Canon EF 35mm f/2 IS USM

EF 35mm f/2 IS USM

Kvalitatīvs 35 mm objektīvs ar četru pakāpju attēlu stabilizēšanu un f/2 maksimālo atvērumu. Lielisks risinājums fotografēšanai vājā apgaismojumā. Ultraskaņas automātiskais fokuss ir ātrs un precīzs. Asfēriskais objektīvs uzlabo attēla kvalitāti.

Ieguvumi

  • Četru pakāpju attēlu stabilizēšana
  • Ātrs f/2 maksimālais atvērums
  • Ultraskaņas automātiskais fokuss ātrai un precīzai fokusēšanai
  • Kompakts, viegls dizains
  • Deviņu lapiņu atvērums vienmērīgam atspīdumam
  • Izlieta stikla elementi konsekventai precizitātei
  • 0,24 m minimālais fokusa attālums

Detalizēti par funkcijām

Canon EF 35mm f/2 IS USM — ieskatieties un izpētiet sīkāk

Dabisks platleņķa skats


Dabiska perspektīva un platāka leņķa skats — EF 35 mm f/2 IS USM ir lielisks alternatīvs standarta objektīvs tradicionālajai 50 mm optikai, ja to lieto ar pilnkadra DSLR. EOS kamerās ar APS-C lieluma sensoriem var iegūt 56 mm objektīvam līdzvērtīgu skata leņķi.

Attēlu stabilizēšana fotografēšanai vājā apgaismojumā


Fotografējiet vājā apgaismojumā, kameru turot rokās un izmantojot aizslēga ātrumu, kas ir līdz pat četrām pakāpēm lēnāks nekā ieteicamais ātrums. Attēlu stabilizēšanas (Image Stabilizer — IS) tehnoloģija automātiski nosaka, kad fotogrāfs panoramē kustīgus objektus, un izslēdz stabilizēšanu šajā virzienā.

Liels f/2 maksimālais atvērums


Fotografēšana ar f/2 platiem atvērumiem ļauj fotogrāfiem izmantot nelielu lauka dziļumu. Skatiet spožu skatu meklētāja attēlu un izmantojiet salīdzinoši lielus aizslēga ātrumus pat krēslā.

Uzlabots automātiskais fokuss


Ātrs un gandrīz nedzirdams automātiskais fokuss. To garantē gredzenveida ultraskaņas AF motors. Nezaudējiet kontroli un izmantojiet pastāvīgu manuālo fokusu.

Izsmalcināta optikas konstrukcija


Asfēriskais objektīvs uzlabo attēla kvalitāti, savukārt septiņu lapiņu atvēruma diafragma garantē vienmērīgu atspīdumu bez fokusa. EF 35 mm f/2 IS USM fokuss ir līdz 0,24 m, tāpēc varat patiešām pietuvoties objektiem.

Kompakts dizains


EF 35 mm f/2 IS USM ir pietiekami mazs, lai to vienmēr varētu pārnēsāt somā. Lielisks risinājums reportāžām un fotografēšanai ielās.

Izstrādājuma tehniskie dati

Uzziniet vairāk par Canon EF 35mm f/2 IS USM, tā funkcijām un iespējām.

Related Products

Vai varam jums palīdzēt izvēlēties nākamo objektīvu?

Objektīvu meklēšanas rīks iepazīstinās ar mūsu objektīvu klāstu un palīdzēs atrast jums un jūsu EOS kamerai lieliski piemērotu objektīvu.

Platleņķa objektīvi

Panāciet platāku skata leņķi un ietilpiniet kadrā vairāk ar mūsu platleņķa objektīvu klāstu.