EOS piederums

Canon Speedlite 430EX III-RT

Jaudīga un pārnēsājama zibspuldze ar radio palaišanu.

Ieguvumi

 • Jaudīga, tomēr pietiekami kompakta, lai visur ņemtu līdzi

 • Vienkārša vadība un intuitīvs interfeiss

 • Izmantojiet zibspuldzes tālvadību, lai panāktu vēlamo izskatu

 • Uzņemiet izsmalcinātus portretus ar izkliedētu apgaismojumu

 • Var integrēt ar citām zibspuldzēm Speedlite EOS grupas ietvaros

Detalizēti par funkcijām

 • Jaudīga, tomēr pietiekami kompakta, lai visur ņemtu līdzi

  Vadošais skaitlis 43 (m, ISO 100) nozīmē, ka lielākajā daļā gadījumu būs pietiekami daudz jaudas.Zibspuldze Speedlite 430EX III-RT sver tikai 295 g un ir tikai 113,8 mm gara, tāpēc tai vienmēr atradīsies vieta jūsu somā.Tā tiek darbināta ar uzreiz pieejamu AA bateriju enerģiju, tāpēc pēc pilnas jaudas zibspuldzes uzliesmojuma tās darbība tiek reģenerēta jau pēc 3,2 sekundēm.

 • Vienkārša vadība un intuitīvs interfeiss

  Speedlite 430EX III-RT vadīklas līdzinās daudzām EOS kameru vadīklām. Ātrā vadība ļauj piekļūt daudzām funkcijām, un vadības ripa ļauj ātri veikt pielāgojumus. Slēdža fiksators aizsargā no nejaušas iestatījumu mainīšanas. LCD ekrānā uzreiz redzama informācija par iestatījumiem un uzņemšanu, un tas ir apgaismots lietošanai vājā apgaismojumā.

 • Izmantojiet zibspuldzes tālvadību, lai panāktu vēlamo izskatu

  Zibspuldzes Speedlite 430EX III-RT var novietot arī atsevišķi no kameras, lai nodrošinātu apgaismojumu no dažādiem virzieniem.Izmantojot iedarbināšanu ar radiofrekvencēm, Speedlite 430EX III-RT elementus var kontrolēt no līdz pat 30 m liela attāluma, un nav nepieciešams, lai kamera būtu tiešas redzamības līnijā. Tas nozīmē, ka tos var izvietot vairākās vietās, ļaujot radīt vēl dažādākas noskaņas un efektus.Zibspuldzi Speedlite 430EX III-RT var arī attāli vadīt ar optisko iedarbināšanu, lai tā nekavējoties tiktu saskaņota ar esošajiem zibspuldzes iestatījumiem. To var iedarbināt no 10 m attāluma, izmantojot kā papildaprīkojumu pieejamo Speedlite raidītāju ST-E2 vai integrēto Speedlite raidītāju, kas ir iebūvēts dažās EOS kamerās.Izmantojiet vairākas zibspuldzes kopā, tās grupējot, un vadiet katras grupas darbību atsevišķi. Var izveidot līdz pat piecām grupām, kurā katrā ir ne vairāk par 15 zibspuldzēm.

 • Uzņemiet izsmalcinātus portretus ar izkliedētu apgaismojumu

  Kustināma zibspuldzes galviņa ļauj izkliedēt gaismu no lielām virsmām, piemēram, sienām vai griestiem, veidojot maigu apgaismojumu bez ēnām, kas ir lieliski piemērots portretu uzņemšanai.Var novietot iebūvētu atstarojošu paneli, lai radītu dzirkstošu spīdumu objekta acīs, tādējādi radot dzīvīgu izteiksmi.Izmantojiet ietverto gaismas izkliedētāju, lai gaismu padarītu vēl maigāku. Tiek piedāvāts arī krāsu filtrs, kas zibspuldzes apgaismojuma krāsas temperatūru padara siltāku, lai tā vairāk atbilstu iekštelpu apgaismojuma krāsām.Zibspuldzei Speedlite 430EX III-RT var veikt zibspuldzes spilgtuma regulēšanu, lai nodrošinātu atbilstību izmantotā objektīva skata leņķim.

 • Var integrēt ar citām zibspuldzēm Speedlite EOS grupas ietvaros

  Uzstādot vairākas zibspuldzes, izmantojiet Speedlite 430EX III-RT ar citām zibspuldzēm, piemēram, Speedlite 600EX-RT.Vadiet zibspuldzi Speedlite 430EX III-RT, kas novietota atsevišķi no kameras, ar tādu zibspuldzes iedarbinātāju kā ST-E3-RT vai ar EOS kamerā iebūvētu integrēto Speedlite raidītāju.

 • Dubulta bezvadu zibspuldzes iedarbināšana

  Zibspuldzi Speedlite 430EX III-RT var iedarbināt atsevišķi no kameras, izmantojot radiofrekvences vai optisko iedarbināšanu, tādējādi nodrošinot fotogrāfiem daudzveidīgu lietošanu. Kad iedarbināšana tiek veikta, izmantojot radiofrekvences, zibspuldzes var novietot līdz pat 30 m attālumā no kameras un tām nav jābūt tiešas redzamības zonā. Tas nozīmē, ka tās var novietot daudz vairāk vietās, piemēram, var novietot ārpus telpas un iedarbināt caur logu. Optiskā iedarbināšana sniedz iespēju EOS kamerām ar iebūvētu integrēto Speedlite raidītāju (piemēram, EOS 760D, EOS 70D un EOS 7D Mark II) ieslēgt zibspuldzi Speedlite 430EX III-RT no līdz pat 10 m attāluma, un tam nav nepieciešams papildu aprīkojums.