Canon 10x42L IS WP

10x42L IS WP

Augstākās kvalitātes ūdensizturīgs* binoklis ar 10 reižu palielinājumu un Canon dzidro L sērijas optiku, kā arī attēla stabilizētāju, kas lieliski nodrošina īpaši stabilu skatu pat visekstrēmākajos laikapstākļos.

Ieguvumi

  • Augstākās kvalitātes, dzidrs L sērijas binoklis ar 10 reižu palielinājumu
  • Ūdensizturīgs*, kā arī citādi izturīgs ekstrēmos laikapstākļos
  • Īpaši stabils skata lauks ar attēla stabilizētāju
  • Liels 4,2 mm izejas atvērums nodrošina gaišu skata lauku
  • Ērts 16 mm garš attālums no acs līdz optiskajai ierīcei
Binoculars

Detalizēti par funkcijām

Canon 10x42L IS WP — ieskatieties un izpētiet sīkāk

Dzidrs augstākās kvalitātes binoklis ar 10 reižu palielinājumu, kas lieliski piemērots vājam apgaismojumam


Augstākās kvalitātes binoklis ar augstu izšķirtspēju un 10 reižu palielinājumu, kurā izmantota Canon precīzā L sērijas optika ar 2 īpaši zemas dispersijas (Ultra-low Dispersion, UD) stikla lēcu elementiem un Super Spectra lēcu pārklājumu, lai panāktu īpaši skaidru skatu. 4,2 mm izejas atvērums nodrošina gaišu skata lauku pat vāja apgaismojuma apstākļos

Ūdensizturīgs*, kā arī citādi izturīgs ekstrēmos laikapstākļos


Pilnībā ūdensizturīgs*, lai to varētu izmantot pat visbargākajos apstākļos ārā — tam ir izolācija pret laikapstākļiem, kas atbilst JIS 7. līmeņa specifikācijām, īpašs, viegli satverams rokturis slapjiem laikapstākļiem un stingrs gumijas pārklājums, lai izturētu visus jūsu piedzīvojumus. Īpašs metāla pārklājums uz visām eksterjera virsmām aizsargā no lēcu aizmiglošanās.

Īpaši stabils skata lauks


Izbaudiet ievērojami stabilāku skata lauku, pateicoties Canon attēlu stabilizētāja (Image Stabilizer, IS) tehnoloģijai, kas novērš dažāda veida plaša diapazona binokļa kustību ietekmi, kad skatīšanās notiek bez statīva vai braucot ar kādu transportlīdzekli vai laivu. Mazi žiroskopi binoklī nosaka visniecīgākās kustības, un vairāku leņķu prizma pārvietojas, lai koriģētu ienākošās gaismas refrakcijas leņķi.

Viegli atrodiet skatāmo objektu brīnišķīgajā skata laukā


Iegūstiet brīnišķīgu skata lauku, kas ir dzidrs, vienmērīgs un ar minimāliem kropļojumiem no vienas malas līdz otrai, pateicoties plašajam 59,2° saskatāmajam skata laukam un Canon objektīva dublikāta lauka saplacinātājam. Vērojiet visu skata lauku ar 16 mm garu attālumu no acs līdz optiskajai ierīcei — lieliski saules briļļu un optisko briļļu valkātājiem.

Izstrādāts, paturot prātā lietošanas vienkāršību un ērtības


Izstrādāts ar gumijas acu aizsargu pagarinātājiem, kurus var pielāgot ērtai, labi sabalansētai skatīšanai, kā arī vienmērīgas fokusa regulēšanas gredzenu, kas nodrošina vienkāršu vadību ar jebkuras rokas pirkstu galiem. Korekcijas fiksators aizsargā no nejaušām dioptriju korekcijas kļūmēm.

*Ūdensizturīgs atbilstoši JIS 7. līmenim

Izstrādājuma tehniskie dati

Uzziniet vairāk par Canon 10x42L IS WP, tā funkcijām un iespējām.