Canon 10x42L IS WP

Ūdensizturīgi binokļi ar 10 reižu palielinājumu, gaišu 4,2 mm izejas zīlīti un 6,5º faktisko skata lauku.

Ieguvumi

 • Augstākās kvalitātes, dzidrs L sērijas binoklis ar 10 reižu palielinājumu

 • Ūdensizturīgs*, kā arī citādi izturīgs ekstrēmos laikapstākļos

 • Īpaši stabils skata lauks ar attēla stabilizētāju

 • Liels 4,2 mm izejas atvērums nodrošina gaišu skata lauku

 • Ērts 16 mm garš attālums no acs līdz optiskajai ierīcei

10x42 Lifestyle Birdwatching

Detalizēti par funkcijām

 • Dzidrs augstākās kvalitātes binoklis ar 10 reižu palielinājumu, kas lieliski piemērots vājam apgaismojumam

  Augstākās kvalitātes binoklis ar augstu izšķirtspēju un 10 reižu palielinājumu, kurā izmantota Canon precīzā L sērijas optika ar 2 īpaši zemas dispersijas (Ultra-low Dispersion, UD) stikla lēcu elementiem un Super Spectra lēcu pārklājumu, lai panāktu īpaši skaidru skatu. 4,2 mm izejas atvērums nodrošina gaišu skata lauku pat vāja apgaismojuma apstākļos

 • Ūdensizturīgs*, kā arī citādi izturīgs ekstrēmos laikapstākļos

  Pilnībā ūdensizturīgs*, lai to varētu izmantot pat visbargākajos apstākļos ārā — tam ir izolācija pret laikapstākļiem, kas atbilst JIS 7. līmeņa specifikācijām, īpašs, viegli satverams rokturis slapjiem laikapstākļiem un stingrs gumijas pārklājums, lai izturētu visus jūsu piedzīvojumus. Īpašs metāla pārklājums uz visām eksterjera virsmām aizsargā no lēcu aizmiglošanās.

 • Īpaši stabils skata lauks

  Izbaudiet ievērojami stabilāku skata lauku, pateicoties Canon attēlu stabilizētāja (Image Stabilizer, IS) tehnoloģijai, kas novērš dažāda veida plaša diapazona binokļa kustību ietekmi, kad skatīšanās notiek bez statīva vai braucot ar kādu transportlīdzekli vai laivu. Mazi žiroskopi binoklī nosaka visniecīgākās kustības, un vairāku leņķu prizma pārvietojas, lai koriģētu ienākošās gaismas refrakcijas leņķi.

 • Viegli atrodiet skatāmo objektu brīnišķīgajā skata laukā

  Iegūstiet brīnišķīgu skata lauku, kas ir dzidrs, vienmērīgs un ar minimāliem kropļojumiem no vienas malas līdz otrai, pateicoties plašajam 59,2° saskatāmajam skata laukam un Canon objektīva dublikāta lauka saplacinātājam. Vērojiet visu skata lauku ar 16 mm garu attālumu no acs līdz optiskajai ierīcei — lieliski saules briļļu un optisko briļļu valkātājiem.

 • Izstrādāts, paturot prātā lietošanas vienkāršību un ērtības

  Izstrādāts ar gumijas acu aizsargu pagarinātājiem, kurus var pielāgot ērtai, labi sabalansētai skatīšanai, kā arī vienmērīgas fokusa regulēšanas gredzenu, kas nodrošina vienkāršu vadību ar jebkuras rokas pirkstu galiem. Korekcijas fiksators aizsargā no nejaušām dioptriju korekcijas kļūmēm.*Ūdensizturīgs atbilstoši JIS 7. līmenim