Canon EF-S 18-55mm f/3.5-5.6 IS II

EF-S 18-55mm f/3.5-5.6 IS II

Kompaktais un ekonomiski izdevīgais EF-S 18-55mm f/3.5-5.6 IS II ir ideāls universālais standarta tālummaiņas objektīvs. Tā četru soļu attēla stabilizators nodrošina lielisku sniegumu vāja apgaismojuma apstākļos.

Ieguvumi

  • Viegls, kompakts dizains
  • Diapazons no platleņķa līdz telefoto
  • Četru soļu attēla stabilizators
  • Asfēriski objektīva elementi deformācijas novēršanai
  • 0,25 m tuvas fokusēšanas attālums
  • Super Spectra pārklājumi
  • Apaļa atvēruma diafragma
  • Liela ātruma AF

Detalizēti par funkcijām

Canon EF-S 18-55mm f/3.5-5.6 IS II — ieskatieties un izpētiet sīkāk

Ekonomiski izdevīgs augstas kvalitātes tālummaiņas objektīvs


EF-S 18-55mm f/3.5-5.6 IS II ir augstas kvalitātes standarta tālummaiņas objektīvs, kas patiks fotogrāfiem, kas vēlas doties ceļojumā bez liekas bagāžas. Ar fokusa attālumu, kas vienāds ar 29-88 mm 35 mm formātā, objektīva plašais tālummaiņas diapazons ir piemērots vairumam vispārēja rakstura fotogrāfiju. Tuvplāniem darba attālums ir tikai 0,25 m (25 cm) visā tālummaiņas diapazonā.

Attēla stabilizators


Lai līdz minimumam samazinātu izplūduša attēla risku, EF-S 18-55mm f/3.5-5.6 IS II izmanto Canon četru soļu attēla stabilizatora tehnoloģiju. Tas ļauj fotogrāfiem izmantot aizslēga ātrumus, kas ir līdz četrām reizēm mazāki nekā parasti, bez manāmas attēla izplūduma palielināšanās — ideāli piemērots uzņemšanai vājā apgaismojumā.

Asfērisks objektīva elements ar Super Spectra pārklājumu


Super Spectra pārklājumi ne tikai nodrošina precīzu krāsu balansu un asus, augsta kontrasta attēlus, bet arī novērš dubultattēla veidošanos un mirgojumu, absorbējot gaismu, kas atstarojas no digitālās kameras sensoriem vai objektīva iekšējiem elementiem. Asfērisks objektīva elements nodrošina skaidrus, augsta kontrasta attēlus pat ar pilnīgu atvērumu.

Apaļš atvērums


Uzņēmumiem, kas izdarīti ar plašu atvērumu, apaļa atvēruma diafragma nodrošina vienmērīgu, līdzenu fona izplūdumu, palīdzot izcelt priekšplāna objektus un novērst novirzes.

Stikls, kas nesatur svinu


EF-S 18-55mm f/3.5-5.6 IS II konstrukcijā ir izmantots tikai videi draudzīgs tikls, kas nesatur svinu.

Papildaprīkojums


EF-S 18-55mm f/3.5-5.6 IS II komplektā ietilpst objektīva vāciņš un putekļu vāciņš. Objektīva pārsegs (EW-60C) un objektīva mīkstais ietvars (LP814) ir pieejami kā papildaprīkojums.

Izstrādājuma tehniskie dati

Uzziniet vairāk par Canon EF-S 18-55mm f/3.5-5.6 IS II, tā funkcijām un iespējām.

Piemēru galerija

Skatīt galeriju

Vai varam jums palīdzēt izvēlēties nākamo objektīvu?

Objektīvu meklēšanas rīks iepazīstinās ar mūsu objektīvu klāstu un palīdzēs atrast jums un jūsu EOS kamerai lieliski piemērotu objektīvu.