Canon klubs

Martins Bisigs (Martin Bissig) Ceļojumu iepriekšējie iestatījumi

Pārveidojiet attēlus bez piepūles ar pieciem iepriekšējiem iestatījumiem, ko izstrādājis Canon vēstnieks. Atraisiet savus radošos instinktus ar Canon.

ATPAKAĻ LAIKĀ

Iepriekšējais iestatījums “Back in Time“ (Atpakaļ laikā) aizved uz senatni, uzņemot Šrilankas bagāto pagātni satriecošos melnbaltos attēlos. Parādiet savas fotogrāfijas ar spēcīgu kontrastu un tīšu troksni, veidojot laika gaitā nolietotu izskatu, kas čukst par pagājušajiem gadiem. Lai iegūtu optimālus rezultātus, programmatūrā Lightroom pārmērīgi eksponējiet kadrus un skatieties, kā tie pārvēršas par aizraujošiem meistardarbiem, uz kuriem neattiecas laiks.

PIRMS

PĒC

KALIFORNIJAS SAPNIS

Ienirstiet mūžīgajā Kalifornijas vasarā, izmantojot iepriekšējo iestatījumu “California Dreaming” (Kalifornijas sapnis). Šie digitālie burvju putekļi piešķir attēlam siltus pasteļtoņus, lieliski līdzsvarojot spožu saules gaismu un maigas ēnas. Izbaudiet relaksēto Kalifornijas dzīvesveidu ar katru klikšķi, pārveidojot savas ikoniskā Rietumkrasta fotogrāfijas saules pielietos momentuzņēmumos.

PIRMS

PĒC

PUTEKĻAINĀS DIENAS

Izbaudiet Saūda Arābijas saules piesūcināto tuksnešaino skaistumu, izmantojot iepriekšējo iestatījumu “Dusty Days” (Putekļainās dienas). Šis unikālais rīks piesūcina kadrus ar siltu, sarkanbrūnu krāsu paleti, kas ir lieliski piemērota ainavām, portretiem un iespaidīgiem stāstiem. Neskatoties uz visskarbāko saules gaismu, iestatījums “Dusty Days” (Putekļainās dienas) nodrošina, ka attēli izstaro pievilcīgu tuksneša ainavas valdzinājumu.

PIRMS

PĒC

SALDĒTAVA

Uzsāciet vizuālu braucienu uz Grenlandes ledus sirdi ar iepriekšēju iestatījumu “Freezer” (Saldētava). Šis unikālais rīks uzlabo fotogrāfijas ar skaidriem baltajiem toņiem un pārsteidzošu kontrastu izgaismotajās vietās, vienlaikus saglabājot krāsu spilgtumu un nenomācot gaišākas daļas. Uzņemiet Arktikas skarbo skaistumu, kur spilgtas krāsas izceļas uz tīra, ledus balta fona.

PIRMS

PĒC

SVĒTCEĻNIEKS

Iegremdējiet savus attēlus Tibetas garīgajās vibrācijās ar iepriekšējo iestatījumu “Pilgrim” (Svētceļnieks). Šis iepriekšējais iestatījums ir izstrādāts, lai bagātinātu krāsas un atspoguļotu lūgšanu karogu, seno mājokļu un zaļojošo lietus mežu gaismas nokrāsas, atklājot paslēptas detaļas tumšākos kadros ar prasmīgi izceltiem melnajiem toņiem. Izbaudiet Tibetas spilgto krāsu paleti, pārvēršot savus attēlus par niansētu un detalizētu mistiskās zemes hroniku.

PIRMS

PĒC

Canon Ambassador Martin Bissig.

CANON VĒSTNIEKA

Martins Bisigs (Martin Bissig)

Uzziniet vairāk par Martina karjeru un to, kas ir viņa Canon fotoaparatūras somā.