Canon 18x50 IS All Weather

18x50 IS All Weather

Efektīvs binoklis ar 18 reižu palielinājumu, kas piemērots visiem laikapstākļiem un kurā izmantota Canon precīzā optika un optiskais attēlu stabilizētājs, lai komfortabli panāktu izcili asus un noturīgus skatus skarbos apstākļos vai atrodoties uz ūdeņiem.

Ieguvumi

  • Nokļūstiet 18 reizes tuvāk ar izcilo Canon kvalitāti
  • Paredzēts lietošanai skarbos laikapsptākļos
  • Īpaši stabils skata lauks ar lielu palielinājumu
  • Viegli atrodiet skatāmo objektu brīnišķīgi plašajā skata laukā
  • Ērts binoklis ar kvalitatīvu un izturīgu konstrukciju

Detalizēti par funkcijām

Canon 18x50 IS All Weather — ieskatieties un izpētiet sīkāk

Nokļūstiet 18 reizes tuvāk ar izcilo Canon kvalitāti


Izcilas kvalitātes efektīvs binoklis ar 18 reižu palielinājumu un Canon precīzo optiku, kurai ir īpaši zemas dispersijas (Ultra-low Dispersion, UD) lēcas elements, lai samazinātu hromatisko aberāciju, un Super Spectra lēcas pārklājums, kas nodrošina spilgtu skatu ar augstu izšķirtspēju un precīzām krāsām.

Paredzēts lietošanai skarbos laikapsptākļos


Izbaudiet lielisku skatīšanos skarbos laikapstākļos, pateicoties izturībai pret laikapstākļiem, kas atbilst JIS 4. līmeņa specifikācijām. Kvalitatīvajai un izturīgajai konstrukcijai ir gumijas apdare, lai tā izturētu visskarbākos apstākļus, tāpēc binoklis ir lieliski piemērots intensīvai lietošanai.

Īpaši stabils un gaišs skatījums


Izbaudiet ievērojami stabilākus attēlus, pateicoties Canon attēlu stabilizētāja (Image Stabilizer, IS) tehnoloģijai, kas novērš dažāda veida plaša diapazona binokļa kustību ietekmi, kad skatīšanās notiek bez statīva vai braucot ar kādu transportlīdzekli vai laivu. Šiem lieliskajiem binokļiem ir liela diametra 50 mm priekšējais optiskais elements, lai panāktu gaišu skata lauku.

Viegli atrodiet skatāmo objektu brīnišķīgi plašajā skata laukā


Viegli atrodiet skatāmo objektu un iegūstiet brīnišķīgu 60,3° platu saskatāmo skata lauku, kas ir dzidrs, vienmērīgs un ar minimāliem kropļojumiem, pateicoties Porro II prizmas optikai un dublikāta lauka saplacinātāja elementiem.

Izturīgs, tomēr vienkāršs un ērts


Izstrādāts ērtai un ilgstošai lietošanai pat tad, ja valkā saulesbrilles vai optiskās brilles, pateicoties regulējamiem okulāriem, kur attālums no acs līdz optiskajai ierīcei ir 15,0 mm garš, kas samazina tuneļa efektu.

Izstrādājuma tehniskie dati

Uzziniet vairāk par Canon 18x50 IS All Weather, tā funkcijām un iespējām.