Canon EF 17-40mm f/4L USM

EF 17-40mm f/4L USM

EF 17-40 mm f/4L USM ir īpaši plata leņķa tālummaiņas objektīvs, kas piedāvā izcilu attēlu kvalitāti un pastāvīgu maksimālo diafragmas atvērumu. Kompaktais un vieglais korpuss padara to par lielisku sabiedroto ceļojumos.

Ieguvumi

  • Izcila optiskā veiktspēja visā tālummaiņas diapazonā
  • Liels automātiskās fokusēšanas ātrums
  • Augsta līmeņa aizsardzība pret putekļiem un mitrumu
  • 28 cm minimālais fokusēšanas attālums visiem fokusa garumiem

Detalizēti par funkcijām

Canon EF 17-40mm f/4L USM — ieskatieties un izpētiet sīkāk

Īpaši plata vai standarta tālummaiņa


EF 17-40 mm f/4L USM darbojas ar īpaši plata leņķa tālummaiņu filmu vai pilnkadra digitālajās EOS kamerās. DSLR kamerās, kas aprīkotas ar APS-C veida sensoru, tas darbojas ar standarta tālummaiņu, nodrošinot skata leņķi, kas ekvivalents 28-70 mm objektīvam pilnkadra kamerā.

Tuva fokusēšana


Minimālais fokusēšanas attālums ir tikai 28 cm visā tālummaiņas diapazonā.

Izcila optiskā veiktspēja


Objektīvam EF17-40 mm f/4L USM ir 12 lēcu elementi, kas izkārtoti deviņās grupās. Super Spectra pārklājums nodrošina izcilu krāsu līdzsvaru un samazina dubultattēla veidošanos un mirgojumu. Lai nodrošinātu izcilu attēlu kvalitāti visā 17-40 mm tālummaiņas diapazonā, objektīvā izmantoti trīs asfēriskie elementi. Super UD (īpaši zemas dispersijas) stikls novērš hromatiskās aberācijas.

Ultraskaņas fokusēšana


Gredzenveida ultraskaņas motors nodrošina īpaši ātru autofokusēšanu un ļoti klusu darbību. Izcilais statiskais griezes moments nodrošina, ka fokusa punkts tiek sasniegts precīzi. Turklāt ir pieejama pilna laika manuālās apiešanas funkcija, kas sniedz iespēju regulēt fokusu, neizslēdzot autofokusēšanas režīmu.

Nekustīgs priekšējais elements


Objektīva priekšpuse nerotē, tāpēc ir vienkāršāk izmantot dažādus filtrus, piemēram, polarizācijas un pelēkos filtrus. Želatīna filtru turētājs ir ievietojams objektīva aizmugurē.

Vienmērīgs fona izpludinājums


Apaļā atvēruma diafragma izlīdzina dažādos fokusēšanas apgabalus, piešķirot liegāku un viendabīgāku izskatu. Asie priekšplāna objekti izceļas uz vienmērīgi izpludinātā fona.

Izturīgs pret laikapstākļiem


Objektīvam EF17-40 mm f/4L USM ir augsta līmeņa aizsardzība pret mitrumu un putekļiem, tāpēc tas lieliski piemērots lietošanai skarbos apstākļos. Visā konstrukcijā ir izmantots videi draudzīgs stikls bez svina.

Balvas

Izstrādājuma tehniskie dati

Uzziniet vairāk par Canon EF 17-40mm f/4L USM, tā funkcijām un iespējām.

Related Products