Canon EF 400mm f/4 DO IS II USM

EF 400mm f/4 DO IS II USM

Izcilas veiktspējas super-telefoto objektīvs, kura kompaktā, vieglā konstrukcija panākta, izmantojot difraktīvās optikas tehnoloģiju.

Ieguvumi

  • Kompakts un viegls 400 mm objektīvs
  • Izcila attēlu kvalitāte Izturīgs pret mirgojumu un krāsu izplūšanu
  • 4 pakāpju attēlu stabilizators aizsargā pret kameras kustībām
  • Precīza fokusēšana, izmantojot uzlabotās automātiskās fokusēšanas vadības funkcijas ar pilna laika manuālo korekciju
  • Pret laika apstākļiem izturīga konstrukcija, kas ļauj turpināt uzņemšanu arī tad, kad apstākļi pasliktinās

Detalizēti par funkcijām

Canon EF 400mm f/4 DO IS II USM — ieskatieties un izpētiet sīkāk

Portatīva, viegla konstrukcija


Objektīvs EF 400 mm f/4 DO IS II USM ir mazāks un vieglāks nekā tradicionālas konstrukcijas 400 mm f/4 objektīvs. Tas sver tikai 2100 g. Tas panākts, izmantojot Canon inovatīvo difraktīvās optikas (DO) tehnoloģiju, kas koriģē nevēlamos optiskos efektus, kuri citādi būtu parādījušies tik ievērojami samazinot objektīva izmērus.

Uzlabota izturība pret mirgojumu un izplūšanu


Objektīvā EF 400 mm f/4 DO IS II USM izmantotā trešās paaudzes DO tehnoloģija padara to izcilu, jo īpaši sporta, savvaļas dzīvnieku un ziņu reportāžu fotogrāfu rokās. Objektīvs ir izturīgs pret mirgojumu un krāsu izplūšanu, nodrošinot ārkārtīgi asu attēlu visā kadrā.

Attēlu stabilizēšanas tehnoloģija


Uzņemiet fotoattēlus ar pārliecību, izmantojot aizslēga ātrumus, kuri ir līdz pat četrām pakāpēm lēnāki nekā parasti. Objektīva EF 400 mm f/4 DO IS II USM attēla stabilizators (Image Stabilizer, IS) aizsargās pret kameras izkustēšanos un saglabās tik nepieciešamo asumu. Objektīva IS darbojas vienā no trim režīmiem: pirmais ir nekustīgiem objektiem, otrs ir panorāmas uzņemšanai, bet trešais paredzēts nevienmērīgai darbībai ar ātrām kustībām.

Palieciet fokusā


Uzņemšanas laikā objektīva EF 400 mm f/4 DO IS II USM korpusu var intuitīvi kontrolēt ar pirkstiem. Izmantojiet plato fokusēšanas gredzenu, lai precīzi noregulētu fokusu, nenoņemot kameru no acīm. Ar funkcijām Focus Preset un Focus Stop fotogrāfi var koncentrēt uzmanību uz noteiktu punktu ainā.

Arī lieliskas filmas


Power Focus tehnoloģija ļauj fotogrāfiem, kas uzņem videoklipus, veidot fokusa punkta izvilkšanas veida efektus, kas vienmērīgi pāriet dažādās ainas daļās.

Ierīce jaudīgai darbībai


Kad fotoattēlu uzņemšanas apstākļi pasliktinās, EF 400 mm f/4 DO IS II USM ļauj pārliecinoši turpināt uzņemšanu. Konstrukcija ar izolāciju aizsargā no sliktiem laika apstākļiem — putekļiem un mitruma, bet fluorīna pārklājums pret smērēšanos uz objektīva priekšējā elementa atgrūž ūdeni un netīrumus.

Izstrādājuma tehniskie dati

Uzziniet vairāk par Canon EF 400mm f/4 DO IS II USM, tā funkcijām un iespējām.

Related Products

Platleņķa objektīvi

Panāciet platāku skata leņķi un ietilpiniet kadrā vairāk ar mūsu platleņķa objektīvu klāstu.