pasākumiem.

Reģistrēties tūlīt

Visas funkcijas nav pieejamas visās kamerās.