01-m50 hero

Prece

EOS M50 — esiet pirmais

Piecas apbrīnojamas personas, piecas neticamas videofilmas — viena lieliska kamera ar neskaitāmām radošām iespējām


Mēs dodamies aizkadrā, lai redzētu, ko var paveikt Canon EOS M50 4K bezspoguļu kompaktkamera. Šie pieci apbrīnojamie inovatori ir vieni no pirmajiem, kuri ir atklājuši tās iespējas — vai jūs būsit nākamais?

Self Portrait Katie McDonnell 2

Ketija Makdonela (Katie McDonnell)

Profesionāla skrējēja, Ninja Warrior fināliste Lielbritānijā un videoblogere — Ketija ir arī dublējusi Eliju Goldingu, Annu Hetaveju un Millu Jovoviču.

Skrējiens gaisā

Ketija Makdonela (Katie McDonnell) ar draugu Ēriku aiz kadra un Canon EOS M50 parāda savus trikus parkūrisma paradīzē. Lēnā ierakstīšana ar 120 kadriem sekundē vienmērīgi uzņēma Ketijas atmugurisko salto (backflip), un tālvadība bija pilnīgi precīza, uzņemot grandiozo atmugurisko salto, atbalstoties ar roku (ginger flip).

Ēriks izmantoja nepārtrauktu uzņemšanu ar 10 kadriem sekundē, lai nofilmētu Ketijas stilīgo 360 grādu lēcienu no balkona, pēc tam tikpat vienkārši bezvadu režīmā pārsūtīja attēlus uz viņu klēpjdatoru.

“VIENA LIETA, KO VĒLĒJOS — IZPILDĪT ŠEIT GRANDIOZU ATMUGURISKO SALTO, ATBALSTOTIES AR ROKU (GINGER FLIP)… ”

04_EOS_M50_black_Lifestyle_3_Alex_Vizeo

Alekss Vizeo (Alex Vizeo)

Piecos kontinentos atzīts vienkāršu ceļojumu blogeris un fotogrāfs — Alekss ir arī vairākkārt ieguvis nozīmīgas balvas par saviem blogiem.

Parīze no pavisam cita skatu leņķa

Ar lielisku pašbilžu statīvu, kas viņa tālruni savienoja ar Canon EOS M50, Alekss Vizeo (Alex Vizeo) atjaunoja savu mīlestību uz dzimto Parīzi — ar tālvadību un tiešo skatu viņš uzņēma fotogrāfijas un video. Alekss gudri meklēja kādu slepenu ielas mājas jumtu, no kura pavērtos brīnišķīgi skati uz iespaidīgo pilsētu un tās visā pasaulē slavenajiem objektiem, lai ar EOS M50 tos uzņemtu ar bagātīgām 4K detaļām. Paris au max!

“TAS IR TAS, KO MEKLĒJU VISU DIENU…TUR IR VISLABĀKAIS SKATS PARĪZĒ!”

06_EOS_M50_black_Lifestyle_22mm_Kay_Nambiar_16

Kajs Nambiars (Kay Nambiar)

Pēc uzvaras televīzijas izdzīvošanas šovā Kajs turpināja darboties, kļūstot par veiksmīgu modeli, mūziķi, televīzijas personību un Instagram zvaigzni.

Cilvēks, laiva — un bēgšana no pilsētas

Kajs Nambiars (Kay Nambiar) varēja kļūt slavens, uzvarot izdzīvošanas šovā, bet, atrodoties laivā ārpus pilsētas un mēģinot to vadīt mežonīgā vietā ārpus Amsterdamas, viņš nokļuva dziļos ūdeņos.

Ar Canon EOS M50 ērti maināmo objektīvu palīdzību viss nostājās savās vietās. Kajs konstatēja, ka automātiskā fokusēšana ar skārienu un vilkšanu ir perfekti piemērota tuvplāniem — un arī tuvplānam, saskaroties ar govi.

“SKATĪŠOS, VAI VARĒŠU ATRAST LAIVU UN CIK TĀLU AR TO TIKŠU — AIZRAUJOŠI!”

EOS_M50_white_lifestyle_Celine_Barnaerts_10

Selīna Bernerta (Celine Bernaerts)

Selīnas grima māksla ir parādīta tādos žurnālos kā “Vogue” un “Elle”, un viņas padomi par modi ir sagādājuši viņai milzīgu sekotāju pulku sociālajos tīklos.

Grima mākslas zvaigzne ārpus savas studijas

Elites modes grima māksliniece Selīna Bernerta (Celine Bernaerts) nolēma, ka ir pienācis laiks studijas gaismas nomainīt pret lielisko gaismu brīvā dabā, apbruņojusies tikai ar Canon EOS M50. Selīna izveidoja savienojumu ar savu viedtālruni un izmantoja kameras inteliģento automātisko režīmu, lai uzņemtu savu pašbildi dažādās pozās — ietvertā RAW apstrādes iespēja paveica pārējo.

Viņai pat izdevās aizņemties zirgu, lai uzņemtu neticamu dienas noslēguma kadru!

“VISPĀRLIECINOŠĀKAIS MIRKLIS ŠAJĀ MAZAJĀ PIEDZĪVOJUMĀ? ES FOTOGRAFĒŠOS AR ZIRGIEM.”

EOS_M50_White_Lifestyle_Anne_Dubndidu

Anna Dubndidu (Anne Dubndidu)

Saules medniece, personiskā trenere, rakstniece un prieka vairotāja — Anna pārstāv jauno videoblogeru paaudzi, kas ir fitnesa entuziasti.

Svarīgāko pārgājiena mirkļu tveršana vājā apgaismojumā

Anna Dubndidu (Anne Dubndidu) ir bieži gājusi pa kalnaino Piksenlūpa taku Francijas reģionā Langdokā, tomēr nekad to nebija darījusi naktī. Apbruņojusies ar Canon EOS M50, Anna izmantoja gan ilgas ekspozīcijas kadrus, gan parastu fotografēšanu ar ātro 22 mm f2 objektīvu, lai maksimāli izmantotu vājo gaismu.

Pēc gaismas gleznu uzņemšanas katrā kilometrā Anna nokļuva virsotnē tieši laikā, lai uzņemtu elpu aizraujošu saullēktu un perfektu pašbildi.

“ATCERIETIES, KA IR JĀIZMĒĢINA JAUNAS LIETAS — TAS IR TĀ VĒRTS.”

Canon EOS M50

Atklājiet savas īpašās spējas ar iedvesmojošo Canon EOS M50 kameru

UZZINIET VAIRĀK