Canon 10x30 IS II

Ērti pārnēsājami binokļi ar 10 reižu palielinājumu komfortablai un vienkāršai putnu vērošanai.

Ieguvumi

 • Piekļūstiet attāliem objektiem 10 reizes tuvāk visur, kur dodaties

 • Īpaši stabils skatījums ar efektīvu optisko attēlu stabilizētāju

 • Precīza Canon optika augstai izšķirtspējai un precīzām krāsām

 • Izturīga, labi sabalansēta, ar gumiju pārklāta konstrukcija ērtai lietošanai

 • Lieliski piemērots putnu vērošanai, ceļojumiem un sporta pasākumiem

GALLERY_10x30 IS II

Detalizēti par funkcijām

 • Piekļūstiet attāliem objektiem 10 reizes tuvāk visur, kur dodaties

  Kompakts, viegls un praktisks binoklis, kas pietuvina attāliem objektiem 10 reizes tuvāk, saglabājot skatījuma intensitāti un skaidrību. Vienkārši nēsāt līdzi visur, kur dodaties — tas ir lieliski piemērots ceļojumiem, putnu vērošanai un visdažādāko sporta veidu skatīšanai.

 • Īpaši stabils skatījums ar efektīvu optisko attēlu stabilizētāju

  Efektīvs optiskais attēlu stabilizētājs ātri un precīzi novērš dažāda veida kustību izraisīto ietekmi. Tas koriģē pat to kustību, kuru izraisa panoramēšana, sekojot objektam vai vērojot to no braucoša transportlīdzekļa. Ievērojami samazināts enerģijas patēriņš nodrošina līdz pat 9 stundu nepārtrauktu lietošanu ar vienu bateriju komplektu*.

 • Precīzā Canon optika izcilai augstas izšķirtspējas skatīšanai

  Izbaudiet izcilo kvalitāti ar augstu izšķirtspēju un minimāliem kropļojumiem, pateicoties Canon precīzajai optikai. Optikai ir slavenais Canon EF objektīvu klāstā izmantotais Super Spectra pārklājums, kas nodrošina spilgtu, augstas izšķirtspējas skatu ar precīzi atveidotām krāsām, ierobežojot nevēlamu iekšējo atstarošanos, kas var izraisīt dubultattēla veidošanos un mirgojumu.

 • Brīnišķīgs skata lauks no vienas malas līdz otrai

  Izbaudiet brīnišķīgu skata lauku, kas ir dzidrs, vienmērīgs un ar minimāliem kropļojumiem līdz pašām malām, pateicoties optikas dublikāta lauka saplacinātājiem un Porro II prizmas konstrukcijai. Ērti vērojiet visu skata lauku ar 14,5 mm garu attālumu no acs līdz optiskajai ierīcei, kas ir lieliski briļļu valkātājiem.

 • Izstrādāts vienkāršai, ilgstošai un ērtai lietošanai

  Izveidots no izcilas kvalitātes materiāliem, kas ir ērti un patīkami taustei, ar lieliem gumijas acu aizsargiem komfortam un labi sabalansētu skatīšanu, ērti novietotu attēla stabilizētāja pogu un vienmērīgas fokusa regulēšanas gredzenu, kas nodrošina vienkāršu vadību ar jebkuras rokas pirkstu galiem. Neatstarojošais eksterjers un priekšpuse ar samazinātu spīdumu palīdz izvairīties no putnu un savvaļas dzīvnieku traucēšanas.*Pārbaude saskaņā ar Canon standartiem; sīkāku informāciju skatiet specifikācijās