Canon EF 400mm f/2.8L IS II USM

EF 400mm f/2.8L IS II USM

Ārkārtīgi augsta snieguma L sērijas supertelefoto objektīvs ar 4 soļu attēlu stabilizatoru, kuram ir 3 režīmi. EF 400 mm f/2,8L IS II USM nodrošina izcilu attēlu kvalitāti, tā izturīgais dizains ir ideāli piemērots sporta un dzīvās dabas fotogrāfijai.

Priekšrocības

  • 400 mm f/2,8 ārkārtīgi augsta snieguma supertelefoto objektīvs
  • Daļa no Canon atzītās L sērijas
  • 4 soļu attēlu stabilizators
  • 3 IS režīmi
  • Izturīgs, spēcīgs dizains
  • Uzlabota attēlu kvalitāte
  • Klusa un ātra automātiskā fokusēšana

Detalizētas funkcijas

Canon EF 400mm f/2.8L IS II USM —iegūstiet plašāku informāciju

Ārkārtīgi augsta snieguma supertelefoto objektīvs


Ar f/2,8 lielu diafragmu EF 400 mm f/2,8L IS II USM ir ārkārtīgi augsta snieguma supertelefoto objektīvs, kas nodrošina izcilu attēla kvalitāti, tā izturīgais dizains ir veidots, izmantojot magnija sakausējumu un titānu, lai samazinātu svaru.

L sērijas kvalitāte


L sērija ir Canon profesionālo objektīvu klāsta labākais paraugs, kas pārstāv labāko no precīzās EF optikas. L sērijas objektīvi apvieno augstāko sniegumu ar visērtāko lietošanu, un tiem ir augsta izturība pret putekļiem un mitrumu.

4 soļu attēla stabilizators


4 soļu optiskais attēlu stabilizators — īpaši radīts objektīva konkrētajam fokusa attāluma diapazonam — darbojas, lai novērstu attēla izplūdumu, kas var rasties, veicot uzņemšanu, turot kameru rokās, vai pie maziem aizslēga ātrumiem. Automātiskās panoramēšanas meklēšana nodrošina efektīvu sniegumu, izsekojot kustīgus priekšmetus, un tā kā IS sistēma ir balstīta objektīvā, rezultāti ir redzami skatu meklētājā kadrēšanas laikā.

3 IS režīmi


Ideāli piemērots visu veidu darbības fotogrāfijai, īpaši disciplīnām, kur nepieciešama panoramēšana, jaunais IS režīms 3 aktivizē attēlu stabilizatora elementu tikai eksponēšanas laikā.

Uzlabota attēla kvalitāte ar SWC pārklājumu


Izmantošanai digitālajā fotografēšanā paredzētā Canon patentētā pārklājuma Subwavelength Coating (SWC) struktūra palīdz līdz minimumam samazināt dubultattēla veidošanos un mirgojumu, ko rada iekšējā atstarošanās. Novēršot cēloni, pārklājums samazina atstarošanos un palīdz nodrošināt izteiksmīgus, skaidrus attēlus.

Ātra un klusa automātiskā fokusēšana


Riņķveida USM (ultraskaņas motors) izmanto ultraskaņas frekvences svārstības, lai nodrošinātu ārkārtīgi ātru automātisko fokusēšanu gandrīz bez skaņas. Liela ātruma CPU un optimizēti AF algoritmi vēl vairāk palielina AF ātrumu. Pilna laika elektroniskās manuālās fokusēšanas apiešanu var izmantot, neizslēdzot AF režīmu.

Produkta tehniskie dati

Uzziniet vairāk par Canon EF 400mm f/2.8L IS II USM, tā funkcijām un iespējām.

Piemēru galerija

Skatīt galeriju

Related Products

Vai varam jums palīdzēt izvēlēties nākamo objektīvu?

Objektīvu meklēšanas rīks iepazīstinās ar mūsu objektīvu klāstu un palīdzēs atrast jums un jūsu EOS kamerai lieliski piemērotu objektīvu.