Canon EF 135mm f/2L USM

EF 135mm f/2L USM

EF 135 mm f/2 L USM ir ātrs, viegls un kvalitatīvs telefoto objektīvs. Tas ir lielisks risinājums, lai uzņemtu sporta notikumus telpās vājā apgaismojumā un fotografētu portretus.

Ieguvumi

  • Liels f/2 atvērums
  • Ātra un klusa automātiskā fokusēšana
  • Super Spectra pārklājumi
  • L sērijas konstrukcija un optika
  • Apaļš atvērums liegam fona izpludinājumam
  • Integrācija ar E-TTL II zibspuldzes sistēmu
  • Mīksta somiņa un objektīva pārsegs

Detalizēti par funkcijām

Canon EF 135mm f/2L USM — ieskatieties un izpētiet sīkāk

Ass, ātrs un viegls


Objektīva lielais maksimālais atvērums ļauj fotogrāfiem izmantot vidēju aizslēga darbības ātrumu pat vājā apgaismojumā. Tas padara EF 135 mm f/2,0L USM par lielisku optisko risinājumu sporta pasākumu fotografēšanai telpās. Neskatoties uz augsto specifikāciju, objektīvs ir relatīvi viegls un kompakts; tā svars ir tikai 750 g.

L sērijas kvalitāte


L sērija ir Canon profesionālo objektīvu klāsta labākais paraugs, kas pārstāv labāko no precīzās EF optikas. L sērijas objektīvi apvieno augstāko veiktspēju ar izcili ērtu lietošanu, un tie ir izturīgi pret putekļiem un mitrumu.

Liels f/2 atvērums


Liels f/2 maksimālais atvērums nodrošina ļoti ātru fotografēšanu vājā apgaismojumā bez zibspuldzes. Turklāt lielais atvērums ļauj precīzi kontrolēt lauka dziļumu.

Ultraskaņas fokusēšana


Gredzenveida ultraskaņas motors nodrošina īpaši ātru autofokusēšanu un ļoti klusu darbību. Izcilais statiskais griezes moments nodrošina, ka fokusa punkts tiek sasniegts precīzi. Turklāt ir pieejama pilna laika manuālās apiešanas funkcija, kas sniedz iespēju regulēt fokusu, neizslēdzot autofokusēšanas režīmu.

Super Spectra pārklājums


Super Spectra pārklājumi nodrošina precīzu krāsu balansu un uzlabo kontrastu. Tie arī samazina dubultattēla veidošanos un mirgojumu — izplatīta problēma, kas rodas, gaismai atstarojoties no kameras sensora.

Integrācija ar E-TTL II zibspuldzes ekspozīcijas mērīšanu


Objektīvs no attāluma nosūta informāciju uz saderīgas EOS kameras E-TTL II zibspuldzes sistēmu, nodrošinot optimālu zibspuldzes ekspozīcijas mērījumu.

Piederumi


Objektīva komplektā ir iekļauts objektīva pārsegs un mīksta somiņa.

Izstrādājuma tehniskie dati

Uzziniet vairāk par Canon EF 135mm f/2L USM, tā funkcijām un iespējām.

Piemēru galerija

Skatīt galeriju

Related Products

Vai varam jums palīdzēt izvēlēties nākamo objektīvu?

Objektīvu meklēšanas rīks iepazīstinās ar mūsu objektīvu klāstu un palīdzēs atrast jums un jūsu EOS kamerai lieliski piemērotu objektīvu.

Platleņķa objektīvi

Panāciet platāku skata leņķi un ietilpiniet kadrā vairāk ar mūsu platleņķa objektīvu klāstu.