XF205

Videokamera XF205 nodrošina augstas kvalitātes attēlus, vienkāršu integrēšanu un divu formātu ierakstu un ir paredzēta HD satura veidošanai. Tas ir jaudīgs, tomēr kompakts, profesionāls rīks ar daudzām funkcijām.

Priekšrocības

  • 20x, f/1.8 platleņķa objektīvs ar tālummaiņu iespaidīgai filmēšanai no liela attāluma
  • HD CMOS Pro sensors nodrošina izcilu attēlu kvalitāti pat vājā apgaismojumā
  • Kompakts un viegls dizains ar 3 gredzenu objektīva darbību un grozāmu rokturi
  • OLED displejs un 1,23 miljonu punktu skata meklētājs nodrošina precīzu novērošanu
  • Vienkārši kopīgojiet saturu ar iebūvēto Wi-Fi vai Ethernet; ierakstiet starpniekservera failus tieši citās ierīcēs
  • Divu formātu ieraksts: 50 Mb/s MPEG2 kodeka apraides standarts un MP4 ar HD vai SD
  • Genlock, laika kods un 3G-SDI termināļi vairāku kameru integrēšanai
  • Plaša dinamiskā diapazona gamma palīdz izvairīties no pārmērīgas ekspozīcijas
  • 4 kanālu audio ieraksts; 2 XLR ieejas
  • Infrasarkano staru uzņemšanas režīms ar uzlabotu infrasarkano staru lampu

Detalizētas funkcijas

Canon XF205 —iegūstiet plašāku informāciju

Uzlabota Canon attēlveidošanas sistēma


XF205 piedāvā uzlabotu kameras sistēmu, ar kuru var uzņemt izcilus attēlus, un reaģētspēju, lai pielāgotos visdažādākajām uzņemšanas situācijām. 20x tālummaiņa ar 26,8 mm platleņķa objektīvu ļauj piekļūt tuvāk darbībai, savukārt dinamiskā optiskā attēla stabilizēšana kompensē kustības 5 virzienos, ļaujot iegūt vienmērīgus attēlus.

Canon HD CMOS Pro sensors apvienojumā ar DIGIC DV 4 procesoru nodrošina satriecošu attēlu kvalitāti pat vājā apgaismojumā, kā arī izcilu dinamisko diapazonu un reālistisku krāsu attēlošanu. Plaša dinamiskā diapazona gamma palīdz samazināt pārmērīgu ekspozīciju, bet infrasarkano staru uzņemšanas režīms nodrošina vienkāršu kameras lietošanu naktī, kas ir īpaši noderīgi savvaļas dzīvnieku uzņemšanai.

Attēlu kvalitāti papildina uzlabotas audio funkcijas, kas atbalsta 4 kanālu lineāro PCM audio ierakstu.

Ērta un precīza vadība


Videokamerai XF205 ir ne tikai kompakti izmēri, vienkārša un patīkama lietošana, pateicoties 3 gredzenu objektīva darbībai un grozāmam rokturim, bet tā nodrošina arī iespaidīgas augstas kvalitātes novērošanas iespējas. OLED ekrānu ar 1,23 miljonu punktu izšķirtspēju ir vienkārši apskatīt pat spilgtā saules gaismā, un tam ir labāka reaģētspēja, definīcija, kontrasts un krāsu attēlošana nekā līdzīgiem šķidro kristālu displejiem. Mērogojamo 1,14 cm (0,45”) 1,23 miljonu punktu elektronisko skatu meklētāju var uzliekt augšup pa 68°, lai pielāgotos dažādām uzņemšanas pozīcijām.

Daudzveidīgas ierakstīšanas iespējas


Videokameras XF205 divu formātu ierakstīšanas funkcija nodrošina elastību, ātrumu un datu drošību. Materiālu var vienlaicīgi uzņemt divos dažādos formātos, nodrošinot acumirklīgu dublēšanu un dažādas uzfilmētā materiāla pārrakstīšanas iespējas. Full HD attēlus var glabāt divās CF kartēs, izmantojot 50 Mb/s MPEG2 kodeka apraides standartu, bet MP4 versiju var saglabāt SD kartē ar Full HD vai mazāku izšķirtspēju — lieliski piemērots ātrai failu pārsūtīšanai lietojumprogrammās, piemēram, ziņu apkopošanai. Var arī straumēt zemas izšķirtspējas starpniekservera failus tieši citā ierīcē, piemēram, viedtālrunī.

Integrēšana un kopīgošana


Laika kods, Genlock un 3G-SDI termināļi ļauj vienkārši izveidot savienojumu ar nozares standarta apraides aprīkojumu.

Satura kopīgošana ir vienkārša, pateicoties iebūvētajam Wi-Fi un Ethernet savienojumam. Uzņemto materiālu var pārskatīt citā ierīcē, piemēram, planšetdatorā vai viedtālrunī, vai pārsūtīt tieši uz FTP. Šis savienojums ļauj arī attālināti vadīt kameru ar tīkla pārlūkprogrammu, kā arī var konfigurēt Canon RC-V100 tālvadības pulti ar vadu.

Produkta tehniskie dati

Uzziniet vairāk par Canon XF205, tā funkcijām un iespējām.

Full HD

Full HD

20x Optical Zoom

20x optiskā tālummaiņa

Dynamic Optical Image Stabiliser

Dinamiskais optiskais attēla stabilizators

Rotating Grip

Pagriežams rokturis

WiFi Cert

Wi-Fi tālvadība un ērta koplietošana

MXF 50Mbps

MXF 50 Mb/s

4-2-2

4:2:2

MP435MBPS

MP4 ieraksts ar 35 Mb/sek.

CPN.jpeg

Canon profesionāļu tīkls

Iedvesma, zināšanas, informācija par produktiem, kā arī aktuāli jaunumi Canon profesionāliem fotogrāfiem, operatoriem un entuziastiem no visas pasaules.