Canon 10x30 IS II

10x30 IS II

Portatīvs binoklis ar 10 reižu palielinājumu un attēlu stabilizētāju — lieliski piemērots ceļojumiem, putnu vērošanai un sporta pasākumiem

Priekšrocības

  • Piekļūstiet attāliem objektiem 10 reizes tuvāk visur, kur dodaties
  • Īpaši stabils skatījums ar efektīvu optisko attēlu stabilizētāju
  • Precīza Canon optika augstai izšķirtspējai un precīzām krāsām
  • Izturīga, labi sabalansēta, ar gumiju pārklāta konstrukcija ērtai lietošanai
  • Lieliski piemērots putnu vērošanai, ceļojumiem un sporta pasākumiem
10x30 IS II Lifestyle

Detalizētas funkcijas

Canon 10x30 IS II —iegūstiet plašāku informāciju

Piekļūstiet attāliem objektiem 10 reizes tuvāk visur, kur dodaties


Kompakts, viegls un praktisks binoklis, kas pietuvina attāliem objektiem 10 reizes tuvāk, saglabājot skatījuma intensitāti un skaidrību. Vienkārši nēsāt līdzi visur, kur dodaties — tas ir lieliski piemērots ceļojumiem, putnu vērošanai un visdažādāko sporta veidu skatīšanai.

Īpaši stabils skatījums ar efektīvu optisko attēlu stabilizētāju


Efektīvs optiskais attēlu stabilizētājs ātri un precīzi novērš dažāda veida kustību izraisīto ietekmi. Tas koriģē pat to kustību, kuru izraisa panoramēšana, sekojot objektam vai vērojot to no braucoša transportlīdzekļa. Ievērojami samazināts enerģijas patēriņš nodrošina līdz pat 9 stundu nepārtrauktu lietošanu ar vienu bateriju komplektu*.

Precīzā Canon optika izcilai augstas izšķirtspējas skatīšanai


Izbaudiet izcilo kvalitāti ar augstu izšķirtspēju un minimāliem kropļojumiem, pateicoties Canon precīzajai optikai. Optikai ir slavenais Canon EF objektīvu klāstā izmantotais Super Spectra pārklājums, kas nodrošina spilgtu, augstas izšķirtspējas skatu ar precīzi atveidotām krāsām, ierobežojot nevēlamu iekšējo atstarošanos, kas var izraisīt dubultattēla veidošanos un mirgojumu.

Brīnišķīgs skata lauks no vienas malas līdz otrai


Izbaudiet brīnišķīgu skata lauku, kas ir dzidrs, vienmērīgs un ar minimāliem kropļojumiem līdz pašām malām, pateicoties optikas dublikāta lauka saplacinātājiem un Porro II prizmas konstrukcijai. Ērti vērojiet visu skata lauku ar 14,5 mm garu attālumu no acs līdz optiskajai ierīcei, kas ir lieliski briļļu valkātājiem.

Izstrādāts vienkāršai, ilgstošai un ērtai lietošanai


Izveidots no izcilas kvalitātes materiāliem, kas ir ērti un patīkami taustei, ar lieliem gumijas acu aizsargiem komfortam un labi sabalansētu skatīšanu, ērti novietotu attēla stabilizētāja pogu un vienmērīgas fokusa regulēšanas gredzenu, kas nodrošina vienkāršu vadību ar jebkuras rokas pirkstu galiem. Neatstarojošais eksterjers un priekšpuse ar samazinātu spīdumu palīdz izvairīties no putnu un savvaļas dzīvnieku traucēšanas.

*Pārbaude saskaņā ar Canon standartiem; sīkāku informāciju skatiet specifikācijās

Produkta tehniskie dati

Uzziniet vairāk par Canon 10x30 IS II, tā funkcijām un iespējām.