EOS piederums

Canon Speedlite 600EX II-RT

Pilnībā pārņemiet vadību pat visprasīgākajās situācijās.

Ieguvumi

 • Uzņemiet ātrāk un ilgāk

 • Uzticama veiktspēja gan piestiprinot, gan nepiestiprinot fotokamerai

 • Radošs apgaismojums no jebkura virziena, nepiestiprinot ierīci fotokamerai un izmantojot radio bezvadu vadību

 • Jaudīga veiktspēja ar vadošo skaitli 60 (m, ISO100)

 • Vienkārša izmantošana ar intuitīvām vadīklām un informācijas displeju

Detalizēti par funkcijām

 • Uzņemiet ātrāk un ilgāk

  Speedlite 600EX II-RT piedāvā nepārspējamu veiktspēju, tāpēc ir ideāli piemērota fotokamerai EOS-1D X Mark II. Nodrošina līdz pat par 50% vairāk nepārtrauktu zibšņu, salīdzinot ar Speedlite 600EX-RT. Izmantojiet CP-E4N akumulatoru bloku, lai panāktu vēl ilgāku darbību.

 • Uzticama veiktspēja gan piestiprinot, gan nepiestiprinot fotokamerai

  Uzlabots zibspuldzes kontroles algoritms palīdz novērst pārkaršanu, un Quick Flash ļauj zibspuldzei Speedlite 600EX II-RT vienmērīgi darboties arī ar daļēju uzlādi, lai jūs nepalaistu garām nevienu mirkli. Tālummaiņas un atstarojošā galviņa nodrošina, ka zibspuldzes tvērums atbilst izmantojamam objektīvam un ļauj atstarot gaismu no sienām un griestiem, lai panāktu dabiskāku rezultātu. Zibspuldzes Speedlite 600EX II-RT ūdensnecaurlaidība atbilst fotokameras EOS-1D X Mark II ūdensnecaurlaidības līmenim, tādēļ varat turpināt uzņemt arī tad, kad apstākļi pasliktinās.Komplektācijā ir iekļauts gaismas izkliedētājs, lai nodrošinātu maigāku apgaismojumu, uzņemot portretus, un piestiprināmi krāsaini filtri, kas palīdz izlīdzināt zibspuldzes un apkārtējo apgaismojumu.

 • Radošs apgaismojums no jebkura virziena, nepiestiprinot fotokamerai

  Atdariniet gaismas avotu no jebkura virziena, zibspuldzi Speedlite 600EX II-RT nepiestiprinot fotokamerai. Izmantojiet to līdz pat 30 m attālumā ar iebūvēto radio vai optisko vadību un pēc izvēles arī ar bezvadu aktivizētāju Speedlite raidītāju ST-E3-RT. Vairākas Speedlite 600EX II-RT zibspuldzes var izmantot kopā (atsevišķi vai grupās) un var kombinēt ar citām Canon zibspuldzēm, piemēram, Speedlite 430EX III-RT.

 • Jaudīga veiktspēja ar vadošo skaitli 60 (m, ISO100)

  Zibspuldze Speedlite 600EX II-RT ir ļoti jaudīga, tādēļ nekad nebūsiet vīlies. Tā ir ideāli piemērota izmantošanai lielās telpās un apstākļos, kad no sienām un griestiem atstarojas gaisma, sniedzot maigāku un dabiskāku rezultātu. Komplektācijā ir iekļauts gaismas izkliedētājs, kas padara zibspuldzes gaismu vēl maigāku. Ierīces uzlāde notiek klusi nieka 3,3 sekundēs, un izvēles CP-E4N akumulatoru bloks vēl vairāk saīsina šo laiku.

 • Vienkārša izmantošana ar intuitīvām vadīklām un informatīvu displeju

  Pielāgojama vadības ripa ļauj ātri veikt korekcijas, strādājot saspringtos apstākļos, bet lielais, izgaismotais displejs acumirklī parāda attiecīgo uzņemšanas informāciju. Uzlādes statuss visām grupas bezvadu zibspuldzēm redzams galvenās zibspuldzes Speedlite 600EX II-RT displejā.