Canon wi-fi compact cameras

Wi-Fi kompaktkameras

Izveidojiet savienojumu ar Wi-Fi kompaktkamerām, pat atrodoties ceļā. Ar vienu pieskārienu augšupielādējiet, drukājiet un dublējiet attēlus viedierīcēs.

Connect camera with smarphone

Izveidojiet savienojumu ar viedtālruņiem un planšetdatoriem

Izveidojiet savas Wi-Fi kameras savienojumu ar viedtālruņiem un planšetdatoriem, izmantojot Canon lietojumprogrammu Camera Connect. Augšupielādējiet attēlus to uzņemšanas vietā vai saglabājiet tos mobilajās ierīcēs, izmantojot Wi-Fi pogu, kas sniedz ātru piekļuvi kameras Wi-Fi funkcijām.

Skatīt videoklipu

Uzziniet vairāk par Canon lietojumprogrammu Camera Connect

Saglabājiet savienojumu ar Bluetooth®

Vienkārši aktivizējiet pilnīgu Wi-Fi savienojumu, izmantojot Bluetooth®, zemas enerģijas tehnoloģiju, kas nodrošina pastāvīgu saikni starp Wi-Fi kameru, kura aprīkota ar Bluetooth, un saderīgām viedierīcēm**.

Camera connection with Bluetooth

Vienkārša vadība un attāla attēlu skatīšana

Noregulējiet aizslēgu, optisko tālummaiņu un zibspuldzi, kā arī reāllaikā attēlojiet attēlus savā viedtālrunī. Uzņemiet lieliskus dabas fotoattēlus vai pašbildes ar bezvadu funkciju Remote Shooting, izmantojot Canon lietojumprogrammu Camera Connect.

Wireless remoote shooting

Sazinieties ar pasauli

Ar vienu pieskārienu savai NFC kamerai pārsūtiet savus jaunākos piedzīvojumus uz Connect Station CS100. Izbaudiet fotoattēlus un filmas Full HD kvalitātē savā televizorā un kopīgojiet ar draugiem tiešsaistē.

Uzziniet vairāk par Connect Station CS100

Connect station CS100

Izveidojiet savienojumu un drukājiet

Varat arī izdrukāt attēlus no Connect Station vai bez vadiem tos pārsūtīt no kameras uz saderīgiem printeriem.

Print images

Ģeogrāfisko atzīmju pievienošana attēliem, izmantojot mobilo GPS

Izmantojiet ar GPS aprīkotas viedierīces un pievienojiet ar savu kameru uzņemtiem attēliem ģeogrāfiskās atzīmes, lai atcerētos ievērojamas vietas. Lietojumprogramma Camera Connect reģistrē jūsu atrašanās vietu un sinhronizē to ar kameru, lai katra attēla failā iegultu atrašanās vietas datus.

Geotag images

*Tiešai kopīgošanai internetā, pakalpojumam Image Sync un nosūtīšanai, izmantojot serveri, nepieciešams image.canon konts. Pakalpojums image.canon var netikt atbalstīts atsevišķās valstīs vai reģionos. Papildinformāciju skatiet vietnē www.canon-europe.com/cig.

Wi-Fi savienojums un funkcijas atšķiras atkarībā no modeļa un reģiona. iPad, iPhone, iPod un iPod touch ir Apple Inc. preču zīmes, kas reģistrētas ASV un citās valstīs. YouTube, Android un Google Drive ir reģistrēta Google Inc. preču zīme.

Facebook un F logotips ir reģistrētas Facebook Inc. preču zīmes. Twitter ir reģistrēta Twitter Inc. preču zīme.
Zīme FLICKR ir uzņēmuma Yahoo! Inc. reģistrēta preču zīme. Inc. reģistrēta preču zīme.

Bluetooth® nosaukuma atzīme un logotips ir reģistrētas preču zīmes, kas pieder uzņēmumam Bluetooth SIG, Inc., un Canon Inc. šīs zīmes lieto saskaņā ar licenci. Citas preču zīmes un tirdzniecības nosaukumi pieder to attiecīgajiem īpašniekiem.

**Nepieciešama viedierīce, kas aprīkota ar Bluetooth versiju 4.0 (vai jaunāku). Nepieciešams, lai viedierīcei būtu operētājsistēma iOS 8.4 (vai jaunāka) vai Android 5.0 (vai jaunāka)