Canon ME20F-SH

Uzņemiet gan dienas gaismā, gan zvaigžņu gaismā

Atklājiet jaunu pasauli ar radošām filmu veidošanas iespējām! Inovatīvā kamera ME20F-SH ar pilnkadra Full HD nodrošina darbību īpaši vāja apgaismojuma apstākļos, kā arī infrasarkanās gaismas izmantošanas iespējas ar nepārspējamu jutību — ISO 4 miljoni.

0%

  Iepazīstieties ar ME20F-SH

  Apskatiet, kāda ir ME20F-SH veiktspēja

  Uzņemiet krāsas vājā apgaismojumā kā nekad iepriekš

  ME20F-SH

  Uzņemiet ar maksimālām gaismas apkopošanas iespējām

  Īpašs, no jauna izstrādāts pilnkadra 35 mm 2,26 megapikseļu CMOS sensors ir īpaši paredzēts videoklipu uzņemšanai vājā apgaismojumā. Ar lielāku pikseļu daudzumu sensoram ir maksimālas gaismas apkopošanas iespējas, lai iegūtu attēlus ar zemu trokšņu līmeni īpaši vājā apgaismojumā.

  Filmējiet ar ISO ar vairāk nekā 4 miljoniem

  Pateicoties nepārspējamam maksimālajam ISO, kas ir lielāks par 4 miljoniem (+75 dB), videokamera ME20F-SH uztver un uzņem gandrīz pilnīgā tumsā pat pie 0,0005 luksu apgaismojuma. Tas nozīmē, ka varat pārliecinoši uzņemt nakts debesis pat tad, kad tās apgaismo tikai zvaigznes (ar f/1.2 objektīvu pie 29,97p un maksimālā palielinājuma).

  B4_F2

  Krāsu kamera, kas uztver attēlu tumsā

  Skatiet un uzņemiet krāsas

  Kamera ME20F-SH var skaidri uztvert un identificēt krāsas pat īpaši vājā apgaismojumā un ar liela palielinājuma iestatījumu, turklāt tā papildināta ar priekšrocību uzņemt infrasarkano starojumu (IR) arī krāsās.

  B4_F3

  Augstas kvalitātes Full HD materiāls

  Radošas iespējas un elastīga vadāmība

  Automātiskas uzņemšanas iespējas

  Videokameru ME20F-SH ir vienkārši iestatīt un lietot, tai ir daudzi automātiski režīmi, tostarp ekspozīcijas prioritāte (Tv), diafragmas prioritāte (Av) un automātiska pastiprinājuma vadība (AGC),* kā arī automātiskais baltā balanss un viena kadra AF. Svarīgi, ka vienmēr pieejama manuāla vadība, sniedzot radošas kameras iestatījumu kontroles iespējas, kad tas nepieciešams.

  * Dažām funkcijām var būt nepieciešama programmaparatūras atjaunināšana. Vairāk…

  B4_F1
  B4_F2

  Pielāgoti attēla iestatījumi

  Kameras pielāgotā attēlu izvēlne piedāvā dažādas opcijas, kas kontrolē dažādus izveidotā attēla aspektus. Kamerā varat saglabāt līdz pat sešus pielāgotu attēlu failus, lai tos lietotu vēlāk, kā arī varat izmantot vienu no trim iepriekš iestatītajiem pielāgotu attēlu failiem (Canon Log, Wide DR vai EOS Standard).

  Vienkārša krāsu slāņu atdalīšanas funkcijas Chroma Key izmantošana

  Videokamerai ME20F-SH ir uzlabota krāsu slāņu atdalīšanas funkcija Chroma Key, tāpēc tā ir perfekta ziņām, prezentācijām vai pat specefektiem neatkarīgajās filmās.*

  * Var būt nepieciešams programmaparatūras atjauninājums. Vairāk…

  Plašs ISO diapazons

  Kamera ME20F-SH piedāvā iespaidīgu ISO diapazonu no 800 (0 dB) līdz vairāk nekā 4 miljoniem (+75 dB), kas ļauj filmu veidotājiem uzņemt jebkuru objektu gan dienas gaismā, gan zvaigžņu gaismā naktī.

  B4_F3

  Ietverto filtru attāla lietošana

  Ātra un vienkārša kameras ME20F-SH attālā darbība ar ietvertajiem elektroniski kontrolējamiem ND filtriem (3 pakāpju un 6 pakāpju) un infrasarkanā starojuma noņemšanas filtru ir iespējama ar saderīgo Canon tālvadības pulti RC-V100.

  B4_F4

  Nevainojama saderība un konfigurēšana

  Elastīgas uzstādīšanas iespējas ērtai lietošanai

  Kompakts un viegls korpuss

  Kamera ME20F-SH ir kompakta un viegla — tā sver tikai 1,1 kg un tās izmēri ir aptuveni 102 x 116 x 113 mm (P x A x D). Tā ir lieliski piemērota darbam vājā apgaismojumā — gan uz zemes, gan zem ūdens

  B5_F1

  Vienkārša montāža un novietošana

  Ar montāžas punktiem ir aprīkota gan apakšpuse, gan augšpuse, tāpēc ME20F-SH ir ērti novietojama un uzmontējama uz robotizētām galvām, kronšteiniem, celtņiem un trijkājiem; to var bez piepūles integrēt atbilstošās vietas darbplūsmās. Tā vienkārši ir unikāla, universāla kamera, kas piemērota praktiski visiem apgaismojuma apstākļiem.

  Aurora Skycam

  Videoklipu galerija

  “Miss Aurora’s Dance”, uzņemts ar ME20F-SH

  Specifikācijas

  fullhd1080

  digic_dv4

  Wide-DR-Gamma

  Komplektācija

  Ieteicams jums