WFT-E8

Atklājiet savai TREX ierīcei plašāku savienojamību ar bezvadu raidītāju WFT-E8. WFT-E8 nodrošina daudz papildu funkciju, lai varētu pilnībā izmantot TREX iespējas — ātru bezvadu datu pārraidi LAN tīklā, pateicoties saderībai ar standartu IEEE 802.11ac, uzlabotas pārraides iespējas ar FTP un attālu filmēšanu.

Ieguvumi

  • Ātrāka datu pārraide — atbalsta standartu IEEE 802.11ac
  • Drošas failu pārraides protokols, izmantojot FTP/FTPS
  • Filmēšana, izmantojot WFT serveri, lai attāli uzņemtu attēlus un filmētu
  • Filmēšana, izmantojot viedtālruni/planšetdatoru, lai attāli uzņemtu ar lietojumprogrammu Canon Camera Connect
  • Līdz pat 10 kameru saistīšana attālai filmēšanai 100 m diapazonā

Detalizēti par funkcijām

Canon WFT-E8 — ieskatieties un izpētiet sīkāk

Attēlu bezvadu pārraide


Tā kā ierīcē ir izmantots no jauna pieņemtais standarts IEEE 802.11ac (5 GHz josla), WFT-E8 ļauj lielā ātrumā pārsūtīt datus 150 m attālumā. Standarts IEEE 802.11ac atbalsta ātrāku komunikāciju (aptuveni 2,5 reizes faktiskās lietošanas laikā) nekā standarts IEEE 802.11n, kas tika izmantots ierīcē WFT-E6, un tās teorētiskais datu pārraides ātrums ir aptuveni 1300 Mb/s, salīdzinot ar 450 Mb/s standartam IEEE 802.11n.

Attāla filmēšana, izmantojot datoru


Fotogrāfi var droši izveidot attālu savienojumu ar FTP serveri, izmantojot FTPS (failu pārsūtīšanas protokols ar SSL/TLS), kā arī uzņemt un nosūtīt attēlus reāllaikā, tādējādi ļaujot samazinot laiku, kas pavadīts apkopojot, klasificējot un augšupielādējot attēlus serverī.

WFT serveris


Varat attāli uzņemt, pārskatīt un atskaņot attēlus vai filmas, pateicoties WFT servera opcijai raidītājā WFT-E8. WFT serveris ir HTTP režīma atjauninātā versija, un tas nodrošina pilnu TREX kameras iestatījumu, tostarp fokusa, funkcijas Live View, filmu atskaņošanas un RAW attēlu pārskatīšanas kontroli, tāpēc jūs varat skatīt to, ko redz jūsu kamera, un varat pielāgot iestatījumus attālā datorā, viedtālrunī vai planšetdatorā.

Lietojumprogramma Canon Camera Connect


Lietojumprogramma Canon Camera Connect ļauj izveidot savienojumu ar viedtālruni vai planšetdatoru, lai attāli uzņemtu, pārskatītu, novērtētu, pārsūtītu un kopīgotu attēlus, kad kamera jānovieto ārpus sasniedzamības robežas, piemēram, aiz vārtiem futbola spēlē vai virs basketbola groza. Ar lietojumprogrammu Camera Connect var arī filmēt un pārsūtīt Full HD MP4 filmu failus.

Filmēšana ar saistītām kamerām


Ar galveno kameru varat saistīt līdz pat 10 pakārtotas kameras, izmantojot raidītāju WFT-E8 vai WFT-E7, lai sinhronizēti filmētu līdz pat 100 m attālumā. Izmantojot kameras laika sinhronizācijas funkciju, tiek novērstas atšķirības starp kameru pulksteņiem, tāpēc var precīzi noteikt filmēšanas secību.

Izstrādājuma tehniskie dati

Uzziniet vairāk par Canon WFT-E8, tā funkcijām un iespējām.