Canon 8x25 IS

8x25 IS

Portatīvs, viegls binoklis ar 8 reižu palielinājumu un attēlu stabilizētāju — lieliski piemērots ceļojumiem, koncertiem un sporta pasākumiem

Ieguvumi

  • Portatīvs un viegls, lieliski piemērots ceļojumiem un pasākumiem
  • 8 reižu palielinājums pietuvina skatāmajam objektam
  • Īpaši stabils skatījums ar optisko attēla stabilizētāju
  • Canon optika nodrošina augstu izšķirtspēju un precīzas krāsas
  • Labi sabalansēta konstrukcija vienkāršai un ērtai lietošanai

Detalizēti par funkcijām

Canon 8x25 IS — ieskatieties un izpētiet sīkāk

Portatīvs un viegls binoklis ar 8 reižu palielinājumu


Īpaši kompakts — tikai 12 cm plats un 490 g smags — šo ērti pārnēsājamo binokli var viegli ielikt somā, lai pietuvinātu apkārtni 8 reizes ik visur, kur dodaties. Lieliski piemērots ceļojumu, izrāžu, koncertu un visdažādāko sporta veidu skatīšanai, kad nepieciešams pietuvināt skatāmo objektu.

Īpaši stabils skatījums ar optisko attēla stabilizētāju


Iegūstiet īpaši stabilu objekta skatījumu un ilgstoši ērti izmantojiet binokli, pateicoties optiskajam attēlu stabilizētājam, kas ātri un precīzi novērš dažāda veida kustību un roku trīcēšanas ietekmi. CR123A litija baterija nodrošina līdz pat 6 stundu nepārtrauktu lietošanu*.

Canon optika nodrošina augstu izšķirtspēju un precīzas krāsas


Izbaudiet izcilu skatījuma kvalitāti ar minimāliem kropļojumiem un augstu izšķirtspēju, pateicoties Canon precīzajai optikai. Lēcām ir Super Spectra pārklājums, kas nodrošina spilgtu skatu ar augstu izšķirtspēju un precīzām krāsām, ierobežojot nevēlamu iekšējo atstarošanos, kas var izraisīt dubultattēla veidošanos un mirgojumu.

Brīnišķīgs skata lauks no vienas malas līdz otrai


Izbaudiet brīnišķīgu, skaidru skata lauku līdz pašām malām, pateicoties objektīva dublikāta lauka saplacinātāja elementiem. Fokusējiet objektus pat 3,5 m attālumā un izbaudiet ērto 13,5 mm attālumu no acs līdz optiskajai ierīcei

Izstrādāts vienkāršai, ilgstošai un ērtai lietošanai


Centrāli novietotā lielā IS poga un vienmērīgas fokusa regulēšanas gredzens nodrošina vienkāršu un ērtu vadību ar jebkuras rokas pirkstu galiem. Binoklim ir arī +/- 3,0 dioptriju koriģēšanas funkcija, kas ļauj veikt korekcijas atbilstoši redzei, un gumijas acu aizsargi, kurus var pielāgot tie, kuri valkā brilles.

*Pārbaudīts saskaņā ar Canon standartiem

Izstrādājuma tehniskie dati

Uzziniet vairāk par Canon 8x25 IS, tā funkcijām un iespējām.