Canon ME200S-SH

ME200S-SH

Šī ārkārtīgi pielāgojamā videokamera ir kompakta un viegla, ar tehnoloģiju Dual Pixel CMOS AF un 35 mm Super sensoru — tā nodrošina izcilu Full HD materiālu ar kadru nomaiņas ātruma līdz 50P/59,94P un lielisku 12 pakāpju dinamisko diapazonu ar maksimālo ekvivalento ISO līdz 204 800.

Ieguvumi

  • Augstas kvalitātes Full HD materiāls
  • Lieliska veiktspēja vājā apgaismojumā
  • Uzlabota automātiskā fokusēšana un attēlu kontrole
  • Vienkārša tālvadības iestatīšana un uzstādīšana
  • Elastīga konfigurēšana

Detalizēti par funkcijām

Canon ME200S-SH — ieskatieties un izpētiet sīkāk

Augsta kvalitāte, Full HD izvade


Videokamerā ME200S-SH ir izmantots 8,9 Mp 35 mm Super CMOS sensors, un ar to var izveidot profesionālu Full HD 1080p/1080i/720p materiālu, ko var ierakstīt ārējā ierakstītājā ar līdz pat 12 pakāpju dinamisko diapazonu Canon Log vai Wide DR režīmā. Samazināts kustības izplūdums un atbalsts kadru nomaiņas ātrumam līdz pat 50P/59.94P ļauj uzņemt lēnas kustības filmas.

Lieliska veiktspēja vājā apgaismojumā


Videokamera ME200S-SH ir lieliski piemērota visdažādākajiem apraides pielietojumiem, tostarp uzņemšanai vājā apgaismojumā un attālai darbībai īpaši vājā apgaismojumā, pateicoties maksimālajam ekvivalentajam ISO 204 800. Tā var uzņemt arī infrasarkano apgaismojumu krāsu attēlos, izmantojot ievelkamu infrasarkanā starojuma filtru, ko var aktivizēt, piespiežot pogu.

Uzlabota automātiskā fokusēšana un attēlu kontrole


Videokamerai ME200S-SH ir Dual Pixel CMOS automātiskā fokusēšana, kas nodrošina nepārtrauktu automātisku fokusēšanu ar saderīgu EF objektīvu. Šī tehnoloģija ar sensoru un fāzes noteikšanu ir izveidota, lai nodrošinātu vienmērīgu un augstas kvalitātes nepārtrauktu fokusēšanu. Tā ir unikāla Canon izstrādāta tehnoloģija, kas palīdz maksimāli izmantot radošās iespējas, ko piedāvā ātras darbības objektīvs un sekls asuma dziļums. Elektroniski vadāmie ND filtri pieļauj arī lielāku attēla kontroli, bet vairākus pielāgojamus attēlu iestatījumus var saglabāt, lai tos izmantotu vēlāk.

Vienkārša tālvadības iestatīšana un uzstādīšana


Mazajai, kompaktajai un vieglajai videokamerai ME200S-SH ir plašas savienojuma izveides iespējas ar monitoru, izvades nodrošināšanai uz ārēju ierakstītāju un tālvadībai, tostarp HDMI izeja, Genlock un divi 3G/HD-SDI termināļi. Tālvadību var nodrošināt ar divām ligzdām, tostarp 2,5 mm ligzdu un RS-422 termināli Canon tālvadības pultij RC-V100*

Elastīga konfigurēšana


Videokamera ME200S-SH ir aprīkota ar EF stiprinājumu ar Cinema Lock, kas atbalsta plašu klāstu saderīgu Canon objektīvu izvēli, tostarp tālummaiņas, fiksēta fokusa garuma un atsevišķus Canon Servo objektīvus** (ar 12 tapu interfeisu), un sniedz lielākas vadības un radošas uzņemšanas iespējas.

Automātiskas uzņemšanas iespējas


Videokameru ME200S-SH ir vienkārši iestatīt un lietot, tai ir daudzi automātiski režīmi, tostarp ekspozīcijas prioritāte (Tv), diafragmas prioritāte (Av) un automātiska pastiprinājuma vadība (AGC),*** kā arī automātiskais baltā balanss un viena kadra AF. Svarīgi, ka vienmēr pieejama manuāla vadība, sniedzot radošas kameras iestatījumu kontroles iespējas, kad tas nepieciešams.

Vienkārša krāsu slāņu atdalīšanas funkcijas Chroma Key izmantošana


Videokamerai ME200S-SH ir uzlabota krāsu slāņu atdalīšanas funkcija Chroma Key, tāpēc tā ir perfekta ziņām, prezentācijām vai pat specefektiem neatkarīgajās filmās.***

* Ar Canon protokolu, var būt nepieciešama pakalpojumu atjaunināšana.
** Tiks apstiprināts saderīgu objektīvu saraksts.
*** Dažām funkcijām var būt nepieciešama programmaparatūras atjaunināšana.

Izstrādājuma tehniskie dati

Uzziniet vairāk par Canon ME200S-SH, tā funkcijām un iespējām.

Full HD movies

Full HD video

Oversampling

Funkcija Over Sampling HD Processing, lai panāktu asākus attēlus

Dual pixel CMOS AF

Vienmērīgs un nepārtraukts AF video režīmā

Wide DR Gamma

Uzņemiet gan izgaismotas, gan noēnotas detaļas

DIGIC DV4

DIGIC apstrādes jauda