Lāzerprinteri, kas ir gatavi drukāšanai no mobilajām ierīcēm

Virsraksta attēls

Planšetdatoros un viedtālruņos Canon piedāvā plašu lāzerdrukas un skenēšanas risinājumu klāstu, kas piemērots maziem un vidējiem uzņēmumiem, kā arī mazām darba grupām. Vietējā tīklā vai mākoņpakalpojumā — Canon piedāvā jums piemērotu risinājumu.

Atsevišķi lāzerprinteri atbalsta Apple® AirPrint™ un Mopria™, kā arī Canon PRINT Business lietojumprogrammu, kas sniedz iespēju vietējā tīklā drukāt no mobilajām ierīcēm un skenēt uz tām. Atsevišķos modeļos ir pieejama arī lietojumprogramma Google Cloud Print, lai jūs varētu drukāt no datora vai mobilās ierīces, izmantojot mākoni.

Piezīme: imageRUNNER ADVANCE printeriem nav iespējots pakalpojums Mopria.

Drukājiet acumirklī no Apple iOS vai Android ierīcēm

Mopria mobilā druka   Airprint mobilā druka_logotips

Drukājiet no saderīgām iOS un Android ierīcēm — nav jāinstalē lietojumprogrammas vai jāveido savienojumi ar kabeļiem.

No Apple iOS ierīcēm, kurās tiek atbalstīta lietojumprogramma AirPrint, un Android ierīcēm ar Mopria* atbalstu var drukāt tieši bezvadu tīklā.  *Android ierīcēs var būt jāinstalē spraudnis.

Drukāšana no Android ierīcēm, izmantojot Mopria

Sertificēti Mopria viedtālruņi un planšetdatori Wi-Fi tīklā automātiski nosaka Canon printerus, kuros iespējots pakalpojums Mopria, un sniedz iespēju lietotājiem drukāt e-pasta ziņojumus un dokumentus no mobilām ierīcēm tikpat vienkārši kā no datora.

Mopria Alliance, kuras dibinātājs ir uzņēmums Canon, ir bezpeļņas organizācija ar mērķi nodrošināt intuitīvu, vienkāršu bezvadu drukāšanu no viedtālruņiem, planšetdatoriem un citām mobilām ierīcēm.

Papildinformācija par Mopria

Lejupielādējiet Canon PRINT Business lietojumprogrammu Apple iOS un Android ierīcēm

PRINT lietojumprogrammas logotipsCanon PRINT Business ir bezmaksas lietojumprogramma skenēšanas un papildinātu drukas funkciju nodrošināšanai. Skenējiet ar Canon universālajām ierīcēm uz iPhone, iPad vai Android ierīci, augšupielādējiet skenētos dokumentus dažādās mākoņpakalpojumu krātuvēs, pievienojiet un nosūtiet tos ar e-pasta ziņojumiem un drukājiet

Drukājiet no jebkuras ierīces un jebkurā vietā, izmantojot Google Cloud Print

Google_Cloud_Print_Ready_160Google Cloud Print sniedz iespēju drukāt no jebkuras tīmeklī savienotas ierīces no praktiski jebkuras vietas, tostarp no tālruņa, planšetdatora vai datora. Jums nepieciešams tikai Google konts, lai piekļūtu saviem mākoņpakalpojumiem gatavajiem printeriem.

Lūdzu, tālāk norādītajā sarakstā pārbaudiet sava printera saderību. Skatiet Google vietnes, lai iegūtu vairāk informācijas par Google Cloud Print.

Piezīme: printeriem LBP6780x, LBP7680Cx ir jāinstalē lietojumprogramma Google Cloud Print

Lūdzu, skatiet atsevišķu produktu specifikācijas, lai pārbaudītu funkciju pieejamību un programmatūras saderību.

iPad, iPhone, iPod un iPod touch ir Apple Inc. preču zīmes, kas reģistrētas ASV un citās valstīs. AirPrint™ un AirPrint logotips ir Apple Inc. preču zīmes.

Android™ un Google Cloud Print™ ir Google Inc. reģistrētas preču zīmes.

  • Canon
  • Darbam
  • ...
  • Lāzerprinteri, kas ir gatavi drukāšanai no mobilajām ierīcēm