Canon EF 200mm f/2L IS USM

EF 200mm f/2L IS USM

EF 200 mm f/2L IS USM ir izcilas veiktspējas vidējā diapazona telefoto objektīvs profesionāliem fotogrāfiem. Tā lielais f/2 atvērums nodrošina optimālus rezultātus telpās un vāja apgaismojuma apstākļos.

Ieguvumi

  • L sērijas konstrukcija
  • Liela f/2 atvēruma piecu pakāpju attēla stabilizators ar statīva noteikšanas funkciju
  • Super Spectra objektīva pārklājumi
  • Fluorīta un UD objektīva elementi
  • Gredzenveida USM autofokusēšana ar nepārtrauktas darbības manuālo fokusēšanu

Detalizēti par funkcijām

Canon EF 200mm f/2L IS USM — ieskatieties un izpētiet sīkāk

L sērijas kvalitāte


L sērija ir Canon profesionālo objektīvu klāsta labākais paraugs, kas pārstāv labāko no precīzās EF optikas. L sērijas objektīvi apvieno augstāko veiktspēju ar izcili ērtu lietošanu, un tie ir izturīgi pret putekļiem un mitrumu.

Liels f/2 atvērums


Liels f/2 maksimālais atvērums nodrošina ļoti ātru fotografēšanu vājā apgaismojumā bez zibspuldzes. Lielais atvērums nodrošina arī precīzu asuma dziļuma kontroli pārliecinošu portretu fotografēšanai.

Piecu pakāpju attēla stabilizators


Canon piecu pakāpju attēla stabilizatora kompensācijas tehnoloģija ļauj izmantot līdz piecām reizēm lēnākus aizslēga ātrumus, jūtami nepalielinot attēla izplūdumu. Sekojot kustīgiem objektiem, automātiskās panoramēšanas meklēšanas funkcija automātiski izslēdz attēla stabilizatoru vai nu horizontālā vai vertikālā virzienā. Statīva noteikšanas funkcija automātiski izslēdz attēla stabilizēšanu, ja fotokamera tiek atbalstīta.

Super Spectra pārklājums


Super Spectra pārklājumi nodrošina precīzu krāsu balansu un uzlabo kontrastu. Tie arī samazina dubultattēla veidošanos un mirgojumu — izplatīta problēma, kas rodas, gaismai atstarojoties no kameras sensora.

Fluorīta un UD elementi


Lai panāktu optimālu vizuālo veiktspēju, objektīvā ir ietverti fluorīta un UD (īpaši zemas dispersijas) elementi, kas samazina hromātisko aberāciju. Tā rezultātā tiek iegūti asi attēli ar lielu kontrastu un izcilu attēla kvalitāti visā kadrā.

Vienmērīgs fona izpludinājums


Apaļā atvēruma diafragma izlīdzina dažādos fokusēšanas apgabalus, piešķirot liegāku un viendabīgāku izskatu. Asie priekšplāna objekti izceļas uz vienmērīgi izpludinātā fona.

Ultraskaņas fokusēšana


Gredzenveida ultraskaņas motors nodrošina īpaši ātru autofokusēšanu un ļoti klusu darbību. Izcilais statiskais griezes moments nodrošina, ka fokusa punkts tiek sasniegts precīzi. Turklāt ir pieejama pilna laika manuālās apiešanas funkcija, kas sniedz iespēju regulēt fokusu, neizslēdzot autofokusēšanas režīmu.

Izstrādājuma tehniskie dati

Uzziniet vairāk par Canon EF 200mm f/2L IS USM, tā funkcijām un iespējām.

Piemēru galerija

Skatīt galeriju

Related Products

Vai varam jums palīdzēt izvēlēties nākamo objektīvu?

Objektīvu meklēšanas rīks iepazīstinās ar mūsu objektīvu klāstu un palīdzēs atrast jums un jūsu EOS kamerai lieliski piemērotu objektīvu.

Platleņķa objektīvi

Panāciet platāku skata leņķi un ietilpiniet kadrā vairāk ar mūsu platleņķa objektīvu klāstu.