Canon EF 400mm f/5.6L USM

EF 400mm f/5.6L USM

EF 400 mm f/5,6L USM īpaši jaudīgs telefoto objektīvs, kas garantē pirmšķirīgu optisko darbību un ātru automātisko fokusēšanu portatīvā un vieglā korpusā. Īpaši iecienīts savvaļas dzīvnieku fotogrāfu vidū.

Ieguvumi

  • L sērijas konstrukcija un optika
  • Liels fokusa garums kompaktā korpusā
  • Viens UD un viens īpaši jaudīgs UD objektīva elements
  • Ātra un klusa USM automātiskā fokusēšana
  • Super Spectra pārklājumi
  • 77 mm filtrs
  • Iebūvēts objektīva pārsegs

Detalizēti par funkcijām

Canon EF 400mm f/5.6L USM — ieskatieties un izpētiet sīkāk

Kompakts, viegls, teicams telefoto


Šī augstas veiktspējas objektīva dizains ir veidots, ņemot vērā portatīvas un vienkāršas darbības apsvērumus. Objektīvs EF 400 mm f/5,6L USM ir aprīkots ar UD (ultra dispersijas) elementu un vienu īpaši jaudīgu UD elementu, kura darbība līdzinās fluorīta darbībai. Šāds apvienojums ļauj visā kadrā iegūt asu attēlu. Objektīvam ir arī iebūvēts pārsegs un noņemams trijkāja stiprinājums.

L sērijas kvalitāte


L sērija ir Canon profesionālo objektīvu klāsta labākais paraugs, kas pārstāv labāko no precīzās EF optikas. L sērijas objektīvi apvieno augstāko veiktspēju ar izcili ērtu lietošanu, un tie ir izturīgi pret putekļiem un mitrumu.

Ultraskaņas fokusēšana


Gredzenveida ultraskaņas motors nodrošina īpaši ātru autofokusēšanu un ļoti klusu darbību. Izcilais statiskais griezes moments nodrošina, ka fokusa punkts tiek sasniegts precīzi. Turklāt ir pieejama pilna laika manuālās apiešanas funkcija, kas sniedz iespēju regulēt fokusu, neizslēdzot autofokusēšanas režīmu.

Super Spectra pārklājums


Super Spectra pārklājumi nodrošina precīzu krāsu balansu un uzlabo kontrastu. Tie arī samazina dubultattēla veidošanos un mirgojumu — izplatīta problēma, kas rodas, gaismai atstarojoties no kameras sensora.

Izstrādājuma tehniskie dati

Uzziniet vairāk par Canon EF 400mm f/5.6L USM, tā funkcijām un iespējām.

Related Products

Platleņķa objektīvi

Panāciet platāku skata leņķi un ietilpiniet kadrā vairāk ar mūsu platleņķa objektīvu klāstu.