Ērts veids, kā vienā vietā glabāt, skatīt un kopīgot savus fotoattēlus un filmas

Atklājiet ērtu veidu, kā mājās glabāt, skatīt un kopīgot savus fotoattēlus un filmas. Pārsūtiet materiālu ar jaunākajiem piedzīvojumiem tikai ar vienu NFC kameras pieskārienu vai vienkārši augšupielādējiet attēlus no savas viedierīces un lejupielādējiet tajā, izmantojot lietojumprogrammu Connect Station. Pēc tam skatiet to savā HDTV vai kopīgojiet ar draugiem vai ģimeni tiešsaistē.

Izveidojiet savienojumu ar Canon

ainava

Izveidojiet savienojumu ar Canon

Atklājiet, cik lieliski ir savienot kameras, printerus un Connect Station CS100, lai fotoattēlus un filmas kopīgotu, drukātu, dublētu un skatītu ērtāk nekā jebkad iepriekš.

Skatīt videoklipu

Vienkārša attēlu pārsūtīšana

Ātri importējiet attēlus no savas NFC fotokameras, datora, atmiņas kartēm un USB ierīcēm

NFC un Wi-Fi tehnoloģija sniedz iespēju tikai ar vienu pieskārienu ērti pārsūtīt jaunākos fotoattēlus un filmas uz ierīci Connect Station no Canon fotokameras vai videokameras, kurai iespējota NFC tehnoloģija. Bez vadiem importējiet esošos attēlus no bibliotēkas savā datorā, izmantojot mājas Wi-Fi tīklu, vai izmantojiet atmiņas kartes slotus un USB savienojumu, lai importētu jaunāko radošo veikumu no vairākām ierīcēm. Tas nozīmē, ka mājās nekavējoties varat izbaudīt visus svarīgākos mirkļus uz lielā ekrāna.

USB-WI-FI

Īpaša lietojumprogramma, kas paredzēta viedierīcēm

Ātra un vienkārša failu lejupielāde un augšupielāde no viedierīcēm

Bez maksas lejupielādējiet lietojumprogrammu Connect Station, kas paredzēta iOS un Android ierīcēm, un izveidojiet automātisku savienojumu ar viedierīci, lai ātri un ērti pārlūkotu, pārsūtītu un kopīgotu failus. Bez piepūles varat lejupielādēt un augšupielādēt attēlus un filmas*, kā arī skatīt un kārtot tās ierīcē Connect Station, izmantojot vienkārši lietojamu interfeisu, kas ir izveidots ērtai lietošanai gan planšetdatorā, gan tālrunī.

Glabājiet visu materiālu vienā vietā

Glabājiet fotoattēlus un filmas no dažādām ierīcēm vienā vietā

Salieciet visus savus fotoattēlus un filmas kopā vienā vietā, pateicoties savienojumiem ar daudzām ierīcēm un ierīces Connect Station 1 TB lielajam cietajam diskam. Vienkārši lietojamais interfeiss atvieglo fotoattēlu kārtošanu albumos, kā arī fotoattēlu un filmu skatīšanu. Lai prāts būtu mierīgs, varat dublēt 1 TB ārējā cietā diskā.

Kameras somiņas shēma

Kopīgošana bez piepūles

GPS demonstrācija

Kopīgojiet attēlus sociālajos plašsaziņas līdzekļos, mākoņpakalpojumos vai citā Connect Station

Ātri un ērti kopīgojiet savus fotoattēlus un filmas sociālajos tīklos vai citā Connect Station. Saturu varat augšupielādēt mākoņpakalpojumos vai tādos sociālajos tīklos kā Flickr®, Facebook™, Google™ un irista, lai veiktu vienkāršu dublēšanu un kopīgošanu. HDMI izeja sniedz iespēju skatīt Full HD attēlus savā televizorā kopā ar ģimeni un draugiem.

Drukājiet bez vadiem

Drukājiet tieši no iekārtas Connect Station savā bezvadu printerī

Pārlūkojiet. Atlasiet. Drukājiet. Connect Station savieno ar bezvadu printeri, sniedzot brīvību drukāt attēlus, lai tos glabātu savās mājās vai dalītos ar ģimeni un draugiem. Ērti aplūkojiet savus fotoattēlus televizorā un izvēlieties, kurus vēlaties drukāt.

bezvadu printeri

*Filmu kopīgošana ar Connect Station lietojumprogrammu no 2017. gada pavasara

Specifikācijas

Uzziniet vairāk par Connect Station CS100, tās funkcijām un iespējām.

Importējiet fotoattēlus un filmas, izmantojot Wi-Fi un NFC

Importējiet fotoattēlus un filmas, izmantojot Wi-Fi un NFC

Nosūtīšana un saņemšana

Nosūtīšana un saņemšana no citām iekārtām Connect Station

Pilnīgs savienojums

Pilnīgs savienojums

1 TB krātuve

1 TB krātuve

Skatīt visas specifikācijas

Mācīties un pētīt

Kā iestatīt Connect Station CS100

Kā iestatīt un lietot Connect Station CS100

Šajā videoklipu sērijā ir sniegti padomi, kā iestatīt iekārtu un izveidot savienojumus un kā pārsūtīt, skatīt, kopīgot un dubēt jūsu dārgās atmiņas.

Skatīt videoklipus

Ieteicams jums

Saderīgi produkti