Radošums kompaktā ierīcē: unikāls 4K un fotoattēlu risinājums

Radošā un daudzpusīgā kamera XC10 uzņem satriecošas 4K formāta 4:2:2 Full HD videofilmas un augstas kvalitātes 12 MP attēlus — tā ir kompakta, viegla un vienkārši lietojama kamera, kurai ir 10 reižu tālummaiņas objektīvs, optiskais attēla stabilizators un Wi Fi tālvadība.

0%

  Uzņemiet satriecošus 4K un FullHD videoklipus

  Uzņemiet satriecošus 4K un FullHD videoklipus

  uzņemiet un skatieties

  Uzņemiet izcilus, augstas izšķirtspējas attēlus ar zemu trokšņa līmeni

  Videokameras XC10 lielais 1,0 collas Canon CMOS sensors ir optimizēts, lai nodrošinātu augstu izšķirtspēju, augstu jutību, zemu trokšņa līmeni attēlos, uzņemot gan filmas, gan fotoattēlus. Brīnišķīgi sekls asuma dziļums paplašina radošuma izteiksmes līdzekļus.

  Pilnīga vadība

  uzņemiet un skatieties

  Uzņemiet 4K materiālu ar 305 Mb sekundē / 4:2:2

  Izbaudiet plašas augstas kvalitātes radošās uzņemšanas opcijas ar īpaši daudzpusīgo XF-AVC H.264 kodeku. Uzņemiet satriecošas 4k videofilmas ar līdz pat 305 Mb/s / 4:2:2 / 8 bitiem, lai tās ērti integrētu esošās 4K darbplūsmās, vai uzņemiet augstas kvalitātes, ilgas Full HD filmas ar 50 Mb/s / 4:2:2 / 8 bitiem.

  Modernizēta Full HD attēlu apstrāde

  Funkcija Over Sampling HD Processing ir modernizēts Bayer modeļa pārveides algoritms attēlu apstrādei, kas efektīvi izmanto 4K attēlu tveršanas bagātīgās iespējas, ierakstot Full HD formātā. Kamera tver 4K attēlu, RGB kanāli tiek sadalīti trīs atsevišķos 8 megapikseļu 4K signālos un pēc tam 4K RGB signāli tiek ietverti multipleksā signālā un iekšēji proporcionāli samazināti Full HD (1920 x 1080) signālā. Tas uzlabo uztverto izšķirtspēju un ļauj ierakstīt ievērojami skaidrāku Full HD attēlu.

  image_processing

  12 dinamiskā diapazona soļi ar funkciju Canon Log Gamma

  Lai panāktu maksimālu brīvību pēcapstrādē, maksimāla toņu diapazona uzņemšanai ietverta funkcija Canon Log Gamma, kas nodrošina līdz pat 12 dinamiskā diapazona soļus. Paplašinot dinamisko diapazonu līdz 12 soļiem, tiek nodrošināta iespēja ierakstīt īpaši izgaismotas vai noēnotas detaļas, tādējādi paplašinot krāsu gradācijas apjomu.

  hdr hdr

  COLOUR GRADING

  Precīzāk uzņemti kustīgi objekti

  Pateicoties Canon DIGIC DV5 procesora izmantošanai, kamerai XC10 ir ievērojami lielākas apstrādes iespējas nekā iepriekšējam procesoram, nodrošinot liela bitu pārraides ātruma 4K filmu ierakstīšanu. Kamerai ir funkcijas Canon Log Gamma atbalsts un arī daudzas citas svarīgas funkcijas.

  digic

  Daudzpusība un dažādas iespējas, lai nodrošinātu maksimālu radošumu

  4k

  Augstas izšķirtspējas attēli un 4K filmu uzņemšana

  Vienkārši uzņemiet brīnišķīgus augstas izšķirtspējas 12 megapikseļu fotoattēlus un izlemiet, kā tie tiks parādīti un ierakstīti, atlasot vienu no daudzajām dažāda izskata iestatījumu un pielāgošanas funkcijām. Labākos kadrus no 4K filmas varat arī izvilkt un saglabāt ar 8,29 megapikseļu attēlu kadru tveršanu.

  Piekļūstiet objektam no visā pusēm: daudzpusīgas montāžas iespējas un uzņemšana

  Kameras XC10 kompaktais korpuss nodrošina iespēju to viegli uzmontēt uz mazām ierīcēm, kā arī augstās un attālās vietās. Kamera sver tikai 930 g (tikai korpuss) un ir lieliski piemērota lietošanai no bezpilota aparātiem, lai uzņemtu augstas kvalitātes 4K materiālu no gaisa, vai uzmontētu uz viegliem plecu statīviem.

  angles

  Iebūvēts 10 reižu tālummaiņas IS objektīvs optimizētai 4K uzņemšanai

  Kamera XC10 ir aprīkota ar iebūvētu 10 reižu optiskās tālummaiņas objektīvu — 27,3-273 mm f/2.8-5.6 optiskās tālummaiņas objektīvs (35 mm ekvivalents, fotoattēlu režīmā: 25-250 mm) — tā ir optimizēta 4K uzņemšanai. Objektīvam ir atsevišķi manuālas vadības gredzeni fokusa un tālummaiņas atlasei, kā arī kombinēta optiskā un elektroniskā attēlu stabilizēšanas sistēma, lai iegūtu plūstošus un vienmērīgus attēlus, ja uzņemšanas laikā kamera tiek turēta rokās vai tiek filmēts kustības laikā (elektroniskā attēla stabilizēšana nav pieejama visos uzņemšanas režīmos).

  lens

  lens

  light

  Izcila veiktspēja jebkurā apgaismojumā

  Uzņemiet materiālu ar zemu trokšņa līmeni jebkāda veida izaicinošās situācijās, pateicoties augstai ISO līdz pat 20 000, kas nodrošina uzlabotu jutību un izcilu veiktspēju vājā apgaismojumā. Iebūvēts ND filtrs vēl vairāk uzlabo ekspozīcijas kontroli spilgtā apgaismojumā vai plata atvēruma nepieciešamības gadījumā.

  Lēnas un ātras kustības ierakstīšanas režīmi

  Paplašiniet savas radošās iespējas ar augstas kvalitātes lēnas kustības ierakstīšanu ar līdz pat 1/4 no to ātruma (HD filmas) vai uzņemiet ātru kustību ar līdz pat 1200 reižu lielāku ātrumu (4K filmas).

  workflow

  Vienkārša lietošana un ātras darbplūsmas risinājumi

  Ierakstiet 4K un Full HD videoklipus vai 12 MP attēlus pašā ierīcē

  Ierakstiet pārsteidzošas 4K filmas ar lielu bitu pārraides ātrumu ierīces atmiņas kartē CFast 2.0™, izmantojot standarta VPG130 sniegtās priekšrocības, kas garantē noturīgu rakstīšanas ātrumu vismaz 130 Mb/s.* Full HD videoklipus un 12 megapikseļu fotoattēlus var ierakstīt atsevišķā SD atmiņas kartē. Izmantojiet bagātīgās iespējas 4K attēlu uzņemšanai ar Full HD ierakstu, panākot augstāku kvalitāti un ievērojami tīrākus rezultātus, pateicoties iztveršanas HD apstrādei.

  • Canon ir pilnvarots licenciāts preču zīmei CFast 2.0™, kas var būt reģistrēta dažādās jurisdikcijās.
  * Var būt nepieciešams programmaparatūras atjauninājums. Vairāk…

  workflow

  Kompakta un ergonomiska konstrukcija vienkāršai uzņemšanai

  Kompaktajai un vieglajai, ergonomiski konstruētajai kamerai XC10 ir pagriežams rokturis un liels, vairākos leņķos noliecams LCD panelis, lai varētu ērti uzņemt no dažādiem leņķiem. Augstas kvalitātes, kapacitīvs skārienekrāns ļauj viegli piekļūt izvēlnei un filmēšanas režīmiem, kā arī vadīt tos. Lai filmēšana būtu ērtāka, kad filmē acu augstumā vai spoža apgaismojuma apstākļos, ir iekļauts lupas veida skatu meklētājs.

  workflow

  workflow

  Jauns XF-AVC formāts ērtai integrēšanai

  No jauna izstrādātais un ļoti daudzpusīgais Canon XF-AVC failu formāts 4K ierakstīšanai izmanto efektīvu H.264 kodeku un ir vienkārši integrējams esošajās darbplūsmās, tādējādi vēl vairāk palielinot pēcprodukcijas efektivitāti.

  workflow

  Wi-Fi tālvadība

  Kamerā XC10 iebūvētais Wi-Fi nodrošina kameras tālvadību, izmantojot tīmekļa pārlūku, viedtālruni vai planšetdatoru, kas ir lieliski piemērota funkcija, uzņemot no bezpilota aparātiem vai novietojot kameru neērtās vietās.

  05

  XC10 Ratings and Reviews

  Specifikācijas

  4K

  Full HD

  DIGIC 6

  • Canon ir pilnvarots licenciāts preču zīmei CFast 2.0™, kas var būt reģistrēta dažādās jurisdikcijās.
  Komplektācija

  Ieteicams jums