Canon 12x36 IS III

12x36 IS III

Efektīvs, portatīvs binoklis ar 12 reižu palielinājumu un attēlu stabilizētāju — lieliski piemērots putnu vērošanai, ceļojumiem un sporta pasākumiem

Ieguvumi

  • Efektīvs, portatīvs binoklis, kas pietuvina 12 reizes
  • Īpaši stabils skatījums ar efektīvu optisko attēlu stabilizētāju
  • Precīza Canon optika augstai izšķirtspējai un precīzām krāsām
  • Izturīga, labi sabalansēta, ar gumiju pārklāta konstrukcija ērtai lietošanai
  • Lieliski piemērots putnu vērošanai, ceļojumiem un sporta pasākumiem
Binoculars

Detalizēti par funkcijām

Canon 12x36 IS III — ieskatieties un izpētiet sīkāk

Efektīvs, portatīvs binoklis, kas pietuvina 12 reizes


Efektīvs un portatīvs binoklis, kas tālus un knapi redzamus objektus pietuvina 12 reizes tuvāk, saglabājot skatījuma intensitāti un skaidrību. Ērti ņemt līdzi visur, kur dodaties — lieliski piemērots putnu vērošanai, ceļojumiem un sporta pasākumiem.

Īpaši stabils skatījums ar efektīvu optisko attēlu stabilizētāju


Efektīvs optiskais attēlu stabilizētājs ātri un precīzi novērš dažāda veida kustību izraisīto ietekmi. Tas koriģē pat to kustību, kuru izraisa panoramēšana, sekojot objektam vai vērojot to no braucoša transportlīdzekļa. Ievērojami samazināts enerģijas patēriņš nodrošina līdz pat 9 stundu nepārtrauktu lietošanu ar vienu bateriju komplektu*.

Precīzā optika izcilai augstas izšķirtspējas skatīšanai


Izbaudiet izcilo kvalitāti ar augstu izšķirtspēju un minimāliem kropļojumiem, pateicoties Canon precīzajai optikai. Optikai ir slavenais Canon EF objektīvu klāstā izmantotais Super Spectra pārklājums, kas nodrošina spilgtu, augstas izšķirtspējas skatu ar precīzi atveidotām krāsām, ierobežojot nevēlamu iekšējo atstarošanos, kas var izraisīt dubultattēla veidošanos un mirgojumu.

Brīnišķīgs skata lauks no vienas malas līdz otrai


Izbaudiet brīnišķīgu skata lauku, kas ir dzidrs, vienmērīgs un ar minimāliem kropļojumiem līdz pašām malām, pateicoties optikas dublikāta lauka saplacinātājiem un Porro II prizmas konstrukcijai. Ērti vērojiet visu skata lauku ar 14,5 mm garu attālumu no acs līdz optiskajai ierīcei, kas ir lieliski briļļu valkātājiem.

Labi sabalansēta un izturīga konstrukcija vienkāršai un ērtai lietošanai


Izveidots, lai būtu izturīgs, kā arī vienkārši un ērti lietojams — augstas kvalitātes materiāli, kas ir ērti un patīkami taustei, lieli gumijas acu aizsargi komfortam un labi sabalansēta skatīšana. Ērti novietotā attēla stabilizētāja poga un vienmērīgas fokusa regulēšanas gredzens ir vienkārši pieejams ar jebkuras rokas pirkstu, bet plašais un izturīgais ārējais gumijas pārklājums uzlabo satveršanu un lietošanas ērtības.

*Pārbaude saskaņā ar Canon standartiem; sīkāku informāciju skatiet specifikācijās

Izstrādājuma tehniskie dati

Uzziniet vairāk par Canon 12x36 IS III, tā funkcijām un iespējām.