EOS-1D X

EOS-1D X apvieno ātrumu un attēla kvalitāti, veidojot nākamās paaudzes kameru, kas paredzēta profesionāļiem. 18 megapikseļu pilna kadra sensors ar duālo DIGIC 5+ procesoru nosaka jaunu standartu, un ar 12 kadru sekundē lielo fotografēšanas ātrumu pats to pārspēj.

EOS-1D X

Ieguvumi

  • 18,1 MP pilna kadra CMOS sensors
  • Līdz 12 kadriem sekundē un 14 kadriem sekundē liela ātruma režīmā
  • ISO 100–51 200 līdz H: 204 800
  • 61 punkta AF sistēma
  • 100 000 pikseļu RGB AE mērīšana
  • Full HD 1080p EOS video
  • Duālais DIGIC 5+ procesors
  • Precīza skata II 8,11 cm (3,2 collu) 1 040 000 punktu šķidro kristālu displejs
  • Ethernet ports

Detalizēti par funkcijām

Canon EOS-1D X — ieskatieties un izpētiet sīkāk

18,1 MP pilna kadra CMOS sensors


Canon 18,1 MP pilna kadra CMOS sensors darbojas lieliski, radot augstas izšķirtspējas attēlus ar īpaši zemu trokšņa līmeni pat vissliktākajā apgaismojumā. Pilna kadra sensors sniedz optimālus rezultātus, ko rada platleņķa objektīvi, un nodrošina lielāku asuma dziļuma vadību. Attēlu izšķirtspēja pārsniedz vadošo fotoaģentūru kvalitātes prasības, padarot tos lieliski piemērotus īpaši lielām izdrukām izmērā līdz A2 pat pēc attēlu apgriešanas.

Īpaši ātra fotografēšana


Iemūžiniet katru darbības sekundi, izmantojot 12 kadru sekundē ātro nepārtraukto fotografēšanu, ko iespējams palielināt līdz neticamiem 14 kadriem sekundē īpaši ātras fotografēšanas režīmam, izmantojot nepārtrauktu sērijveida fotografēšanu līdz pat 180 lieliem JPEG attēliem (38 RAW).

Plašs ISO diapazons


Īpaši plašs ISO diapazons (100–51 200) — paplašināms līdz ISO 204 800 — nozīmē, ka fotografēšana iespējama gan visspilgtākajā gaismā, gan visdziļākajā tumsā.

61 punkta AF sistēma


Augstas precizitātes 61 punkta AF sistēmā 41 iestrādātais augstas jutības krusteniskais sensors nodrošina ātru un precīzu ātrāk kustībā esošu objektu fokusēšanu neatkarīgi no apgaismojuma apstākļiem. Pieci AF centrālie punkti ir dubulti krusteniskie punkti papildu precizitātei.

Nemainīga un precīza mērīšana


100 000 pikseļu RGB AE mērīšanas sistēma ar īpašu DIGIC 4 procesoru mēra ne tikai spilgtumu, bet arī krāsu, nodrošinot īpaši precīzu ekspozīciju dabiskiem rezultātiem pat sarežģītos apgaismojuma apstākļos.

Full HD EOS video


Uzņemiet Full HD (1080p) video, izmantojot plašās lietotāja izvēlētas DSLR vadības iespējas, tostarp ekspozīcijas, kadru nomaiņas ātruma, audio un saspiešanas vadības iespējas. HDMI izeja nodrošina failu un attēlu apskatīšanu augstas izšķirtspējas režīmā.

Duālais DIGIC 5+ procesors


Canon jaunākās paaudzes duālie DIGIC 5+ procesori nodrošina pašlaik visātrāko un vismodernāko attēlu apstrādi, sniedzot savā klasē labāko attēla kvalitāti. Darbojas ar 4 A/D pārveidotājiem, nodrošinot 14 bitu attēlu apstrādi ar vienmērīgu toņu gradāciju un dabiskām krāsām, kā arī uzlabotu trokšņa samazināšanu, izmantojot lielus ISO ātrumus.

Liels šķidro kristālu displejs ar aizsardzību pret atstarošanos


Augstas izšķirtspējas 1 040 000 punktu 3,2 collu precīza skata II šķidro kristālu displejs nodrošina ērtu un precīzu attēlu un video pārskatīšanu. Īpaši izturīgs rūdīts stikls ar aizsardzību pret atstarošanos novērš atstarošanos pat visspilgtākajā saules gaismā.

Ethernet ports


Izmantojot iebūvēto Ethernet portu, attēlus var ātri un ērti pārsūtīt tieši uz datoru, vai tiešraides notikumu klientiem tīklā.

Balvas

Izstrādājuma tehniskie dati

Uzziniet vairāk par Canon EOS-1D X, tā funkcijām un iespējām.

18.1 megapixel CMOS

18,1 megapikseļa CMOS

Large sensor for maximum control over depth of field

Liels sensors maksimālai lauka dziļuma kontrolei

High speed shooting

Fotografēšana lielā ātrumā

Great low light shots

Lieliski attēli arī sliktā apgaismojumā

Sharp images in all conditions

Skaidri attēli jebkurā vidē

Stunning 1080p movies

Izcili 1080p video

Powerful DIGIC processing

Spēcīga DIGIC apstrāde

Create instant back up of images

Tūlītēja attēlu dublēšana

Large bright screen for clear viewing

Liels, spilgts ekrāns skaidrai skatīšanai

Keeping your sensor clean of dirt

Vienmēr tīrs sensors

Creativly combine images

Kombinējiet vairākus kadrus vienā attēlā

Widest selection of Lenses

Visplašākā objektīvu izvēle

CPN.jpeg

Canon profesionāļu tīkls

Iedvesma, zināšanas, informācija par produktiem, kā arī aktuāli jaunumi Canon profesionāliem fotogrāfiem, operatoriem un entuziastiem no visas pasaules.