Canon EF 800mm f/5.6L IS USM

EF 800mm f/5.6L IS USM

Super-telefoto objektīvs EF 800 mm f/5.6L IS USM nodrošina milzīgu palielinājumu, tāpēc ir piemērots savvaļas dzīvnieku un sporta fotografēšanai, kā arī īpašam lietojumam, piemēram, novērošanai.

Ieguvumi

  • L sērijas konstrukcija
  • Četru soļu attēlu stabilizētājs ar trijkāja noteikšanas funkciju
  • Fluorīta, UD un Super UD objektīva elementi
  • 4,5 kg magnija sakausējuma konstrukcija
  • Super Spectra objektīva pārklājumi
  • USM autofokusēšana ar nepārtrauktas darbības manuālo fokusēšanu

Detalizēti par funkcijām

Canon EF 800mm f/5.6L IS USM — ieskatieties un izpētiet sīkāk

L sērijas kvalitāte


L sērija ir Canon profesionālo objektīvu klāsta labākais paraugs, kas pārstāv labāko no precīzās EF optikas. L sērijas objektīvi apvieno augstāko veiktspēju ar izcili ērtu lietošanu, un tie ir izturīgi pret putekļiem un mitrumu.

Četru soļu attēla stabilizētājs


Attēla stabilizētāja (IS) tehnoloģija sniedz iespēju izmantot aizslēga ātrumus, kas ir par līdz pat četrām pakāpēm lēnāki nekā parasti, neradot redzamu attēla izplūdumu. Automātiska panoramēšanas noteikšana izslēdz IS, ja tiek sekots kustīgiem objektiem horizontālā vai vertikālā virzienā.

Asfēriski, fluorīta, UD un Super UD elementi


Lai panāktu optimālu vizuālo veiktspēju, objektīvā ir ietverti četru veidu speciāli optiskie elementi: asfēriski elementi, lai koriģētu sfēriskās aberācijas, fluorīta, UD (īpaši zemas dispersijas) un Super UD elementi, lai samazinātu sekundārās hromatiskās aberācijas. Tā rezultātā visā kadrā —no vienas malas līdz otrai — tiek iegūts ass attēls ar lielu kontrastu un bez kropļojumiem.

Magnija sakausējuma konstrukcija


Objektīvs EF 800 mm f/5.6L IS USM sver tikai 4,5 kg un līdz ar to ir salīdzinoši viegls super-telefoto objektīvs, kas piemērots arī fotografēšanai bez statīva. Tā magnija sakausējuma konstrukcija nodrošina svaru, kas ir salīdzināms ar īsākiem telefoto objektīviem.

Ultraskaņas fokusēšana


Gredzenveida ultraskaņas motors nodrošina īpaši ātru autofokusēšanu un ļoti klusu darbību. Izcilais statiskais griezes moments nodrošina, ka fokusa punkts tiek sasniegts precīzi. Turklāt ir pieejama pilna laika manuālās apiešanas funkcija, kas sniedz iespēju regulēt fokusu, neizslēdzot autofokusēšanas režīmu.

Super Spectra pārklājums


Super Spectra pārklājumi nodrošina precīzu krāsu balansu un uzlabo kontrastu. Tie arī samazina dubultattēla veidošanos un mirgojumu — izplatīta problēma, kas rodas, gaismai atstarojoties no kameras sensora.

Vienmērīgs fona izpludinājums


Apaļā atvēruma diafragma izlīdzina dažādos fokusēšanas apgabalus, piešķirot liegāku un viendabīgāku izskatu. Asie priekšplāna objekti izceļas uz vienmērīgi izpludinātā fona.

Izstrādājuma tehniskie dati

Uzziniet vairāk par Canon EF 800mm f/5.6L IS USM, tā funkcijām un iespējām.

Piemēru galerija

Skatīt galeriju

Related Products

Vai varam jums palīdzēt izvēlēties nākamo objektīvu?

Objektīvu meklēšanas rīks iepazīstinās ar mūsu objektīvu klāstu un palīdzēs atrast jums un jūsu EOS kamerai lieliski piemērotu objektīvu.

Platleņķa objektīvi

Panāciet platāku skata leņķi un ietilpiniet kadrā vairāk ar mūsu platleņķa objektīvu klāstu.