Canon Speedlite 90EX

Speedlite 90EX

Kompakta augstas veiktspējas zibspuldze, kas ikdienā nevainojami apgaismo kadrus, piemēram, portretus vai ainas telpās, kā arī nodrošina radošus apgaismojuma efektus. Teicams sabiedrotais EOS M ierīcei.

Ieguvumi

  • Plāns kabatas formāts
  • Teicami apgaismoti portreti un ainas telpās
  • Jaudīga darbība kompaktā korpusā
  • Radošu apgaismojuma efektu izpēte
  • Ātra, diskrēta un pilnībā automātiska uzņemšana ar zibspuldzi
  • Enerģiju nodrošina tirdzniecībā pieejamās AAA baterijas

Detalizēti par funkcijām

Canon Speedlite 90EX — ieskatieties un izpētiet sīkāk

Plāns kabatas formāts — lieliski piemērots EOS M ierīcei


Canon Speedlite 90EX — EOS M ierīcēm paredzēta kompaktā zibspuldze — sver tikai 50 g (bez baterijām) un ir ļoti kompakta, tāpēc to var ievietot pat vismazākajā aprīkojuma somā.

Teicami apgaismoti portreti un ainas telpās


Speedlite 90EX ir lieliski piemērota fotografēšanai ar platleņķa objektīviem, un tā sniedz precīzi nepieciešamo apgaismojumu, lai jūs varētu uzņemt pievilcīgus portretus, lieliskus grupas kadrus vai attēlus telpās.

Jaudīga darbība kompaktā korpusā


Neskatoties uz mazajiem izmēriem, Speedlite 90EX nodrošina lielu jaudu ar maksimālo vadošo skaitli 9 (m, ISO 100), tieši tāpēc šis ir lielisks risinājums, fotografējot tumsā vai naktī, piemēram, ballītē vai vakara dārza svētkos. Tā arī lieliski darbojas, ja objektus fotografējat ārā, kad saule atrodas aiz jums.

Radošu apgaismojuma efektu izpēte


Speedlite 90EX garantē nebeidzamas radoša apgaismojuma iespējas, jo tai ir iebūvēta bezvadu galvenās zibspuldzes funkcija. Kā galvenā zibspuldze tā telpās pat 7 m attālumā var bezvadu režīmā aktivizēt trīs citas zibspuldzes, kurām ir iebūvēta pakārtotas ierīces funkcija, piemēram, Speedlite 270EX II.

Ātra, diskrēta un pilnībā automātiska uzņemšana ar zibspuldzi


Speedlite 90EX ir vienmēr gatava darbībai, kad vēlaties ātri un diskrēti uzņemt kadru sēriju. Enerģijas uzlāde ir klusa un ātra — nepieciešamas nieka 5,5 sekundes, un zibspuldze ir gatava nākamajam kadram. Tā ir arī saderīga ar automātisko zibspuldzes mērīšanas sistēmu, kas ir pieejama EOS M un citās EOS DSLR kamerās. Tieši tāpēc visās situācijās varēsit iegūt pilnībā automātisku un precīzu zibspuldzes ekspozīciju.

Enerģiju nodrošina tirdzniecībā pieejamās AAA baterijas


Lai pēc iespējas vairāk samazinātu darba zibspuldzes lielumu un svaru un nodrošinātu maksimālu lietošanas ērtumu, zibspuldzei Speedlite 90EX enerģiju nodrošina divas tirdzniecībā pieejamās AAA/LR03 baterijas (Ni-MH vai litija).

Izstrādājuma tehniskie dati

Uzziniet vairāk par Canon Speedlite 90EX, tā funkcijām un iespējām.