point and shoot photography

„Notēmē un knipsē“ kameras

Uzņēmumam Canon ir vislabākā „Notēmē un knipsē“ kamera, kas ir pietiekami plāna, eleganta un maza, lai to ieliktu kabatā vai somiņā.

Modernas kompaktkameras, kas atstāj iespaidu

Parādiet savu stilu ar IXUS kompaktkameru. IXUS elegantā un modernā dizaina kompaktkameru klāstā noteikti atradīsit savam stilam un dzīvesveidam piemērotu kameru.

stylish photography

Augstas kvalitātes optiskā tālummaiņa ar Intelligent IS

Uzņemiet tālumā esošus objektus ar iespaidīgām detaļām, izmantojot optisko tālummaiņu. Adaptīvā Intelligent IS nodrošina asus kadrus un vienmērīgas filmas.

Vienkārša kopīgošana un attāla uzņemšana ar Wi-Fi

Wi-Fi ar Dynamic NFC ļauj izveidot savienojumu un kopīgot ar saderīgām viedierīcēm vai augšupielādēt sociālajos tīklos tieši no kameras. Izmantojiet Canon lietojumprogrammu Camera Connect savā viedtālrunī, lai attāli vadītu kameru.

Canon Wi-Fi kameras

sharing photography

Fotografējiet un radiet — pārsteidzoši viegli

Neatkarīgi no ainas režīms Smart AUTO automātiski izvēlas pareizos iestatījumus. Izpētiet savas radošās iespējas ar mākslinieciskiem un izklaidējošiem radošajiem režīmiem.

miniature effect

Miniatūras efekts

Creative Shot

Esiet oriģināls bez piepūles ar radošās fotografēšanas režīmu, kas automātiski kopā ar jūsu fotoattēlu uzņem piecus papildu attēlus dažādos mākslinieciskos un pārsteidzošos veidos.

mill photography

#FreeYourStory

Esiet drosmīgs. Esiet izteiksmīgs. Esiet oriģināls. Parādiet dzīvi caur jūsu objektīvu. Mēs vēlamies redzēt jūsu unikālo pasaules skatījumu fotoattēlos, izdrukās vai filmās, ko pats esat uzņēmis.

Papildinformācija

Free Your Story Canon PowerShot G7 X Mark III

Visas funkcijas nav pieejamas visās kamerās.