Laura El-Tantawy

Canon ambassador

Canon Ambassador and documentary photographer Laura El-Tantawy.

Canon
Redline Challenge 2022

Competition now closed.

The Redline Challenge is a competition for ambitious amateur photographers who want to challenge their creativity and test their technical know-how. Take on the brief set by Laura El-Tantawy for a chance to win Canon kit, plus an exclusive mentoring session with Laura herself.

Canon
Redline Challenge 2022

Un uzvarētājs ir…

Jirži Durdiks (Jiří Durdík) no Čehijas Republikas ar uzvarējušo attēlu: Motokrosa sacīkstes

Balvā Jirži iegūst komplektu ar kameru EOS R5 un objektīvu RF 24-70mm F2.8L IS USM, kā arī personīgu mentoringa sesiju ar Canon vēstnieci un starptautiski atzīto fotogrāfi Lauru Elu-Tantaviju (Laura El-Tantawy).

Dirt bike race - © Jiří Durdík

IEPAZĪSTIETIES AR UZVARĒTĀJU

Kā uzņemt izcilu spraigas darbības kadru


2022. gada konkursa “Redline Challenge” uzvarētājs Jirži Durdiks (Jiří Durdík) pievienojas spraigas darbības fotogrāfam un Canon vēstniekam Vladimiram Risam (Vladimir Rys), lai runātu par slēdža ātrumiem, dubļainām kamerām un aprīkojuma modernizēšanu.

IESAISTIETIES

Vai vēlaties piedalīties nākamajā gadā?


Reģistrējieties, lai būtu viens no pirmajiem, kas uzzina par nākamā gada konkursa sākumu, kā arī saņemtu jaunākos piedāvājumus no Canon, padomus un pamācības, kā arī jaunumus un ielūgumus uz vietējiem pasākumiem.

UZVARĒTĀJA IZVĒLE

Vērtēšanas process

No 14 000 pieteikumiem tika atlasītas ļoti labas fotogrāfijas — uzziniet, kā trīs žūrijas locekļi izvēlējās uzvarējušo attēlu, dodoties aizkadrā ar Kai Vongu (Kai Wong) slepenā vietā Londonā, Lielbritānijā.

ATLASĪTIE DARBI

Skatiet pārsteidzošos pieteikumus

Skatiet labākos fotografēšanas entuziastu pieteikumus no Eiropas, Tuvajiem Austrumiem un Āfrikas — tie visi piedāvā interesantas interpretācijas par mirkli ilgu stāstu.

THE BRIEF

Capture a split second story

Watch Kai Wong & Canon ambassador Laura El-Tantawy as they reveal this year’s challenge: a split second story. From action sports to wildlife and everything in-between, capture the world how you see it and show us your split second stories.

Canon Camera

MEET OUR JUDGE

Laura El-Tantawy

Laura is a world renowned documentary photographer and has been exhibited and published internationally. She was a 2020 recipient of the prestigious W. Eugene Smith Grant and her series of long-term documentary projects place Laura brilliantly to act as judge and mentor for the Redline Challenge.

Push your creativity and craft with exclusive pro insights

Hone your technique as you take on the Redline Challenge.

 • A black and white image of a lion hiding in the long grass.

  TIPS & TRICKS

  How to capture split second stories

  Hear from our inspiring line-up of Canon ambassadors as they guide you through their approach to shooting split second stories, and offer up tips and tricks to help you master the brief.

 • A top-down image showing groups of people standing in a square. A long exposure has blurred the figures who cast long shadows on the ground.

  TECHNIQUES

  Split-second storytelling

  Five pros explain their image-making process and share advice on crafting a narrative through a single striking photo.

 • Capture split second stories like never before

  Be creative in ways you never thought possible with our pioneering range of EOS R-System cameras. Featuring state-of-the-art technologies, access to our library of revolutionary RF lenses, and explosive continuous shooting speed, the EOS R-System is made for capturing split second stories.

 • Bezspoguļu kameras

  EOS R3

  Šo bezspoguļu kameru vislabāk raksturo ātrums, un profesionālie sporta, ziņu un savvaļas dzīvnieku fotogrāfi jau to gaida.
 • Bezspoguļu kameras

  EOS R5

  Izvērtējiet, ko zināt par bezspoguļu kamerām. EOS R5 bezkompromisu veiktspēja pilnībā izmainīs fotografēšanu un filmu veidošanu.
 • Bezspoguļu kameras

  EOS R6

  Neatkarīgi no tā, ko fotografējat, jūs to darāt, un EOS R6 sniedz jums iespēju būt radošam vēl neapjaustos veidos.
 • Bezspoguļu kameras

  EOS R7

  Izpētiet savvaļas dzīvniekus ar kameru, kas nodrošina sensacionālu ātrumu un attēlu kvalitāti ērti pārnēsājamā korpusā ar APS-C sensoru — tā konstruēta nākotnes lietošanas vajadzībām.
 • Bezspoguļu kameras

  EOS RP

  Maza, viegla un intuitīva pilnkadra bezspoguļu kamera, kas paredzēta ceļošanai un ikdienas fotografēšanai.
 • Bezspoguļu kameras

  EOS R

  Pilnkadra bezspoguļu kamera, kas paver jaunas radošas iespējas fotogrāfiem un filmu veidotājiem.
 • RF objektīvi

  RF 24-70mm F2.8L IS USM

  Piešķiriet fotografēšanai ar pilnkadra bezspoguļu kameru profesionālu pieskārienu — izmantojiet 24–70 mm tālummaiņas objektīvu, kas lepojas ar ātru diafragmas atvērumu un piecu pakāpju attēlu stabilizēšanu.
 • Standarta objektīvs

  RF 50mm F1.8 STM

  Kompakts, kluss un viegls 50 mm RF fiksēta fokusa attāluma objektīvs ar f/1.8 diafragmas atvērumu, kas lieliski piemērots jūsu radošās vīzijas īstenošanai.
 • Canon Club - Our NEW Membership Programme - Join Club

  Join Canon Club

  Get inspired and enjoy a new space for like-minded, passionate creatives — where you can explore and discuss to your heart’s content, while learning and getting the support you need.

  Car light trails in evening light across a curved bridge, its supports and the ground below completely obscured by thick, cloud-like fog.

  Piotr Skrzypiec

  Redline Challenge 2021 winner

  Redline Challenge 2021 competition winner

  Piotr Skrzypiec from Slovenia

  “It’s a huge achievement. For me, as a Canon user, the prize is the best set of equipment that I could imagine,” exclaims the photographer and now owner of the Canon EOS R5 and additional Canon gear totalling over EUR 14,000.

  You might also be interested in

 • aps-c kameru klāsts

  Find the perfect Canon camera

 • 201211 150 miljoni RFEFobjektīva plakāts Bezlogotipa

  Find the perfect lens for your Canon camera