Canon Speedlite 270EX II

Speedlite 270EX II

Atklājiet apgaismojuma radošo pusi, izmantojot Canon Speedlite 270EX II — kompaktu zibspuldzi, kas ir vienlīdz viegli izmantojama gan nepiestiprināta kamerai, gan ievietota karstajā pēdā.

Ieguvumi

  • Viegls, kompakts dizains
  • Vadošais skaitlis 27 (m, ISO 100)
  • Atstarojoša zibspuldzes galviņa
  • Bezvadu sekotāja (Wireless slave) funkcija kamerai nepiestiprinātai zibspuldzei
  • Palaidiet EOS kameru, izmantojot tālvadības pults (Remote Release) pogu
  • Maināms pārklājuma leņķis
  • Ātra un klusa uzlāde

Detalizēti par funkcijām

Canon Speedlite 270EX II — ieskatieties un izpētiet sīkāk

Izsmalcināts, kompakts dizains


Canon Speedlite 270EX II sver tikai 155 g (bez baterijām), un, pateicoties tās kompaktajam dizainam, to var ievietot pat ļoti mazā somā.

Liela jauda


Neskatoties uz nelielo izmēru, Speedlite 270EX II ir ļoti jaudīga — tās vadošais skaitlis ir 27 (m, ISO 100), ļaujot uzņemt fotoattēlus ar zibspuldzi no tāluma. E-TTL II mērījums ar saderīgām kamerām nodrošina precīzu zibspuldzes ekspozīciju jebkurā situācijā — pat atstarojot gaismu no sienas vai griestiem.

Atstarojoša zibspuldzes galviņa


Atstarojošā galviņa ļauj atstarot Speedlite 270EX II zibspuldzes gaismu no griestiem, lai iegūtu maigu apgaismojumu bez ēnām.

Viegli izmantojama kamerai nepiestiprināta zibspuldze


Speedlite 270EX II var palaist attālināti, izmantojot saderīgu kameru vai Speedlite zibspuldzi, un to var vienlīdz viegli izmantot gan nepiestiprinātu kamerai, gan ievietotu karstajā pēdā, tādējādi nodrošinot neskaitāmas radošas apgaismojuma iespējas.

Attālināta uzņemšana


Ātri un viegli eksperimentējiet ar dažādām apgaismojuma pozīcijām, izmantojot tālvadības pults (Remote Release) pogu, lai attāli iedarbinātu kameru pat 5 m attālumā, kamēr pielāgojat apgaismojumu.

Tālummaiņas galviņa


Pieskaņojiet Speedlite 270EX II zibspuldzes pārklājumu objektīva skata leņķim, noregulējot tās tālummaiņas galviņu uz 28 mm vai 50 mm iestatījumu.

Ātra un klusa uzlāde


Speedlite 270EX II darbina četras AA/LR6 tipa baterijas, ļaujot tai pēc pilnas izlādes klusi uzlādēties jau 3,9 sekundēs.

Izstrādājuma tehniskie dati

Uzziniet vairāk par Canon Speedlite 270EX II, tā funkcijām un iespējām.