Canon EF 20mm f/2.8 USM

EF 20mm f/2.8 USM

Objektīvs EF 20 mm f/2,8 ar platu skata leņķi un paplašinātu lauka dziļumu ir lieliska izvēle fotogrāfiem, kuri fotografē ainavas, arhitektūru vai reportāžas. Objektīvs, ko var izmantot gandrīz jebkur.

Ieguvumi

  • Īpaši plata leņķa objektīvs ar 94° skatu
  • USM fokusēšanas motors ar pilna laika manuālās fokusa kontroles funkciju
  • 25 cm tuvākais fokusēšanas attālums
  • Super Spectra pārklājumi

Detalizēti par funkcijām

Canon EF 20mm f/2.8 USM — ieskatieties un izpētiet sīkāk

Dinamisks platleņķa dizains


Ar 94˚ skata leņķi objektīvs EF 20 mm f/2,8 USM var aptvert visu cilvēka redzes lauku un vēl daudz vairāk. Lielisks objektīvs ainavām un dokumentāliem fotoattēliem. Lai iegūtu dabisku perspektīvu, fotografējot arhitektūru un iekštelpās, lielā mērā tiek koriģēts kropļojums.

Ātrs maksimālais atvērums


Maksimālais f/2,8 atvērums ļauj vājā apgaismojumā fotografēt bez zibspuldzes un turot kameru rokās, ja nav iespējams izmantot trijkāji.

Asfēriskie un UD elementi


Lai sasniegtu optimālu vizuālo veiktspēju, objektīvam ir asfēriskie elementi, kas labo sfērisko aberāciju, un Super UD (īpaši zemas dispersijas) elementi, kas novērš hromatisko aberāciju. Rezultātā visā kadrā tiek iegūts ass attēls ar lielu kontrastu un bez kropļojumiem.

Ultraskaņas fokusēšana


Gredzenveida ultraskaņas motors nodrošina īpaši ātru autofokusēšanu un ļoti klusu darbību. Izcilais statiskais griezes moments nodrošina, ka fokusa punkts tiek sasniegts precīzi. Turklāt ir pieejama pilna laika manuālās apiešanas funkcija, kas sniedz iespēju regulēt fokusu, neizslēdzot autofokusēšanas režīmu.

Super Spectra pārklājums


Super Spectra pārklājumi nodrošina precīzu krāsu līdzsvaru un uzlabo kontrastu. Tie arī novērš mirgošanos un dubultošanos, jo pārklājumi absorbē gaismu, ko varētu atstarot iekšējie objektīva elementi un kameras digitālais sensors.

Izstrādājuma tehniskie dati

Uzziniet vairāk par Canon EF 20mm f/2.8 USM, tā funkcijām un iespējām.

Related Products

Vai varam jums palīdzēt izvēlēties nākamo objektīvu?

Objektīvu meklēšanas rīks iepazīstinās ar mūsu objektīvu klāstu un palīdzēs atrast jums un jūsu EOS kamerai lieliski piemērotu objektīvu.