Canon Speedlite Transmitter ST-E2

Speedlite Transmitter ST-E2

Mazs, viegls un portatīvs — ST-E2 ir īpašs infrasarkano staru raidītājs, kas paredzēts divu pakārtotu Speedlite zibspuldžu grupu vadībai bezvadu režīmā. To var izmantot arī kā fokusēšanas palīglampu vājā apgaismojumā.

Ieguvumi

  • Zibspuldzes E-TTL II ekspozīcijas vadība
  • Kontrasta vadība divās zibspuldžu grupās
  • Liela ātruma sinhronizācija
  • Līdz 10 m ārpus telpām
  • AF papildu stars

Detalizēti par funkcijām

Canon Speedlite Transmitter ST-E2 — ieskatieties un izpētiet sīkāk

Zibspuldzes E-TTL II ekspozīcijas vadība


Izmantojot E-TTL II zibspuldzes ekspozīcijas mērījuma sistēmu, ST-E2 nodrošina, ka bezvadu savienojuma zibspuldzes ekspozīcija ir precīza un vienmērīga jebkurā situācijā. Sarežģītos apgaismojuma apstākļos izmantojiet ekspozīcijas kompensāciju, lai iegūtu labāku apgaismojuma rezultātu.

Kontrasta vadība


Regulējiet divu grupu zibspuldžu iegūtā apgaismojuma kontrastu un iegūstiet radošus rezultātus, izmantojot ST-E2 kontrasta vadību. Veicot kontrasta vadību no 1:8 līdz 8:1 divām Speedlite zibspuldžu grupām, varat iegūt plašas regulēšanas iespējas.

Liela ātruma sinhronizācija


Izmantojiet zibspuldzes liela ātruma sinhronizāciju, lai sinhronizētu zibspuldzi tādā aizslēga ātrumā, kas pārsniedz fotokameras maksimālo sinhronizācijas ātrumu. Tas ļauj turpināt uzņemt fotoattēlus spožā dienas gaismā ar plašu diafragmu un izmantot ātrākus objektīvus ar fiksētu fokusa attālumu.

Vadības diapazons


Strādājot telpās, ST-E2 nodrošina darba diapazonu no 12 m līdz 15 m. Strādājot ārpus telpām darba diapazons ir no 8 m līdz 10 m.

AF papildu stars


Fotografējot vājā apgaismojumā, ST-E2 var raidīt fokusēšanas staru, lai iegūtu asākus fotoattēlus. Šis stars visās EOS fotokamerās palīdz iestatīt fokusus un ietver visus fokusēšanas punktus.

Izstrādājuma tehniskie dati

Uzziniet vairāk par Canon Speedlite Transmitter ST-E2, tā funkcijām un iespējām.