Canon EF 400mm f/2.8L IS II USM

EF 400mm f/2.8L IS II USM

Iespējas

  • 400 mm f/2,8 ārkārtīgi augsta snieguma supertelefoto objektīvs
  • Daļa no Canon atzītās L sērijas
  • 4 soļu attēlu stabilizators
  • 3 IS režīmi
  • Izturīgs, spēcīgs dizains
  • Uzlabota attēlu kvalitāte
  • Klusa un ātra automātiskā fokusēšana

Detalizēti par funkcijām

Canon EF 400mm f/2.8L IS II USM — ieskatieties un izpētiet sīkāk

Ārkārtīgi augsta snieguma supertelefoto objektīvs


Ar f/2,8 lielu diafragmu EF 400 mm f/2,8L IS II USM ir ārkārtīgi augsta snieguma supertelefoto objektīvs, kas nodrošina izcilu attēla kvalitāti, tā izturīgais dizains ir veidots, izmantojot magnija sakausējumu un titānu, lai samazinātu svaru.

L sērijas kvalitāte


L sērija ir Canon profesionālo objektīvu klāsta labākais paraugs, kas pārstāv labāko no precīzās EF optikas. L sērijas objektīvi apvieno augstāko sniegumu ar visērtāko lietošanu, un tiem ir augsta izturība pret putekļiem un mitrumu.

4 soļu attēla stabilizators


4 soļu optiskais attēlu stabilizators — īpaši radīts objektīva konkrētajam fokusa attāluma diapazonam — darbojas, lai novērstu attēla izplūdumu, kas var rasties, veicot uzņemšanu, turot kameru rokās, vai pie maziem aizslēga ātrumiem. Automātiskās panoramēšanas meklēšana nodrošina efektīvu sniegumu, izsekojot kustīgus priekšmetus, un tā kā IS sistēma ir balstīta objektīvā, rezultāti ir redzami skatu meklētājā kadrēšanas laikā.

3 IS režīmi


Ideāli piemērots visu veidu darbības fotogrāfijai, īpaši disciplīnām, kur nepieciešama panoramēšana, jaunais IS režīms 3 aktivizē attēlu stabilizatora elementu tikai eksponēšanas laikā.

Uzlabota attēla kvalitāte ar SWC pārklājumu


Izmantošanai digitālajā fotografēšanā paredzētā Canon patentētā pārklājuma Subwavelength Coating (SWC) struktūra palīdz līdz minimumam samazināt dubultattēla veidošanos un mirgojumu, ko rada iekšējā atstarošanās. Novēršot cēloni, pārklājums samazina atstarošanos un palīdz nodrošināt izteiksmīgus, skaidrus attēlus.

Ātra un klusa automātiskā fokusēšana


Riņķveida USM (ultraskaņas motors) izmanto ultraskaņas frekvences svārstības, lai nodrošinātu ārkārtīgi ātru automātisko fokusēšanu gandrīz bez skaņas. Liela ātruma CPU un optimizēti AF algoritmi vēl vairāk palielina AF ātrumu. Pilna laika elektroniskās manuālās fokusēšanas apiešanu var izmantot, neizslēdzot AF režīmu.

Izstrādājuma specifikācija:

Uzziniet vairāk par Canon EF 400mm f/2.8L IS II USM, tā funkcijām un iespējām.

Vai varam jums palīdzēt izvēlēties nākamo objektīvu?

Objektīvu meklēšanas rīks iepazīstinās ar mūsu objektīvu klāstu un palīdzēs atrast jums un jūsu EOS kamerai lieliski piemērotu objektīvu.

Atrodiet sev lieliski piemērotu objektīvu

Lietojumprogramma mobilajām ierīcēm Lens Guru

Izprotiet fotografēšanas pamatus un atklājiet, kā, mainot objektīvus, varat izmainīt uzņemtos attēlus.

Uzziniet vairāk

canon lens guru
irista

irista

Saglabājiet savus fotoattēlus drošībā un pilnā kvalitātē — reģistrējieties tagad, lai bez maksas izmantotu 15 Gb krātuvi.

irista