Canon EF 500mm f/4L IS II USM

EF 500mm f/4L IS II USM

EF 500mm f/4L IS II USM ir teicams telefoto objektīvs ar lielu palielinājumu un integrētu attēla stabilizatora tehnoloģiju. Ideāls risinājums dzīvnieku, dabas un sporta fotogrāfiem, kas strādā šajās jomās.

Ieguvumi

  • Augstas veiktspējas 500 mm objektīvs
  • Fluorīta un UD objektīva elementi
  • Ātrs f/4 maksimālais atvērums
  • Gredzenveida USM ātram AF
  • 4 soļu attēla stabilizators
  • Fluorīta aizsargpārklājums uz priekšējiem un aizmugurējiem elementiem
  • 3,7 m minimālais fokuss
  • 9 plāksnīšu atvērums
  • Power Focus režīms video uzņemšanai
  • Izturīgs pret putekļiem un mitrumu

Detalizēti par funkcijām

Canon EF 500mm f/4L IS II USM — ieskatieties un izpētiet sīkāk

Kompakts, viegls, teicams telefoto


EF 500mm f/4L IS II USM ir viegla magnija sakausējuma un titāna konstrukcija, kas samazina svaru, nemazinot izturību un konstrukcijas kvalitāti.

Izsmalcināta optikas konstrukcija


Kompleksa optikas konstrukcija ar fluorīta un UD objektīva elementiem, lai novērstu aberāciju un deformāciju. Ātrs f/4 maksimālais atvērums ļauj izmantot Canon Extender EF 2,0x III, saglabājot AF kamerām no EOS-1 sērijas.

Ātra un klusa automātiskā fokusēšana


Riņķveida USM (ultraskaņas motors) izmanto ultraskaņas frekvences svārstības, lai nodrošinātu ārkārtīgi ātru automātisko fokusēšanu gandrīz bez skaņas. Liela ātruma CPU un optimizēti AF algoritmi vēl vairāk palielina AF ātrumu. Pilna laika elektroniskās manuālās fokusēšanas apiešanu var izmantot, neizslēdzot AF režīmu.

Attēla stabilizators


Iebūvēta attēla stabilizatora tehnoloģija nodrošina uzņemšanu, turot kameru rokās, ar aizslēga ātrumu, kas ir līdz četriem soļiem mazāks nekā parasti, neradot kameras izkustēšanos. Vairāki IS režīmi uzlabo attēla kvalitāti, veicot panoramēšanu.

IS režīms 3


Ideāli piemērots visu veidu kustīgu objektu fotografēšanai, īpaši disciplīnām, kur jāizmanto panoramēšana, jaunais IS režīms 3 aktivizē attēla stabilizatora līdzekli tikai eksponēšanas laikā.

Uzlabota attēla kvalitāte ar SWC pārklājumu


Izmantošanai digitālajā fotografēšanā paredzētā Canon patentētā pārklājuma Subwavelength Coating (SWC) struktūra palīdz līdz minimumam samazināt dubultattēla veidošanos un mirgojumu, ko rada iekšējā atstarošanās. Novēršot cēloni, pārklājums samazina atstarošanos un palīdz nodrošināt izteiksmīgus, skaidrus attēlus.

Fokusēšana ar Power Focus


EF 500mm f/4L IS II USM divu ātrumu Power Focus režīms ļauj pielāgot fokusu ar vienmērīgu, pastāvīgu ātrumu — lieliski izmantojams video uzņemšanai.

L sērijas kvalitāte


L sērija ir Canon profesionālo objektīvu klāsta labākais paraugs, kas pārstāv labāko no precīzās EF optikas. L sērijas objektīvi apvieno augstāko veiktspēju ar izcili ērtu lietošanu, un tie ir izturīgi pret putekļiem un mitrumu.

Papildaprīkojums


EF 500mm f/4L IS II USM komplektā ietilpst objektīva pārsegs (ET-138 WII), objektīva vāciņš (E-163B) un objektīva ietvars 500B.

Izstrādājuma tehniskie dati

Uzziniet vairāk par Canon EF 500mm f/4L IS II USM, tā funkcijām un iespējām.

Piemēru galerija

Skatīt galeriju

Related Products

Platleņķa objektīvi

Panāciet platāku skata leņķi un ietilpiniet kadrā vairāk ar mūsu platleņķa objektīvu klāstu.