Canon Speedlite 600EX-RT

Speedlite 600EX-RT

Jaudīga zibspuldze, ko var lietot gan ar kameru, gan attāli. Iebūvētais radiofrekvences aktivizētājs ļauj kontrolēt apgaismojumu līdz pat 30 m attālumā.

Ieguvumi

  • Radiofrekvences aktivizētājs ar 30 m diapazonu
  • Vienlaikus var lietot līdz 15 ierīcēm
  • Iebūvēts optiskais sekotājs
  • Attāla kameras aktivizēšana
  • Atstarošanas un grozīšanas vadība ar 20–200 mm tālummaiņas galviņu
  • Vadošais skaitlis 60 (m, ISO 100, pie 200 mm)
  • Baltās krāsas balansa koriģēšanas filtri
  • Ātra un klusa uzlāde

Detalizēti par funkcijām

Canon Speedlite 600EX-RT — ieskatieties un izpētiet sīkāk

Liela diapazona radiofrekvences aktivizēšana


Zibspuldzei Speedlite 600EX-RT ir iebūvēts radiofrekvences aktivizētājs, kas līdz pat 30 m attālumā un pat aiz stūra nodrošina uzticamu zibspuldzes darbību, kad tā nav piestiprināta kamerai. Ir pieejami 15 frekvenču kanāli, jums tikai jāizvēlas tas kanāls, kuram fotografēšanas vietā ir vislabākie sakari.

Apgaismojums ar vairākām zibspuldzēm


Izmantojiet vienlaikus līdz pat 15 Speedlite 600EX-RT ierīču, lai iegūtu piesātinātu fotoattēlu. Šis ir lielisks risinājums, ja fotografējat lielus objektus, iekštelpas vai portretus. Zibspuldzes var sagrupēt trīs grupās (līdz pat piecām grupām, izmantojot radiofrekvences aktivizēšanu), kuras var kontrolēt atsevišķi vai kopā.

E-TTL II ekspozīcijas mērījums


Neatkarīgi no tā, vai Speedlite 600EX-RT izmantojat ar kameru vai atsevišķi, Canon E-TTL II zibspuldzes ekspozīcijas mērījums garantē precīzu ekspozīciju katrā lietošanas reizē.

Attāla kameras aktivizēšana


Novietojiet savu EOS vajadzīgajā vietā un aktivizējiet to pat no 30 m attāluma, izmantojot Speedlite 600EX-RT. Vienkārši piestipriniet kamerai Speedlite raidītāju ST-E3-RT ar radiofrekvences aktivizētāju vai otru Speedlite 600EX-RT zibspuldzi, lai iegūtu izteiksmīgus un alternatīvus skatu punktus. Lai sinhroni fotografētu, vienlaikus var aktivizēt līdz pat 15 kamerām.

Radoši zibspuldzes režīmi


Ātrdarbīga zibspuldzes sinhronizēšana ļauj izmantot Speedlite 600EX-RT ar jebkādu aizslēga ātrumu. Lielisks risinājums zibspuldzes lietošanai saulainās dienās. Vai varbūt vēlaties izmantot otru atstarotāju vai stroboskopisku zibspuldzi, lai iegūtu īpašus apgaismojuma efektus?

Ātra un jaudīga darbība


Speedlite 600EX-RT ar vadošo skaitli 60 (ISO 100, m) ir pietiekami jaudīga zibspuldze, lai apgaismotu plašas telpas pat tad, ja gaisma tiek atstarota no sienām un griestiem. Četras AA/LR6 baterijas nodrošina klusu uzlādi nieka 0,1 sekundē.

Atstarošanas, grozīšanas un tālummaiņas funkcijas


Vērsiet Speedlite 600EX-RT zibspuldzes galviņu uz augšu vai uz sāniem, lai gaismu atstarotu no griestiem vai sienām, šādi iegūstot maigāku portreta apgaismojumu. Tālummaiņas galviņa ļauj pieskaņot pārklājuma leņķi izmantotajam objektīvam, palielinot zibspuldzes efektivitāti

Profesionālas funkcijas, intuitīvs dizains


Speedlite 600EX-RT ir tikpat augsta līmeņa izolācija noturībai pret laika apstākļiem, kāda ir Canon EOS-1D X profesionālajām DSLR kamerām, kā arī ir liels apgaismots punktu matricas LCD displejs, kas garantē ātru un vienkāršu darbību.

Izstrādājuma tehniskie dati

Uzziniet vairāk par Canon Speedlite 600EX-RT, tā funkcijām un iespējām.