Canon Connect Station CS100

Ērts veids, kā vienā vietā glabāt, skatīt un kopīgot savus fotoattēlus un filmas

Atklājiet ērtu veidu, kā mājās glabāt, skatīt un kopīgot savus fotoattēlus un filmas. Pārsūtiet materiālu ar jaunākajiem piedzīvojumiem tikai ar vienu NFC kameras pieskārienu vai vienkārši augšupielādējiet attēlus no savas viedierīces un lejupielādējiet tajā, izmantojot lietojumprogrammu Connect Station. Pēc tam skatiet to savā HDTV vai kopīgojiet ar draugiem vai ģimeni tiešsaistē.

0%

  Izveidojiet savienojumu ar Canon

  IMPORTĒJIET

  Import

  Ērti importējiet visus savus attēlus no dažādām ierīcēm

  Attēlu importēšana no dažādām ierīcēm ir vienkārša, pateicoties iekārtas Connect Station NFC un Wi-Fi savienojumam, Connect Station viedierīču lietojumprogrammai, USB savienojamībai un atmiņas karšu slotiem. HDMI izeja sniedz iespēju izbaudīt Full HD kvalitātes attēlus savā televizorā. .

  GLABĀJIET

  Store

  Skatiet fotoattēlus un filmas no dažādām ierīcēm vienā vietā

  Saglabājiet fotoattēlus un filmas no savas fotokameras un datora, kā arī fotoattēlus no sava viedtālruņa un citām ierīcēm iekārtas Connect Station 1 TB cietajā diskā.

  KOPĪGOJIET

  Kopīgojiet attēlus sociālajos plašsaziņas līdzekļos, mākoņpakalpojumos vai citā Connect Station

  Skatiet attēlus Full HD kvalitātē, pēc tam kopīgojiet tos sociālajos plašsaziņas līdzekļos, mākoņpakalpojumos vai citā Connect Station — ātri un ērti.

  Share

  Vienkārša attēlu pārsūtīšana

  Ātri importējiet attēlus no savas NFC fotokameras, datora, atmiņas kartēm un USB ierīcēm

  NFC un Wi-Fi tehnoloģija sniedz iespēju tikai ar vienu pieskārienu ērti pārsūtīt jaunākos fotoattēlus un filmas uz ierīci Connect Station no Canon fotokameras vai videokameras, kurai iespējota NFC tehnoloģija. Bez vadiem importējiet esošos attēlus no bibliotēkas savā datorā, izmantojot mājas Wi-Fi tīklu, vai izmantojiet atmiņas kartes slotus un USB savienojumu, lai importētu jaunāko radošo veikumu no vairākām ierīcēm. Tas nozīmē, ka mājās nekavējoties varat izbaudīt visus svarīgākos mirkļus uz lielā ekrāna.

  Īpaša lietojumprogramma, kas paredzēta viedierīcēm

  Ātra un vienkārša failu lejupielāde un augšupielāde no viedierīcēm

  Bez maksas lejupielādējiet lietojumprogrammu Connect Station, kas paredzēta iOS un Android ierīcēm, un izveidojiet automātisku savienojumu ar viedierīci, lai ātri un ērti pārlūkotu, pārsūtītu un kopīgotu failus. Bez piepūles varat lejupielādēt un augšupielādēt attēlus un filmas*, kā arī skatīt un kārtot tās ierīcē Connect Station, izmantojot vienkārši lietojamu interfeisu, kas ir izveidots ērtai lietošanai gan planšetdatorā, gan tālrunī.

  Glabājiet visu materiālu vienā vietā

  Glabājiet fotoattēlus un filmas no dažādām ierīcēm vienā vietā

  Salieciet visus savus fotoattēlus un filmas kopā vienā vietā, pateicoties savienojumiem ar daudzām ierīcēm un ierīces Connect Station 1 TB lielajam cietajam diskam. Vienkārši lietojamais interfeiss atvieglo fotoattēlu kārtošanu albumos, kā arī fotoattēlu un filmu skatīšanu. Lai prāts būtu mierīgs, varat dublēt 1 TB ārējā cietā diskā.

  one-place

  Kopīgošana bez piepūles

  Kopīgojiet attēlus sociālajos plašsaziņas līdzekļos, mākoņpakalpojumos vai citā Connect Station
  Ātri un ērti kopīgojiet savus fotoattēlus un filmas sociālajos tīklos vai citā Connect Station. Saturu varat augšupielādēt mākoņpakalpojumos vai tādos sociālajos tīklos kā Flickr®, Facebook™ un Google™, lai veiktu vienkāršu dublēšanu un kopīgošanu. HDMI izeja sniedz iespēju skatīt Full HD attēlus savā televizorā kopā ar ģimeni un draugiem.

  share-to-connect

  Drukājiet bez vadiem

  Drukājiet tieši no iekārtas Connect Station savā bezvadu printerī

  Pārlūkojiet. Atlasiet. Drukājiet. Connect Station savieno ar bezvadu printeri, sniedzot brīvību drukāt attēlus, lai tos glabātu savās mājās vai dalītos ar ģimeni un draugiem. Ērti aplūkojiet savus fotoattēlus televizorā un izvēlieties, kurus vēlaties drukāt.  *Filmu kopīgošana ar Connect Station lietojumprogrammu no 2017. gada pavasara

  wireless-printers

  Specifikācijas

  Uzziniet vairāk par Connect Station CS100, tās funkcijām un iespējām.

  Importējiet fotoattēlus un filmas, izmantojot Wi-Fi un NFC

  Importējiet fotoattēlus un filmas, izmantojot Wi-Fi un NFC

  Nosūtīšana un saņemšana

  Nosūtīšana un saņemšana no citām iekārtām Connect Station

  Pilnīgs savienojums

  Pilnīgs savienojums

  1 TB krātuve

  1 TB krātuve

  Skatīt visas specifikācijas

  Ieteicams jums

  Saderīgi produkti

  Jums varētu patikt

  eosbeginners

  EOS iesācējiem

  Pilnveidojiet savas DSLR fotografēšanas prasmes un izbaudiet radošu kameras vadību, vienkāršu lietošanu un izcilas kvalitātes fotoattēlus un video.

  03

  Reģistrējiet produktu

  Reģistrējiet produktu un gādājiet, lai jūsu Canon produktiem vienmēr būtu atjauninājumi un atbalsts.