Canon Speedlite 600EX II-RT

Speedlite 600EX II-RT

Zibspuldze Speedlite 600EX II-RT ir izveidota uzņemšanai ar ātru kadru nomaiņas ātrumu un darbojas vissarežģītākajās situācijās. To var izmantot gan nepiestiprinot fotokamerai, gan ievietojot pieslēgvietā, un tās daudzpusīgums ļauj pilnībā kontrolēt apgaismojumu.

Ieguvumi

 • Uzņemiet ātrāk un ilgāk
 • Uzticama veiktspēja gan piestiprinot, gan nepiestiprinot fotokamerai
 • Radošs apgaismojums no jebkura virziena, nepiestiprinot ierīci fotokamerai un izmantojot radio bezvadu vadību
 • Jaudīga veiktspēja ar vadošo skaitli 60 (m, ISO100)
 • Vienkārša izmantošana ar intuitīvām vadīklām un informācijas displeju

Detalizēti par funkcijām

Canon Speedlite 600EX II-RT — ieskatieties un izpētiet sīkāk

Uzņemiet ātrāk un ilgāk


Speedlite 600EX II-RT piedāvā nepārspējamu veiktspēju, tāpēc ir ideāli piemērota fotokamerai EOS-1D X Mark II. Nodrošina līdz pat par 50% vairāk nepārtrauktu zibšņu, salīdzinot ar Speedlite 600EX-RT. Izmantojiet CP-E4N akumulatoru bloku, lai panāktu vēl ilgāku darbību.

Uzticama veiktspēja gan piestiprinot, gan nepiestiprinot fotokamerai


Uzlabots zibspuldzes kontroles algoritms palīdz novērst pārkaršanu, un Quick Flash ļauj zibspuldzei Speedlite 600EX II-RT vienmērīgi darboties arī ar daļēju uzlādi, lai jūs nepalaistu garām nevienu mirkli. Tālummaiņas un atstarojošā galviņa nodrošina, ka zibspuldzes tvērums atbilst izmantojamam objektīvam un ļauj atstarot gaismu no sienām un griestiem, lai panāktu dabiskāku rezultātu. Zibspuldzes Speedlite 600EX II-RT ūdensnecaurlaidība atbilst fotokameras EOS-1D X Mark II ūdensnecaurlaidības līmenim, tādēļ varat turpināt uzņemt arī tad, kad apstākļi pasliktinās.

Komplektācijā ir iekļauts gaismas izkliedētājs, lai nodrošinātu maigāku apgaismojumu, uzņemot portretus, un piestiprināmi krāsaini filtri, kas palīdz izlīdzināt zibspuldzes un apkārtējo apgaismojumu.

Radošs apgaismojums no jebkura virziena, nepiestiprinot fotokamerai


Atdariniet gaismas avotu no jebkura virziena, zibspuldzi Speedlite 600EX II-RT nepiestiprinot fotokamerai. Izmantojiet to līdz pat 30 m attālumā ar iebūvēto radio vai optisko vadību un pēc izvēles arī ar bezvadu aktivizētāju Speedlite raidītāju ST-E3-RT. Vairākas Speedlite 600EX II-RT zibspuldzes var izmantot kopā (atsevišķi vai grupās) un var kombinēt ar citām Canon zibspuldzēm, piemēram, Speedlite 430EX III-RT.

Jaudīga veiktspēja ar vadošo skaitli 60 (m, ISO100)


Zibspuldze Speedlite 600EX II-RT ir ļoti jaudīga, tādēļ nekad nebūsiet vīlies. Tā ir ideāli piemērota izmantošanai lielās telpās un apstākļos, kad no sienām un griestiem atstarojas gaisma, sniedzot maigāku un dabiskāku rezultātu. Komplektācijā ir iekļauts gaismas izkliedētājs, kas padara zibspuldzes gaismu vēl maigāku. Ierīces uzlāde notiek klusi nieka 3,3 sekundēs, un izvēles CP-E4N akumulatoru bloks vēl vairāk saīsina šo laiku.

Vienkārša izmantošana ar intuitīvām vadīklām un informatīvu displeju


Pielāgojama vadības ripa ļauj ātri veikt korekcijas, strādājot saspringtos apstākļos, bet lielais, izgaismotais displejs acumirklī parāda attiecīgo uzņemšanas informāciju. Uzlādes statuss visām grupas bezvadu zibspuldzēm redzams galvenās zibspuldzes Speedlite 600EX II-RT displejā.

Izstrādājuma tehniskie dati

Uzziniet vairāk par Canon Speedlite 600EX II-RT, tā funkcijām un iespējām.

 • Speedlite 600EX II-RT
 • Gaismas izkliedētājs SBA-E3
 • Krāsu filtrs SCF-E3OR1
 • Krāsu filtrs SCF-E3OR2
 • Mini statīvs
 • Mīksta somiņa

Reviews

Click below to leave your review for the Speedlite 600EX II-RT