Canon SELPHY CP810

SELPHY CP810

Ar SELPHY CP810 ir tik viegli pārveidot fotoattēlus lieliskās noturīgās izdrukās. Tas ir mazs, elegants un portatīvs, kā arī tam ir noliecams šķidro kristālu displejs un viegli saprotams interfeiss; izdruka būs gatava jebkurā vietā ātrāk kā vienas minūtes laikā.

Ieguvumi

  • Moderns un ļoti kompakts fotoprinteris
  • Ātras, fotoattēlu laboratorijas kvalitātei līdzvērtīgas izdrukas
  • 6,8 cm (2,7 collu) noliecams šķidro kristālu displejs
  • Veiciet izdrukas no atmiņas kartēm, fotokamerām vai USB zibatmiņas ierīcēm
  • ID Photo (identifikācijas fotoattēlu) izdruka
  • Plašs izdruku izmēru diapazons
  • Auto Image Optimize (automātiska attēlu optimizēšana)
  • Izdrukas ar 100 gadu izturību
  • Papildu akumulators
  • Programmatūra SELPHY Photo Print

Detalizēti par funkcijām

Canon SELPHY CP810 — ieskatieties un izpētiet sīkāk

Moderns un ļoti kompakts fotoprinteris


Portatīvajam fotoprinterim SELPHY CP810 ir pievilcīga un kompakta konstrukcija, un tas ideāli iederas jebkurā mājas dizainā.

Ātras, fotoattēlu laboratorijas kvalitātei līdzvērtīgas izdrukas


Jebkurš var izdrukāt profesionālas kvalitātes fotoattēlus ātrāk kā vienas minūtes laikā, vienkārši nospiežot pogu. Krāsu sublimācijas tehnoloģija piešķir krāsām izcilu dziļumu un gradāciju, tāpēc ātri un bez problēmām varat iegūt profesionālas kvalitātes izdrukas. Piemēram, pastkartes izmēra attēlu var izdrukāt aptuveni 46 sekundēs.

6,8 cm (2,7 collu) noliecams šķidro kristālu displejs


Lietotājdraudzīgā konstrukcija ietver 6,8 cm (2,7 collu) noliecamu šķidro kristālu displeju, kas atvieglo lietošanu un skatīšanos. Ekrāna norādes ir viegli izprotamas, un tās ir pieejamas 13 valodās.

Veiciet izdrukas no atmiņas kartēm, fotokamerām vai USB zibatmiņas ierīcēm


Lai veiktu ātru izdruku, pievienojiet ar PictBridge saderīgo fotokameru tieši printerim vai ievietojiet atmiņas karti integrētajā karšu lasītājā; tas ir saderīgs ar daudzām dažādām atmiņas kartēm, tostarp SDXC. Lai nodrošinātu vēl lielāku brīvību, varat izdrukāt arī no USB zibatmiņas ierīcēm.

ID Photo (identifikācijas fotoattēlu) izdruka


Izmantojot ID Photo (identifikācijas fotoattēlu) izdruku, iespējams izveidot un izdrukāt identifikācijas fotoattēlus privātiem un profesionāliem nolūkiem dažādos tipveida izmēros, kā arī pielāgotā izmērā. Lai ietaupītu papīru, uz vienas loksnes varat izdrukāt vairākus vienāda izmēra vai dažādu izmēru identifikācijas fotoattēlus.

Plašs izdruku izmēru diapazons


Fotoprinteris SELPHY CP810 piedāvā dažādas fotoatmiņu koplietošanas iespējas. Ļoti īsā laikā var izdrukāt pastkartes izmēra (148 x 100 mm), L formāta (119 x 89 mm) un kredītkartes izmēra (86 x 54 mm) fotoattēlus.

Auto Image Optimize (automātiska attēlu optimizēšana)


Auto Image Optimize (automātiska attēlu optimizēšana) apvienojumā ar ainas un sejas noteikšanu nodrošina lieliskus rezultātus. Tā nosaka un koriģē attēla nepilnības, pielāgojot ainu un seju spilgtumu un krāsu, kā arī samazinot nevēlamu troksni; tādējādi izdrukas ir īpaši skaidras un bagātīgas.

Izdrukas ar 100 gadu izturību


Izdruku noturīgo kvalitāti nodrošina īpašs katras izdrukas aizsargpārklājums, lai tās pasargātu no pilieniem, apšļakstīšanas un izbalēšanas un ļautu glabāt fotoalbumā līdz 100 gadiem.

Papildu akumulators


Veiciet izdrukas jebkurā vietā — telpās vai brīvā dabā, izmantojot papildu pieejamo atkārtoti uzlādējamo akumulatoru komplektu NB-CP2L (tam nepieciešams CG-CP200 lādētāja adapteris). Ar vienu uzlādi pietiek, lai izdrukātu vairāk nekā 36 pastkartes izmēra attēlus.

Programmatūra SELPHY Photo Print


Izmantojot komplektācijā iekļauto programmatūru SELPHY Photo Print, viegli var izveidot kalendāru, izvēlēties dekoratīvus rāmīšus vai pievienot izdrukām zīmējumus un runas burbuļus; to var paveikt režīmā Creative Print (radošā drukāšana).

Izstrādājuma tehniskie dati

Uzziniet vairāk par Canon SELPHY CP810, tā funkcijām un iespējām.

Advanced size options for ID Photos

Papildu izmēru iespējas dokumentu fotoattēliem

Intelligent correction

Vieda labošana

Long-lasting Canon quality

Noturīga Canon kvalitāte

Print on the go

Drukāšana, atrodoties ceļā

Postcard size prints

Pastkartes izmēru izdrukas

Kredītkartes izmēru izdrukas

Credit card size stickers

Kredītkartes izmēru uzlīmes

Creative mini-sticker printing

Radoša miniuzlīmju drukāšana