Press resources

Kontaktinformācija

Canon Europe sabiedrisko attiecību kontaktinformācija

Ja ir ar presi saistīti vaicājumi, sazinieties ar:

Uzņēmuma sabiedrisko attiecību kontaktinformācija

Kontaktinformācija: Sarah Vloothuis

E-pasts: Sarah.Vloothuis@canon-europe.com


Biznesa risinājumi, sabiedrisko attiecību kontaktinformācija

Kontaktinformācija: Rosie Harries

E-pasts: Rosie.Harries@canon-europe.com


Patēriņa preces, sabiedrisko attiecību kontaktinformācija

Kontaktinformācija: Caroline Nicholls

E-pasts: caroline.nicholls@canon-europe.com

Kontaktinformācija: Jeremy Singer (patēriņa preces)

E-pasts: jeremy.singer@canon-europe.com

Kontaktinformācija: Jack Low (profesionālās preces)

E-pasts: jack.low@canon-europe.com

Vietējā preses kontaktinformācija

Canon Austrija

Ja ir ar presi saistīti vaicājumi, sazinieties ar:

Uzņēmuma sabiedrisko attiecību kontaktinformācija

Kontaktinformācija: Birgit Stark

Tālrunis: +43 676 8166 1749

E-pasts: Birgit.Stark@canon.at


Biznesa risinājumi, sabiedrisko attiecību kontaktinformācija

Kontaktinformācija: Birgit Stark

Tālrunis: +43 676 8166 1749

E-pasts: Birgit.Stark@canon.at


Patēriņa preces, sabiedrisko attiecību kontaktinformācija

Kontaktinformācija: Birgit Stark

Tālrunis: +43 676 8166 1749

E-pasts: Birgit.Stark@canon.at

Canon Beļģija

Ja ir ar presi saistīti vaicājumi, sazinieties ar:

Uzņēmuma sabiedrisko attiecību kontaktinformācija

Kontaktpersona: Filip Vandenbempt

Tālrunis: +32 2 7220 519

E-pasts: f.vandenbempt@canon.be


Biznesa risinājumi, sabiedrisko attiecību kontaktinformācija

Kontaktpersona: Steve Haentjens

Tālrunis: +32 2 7220 519

E-pasts: steve.haentjens@canon.be


Patēriņa preces, sabiedrisko attiecību kontaktinformācija

Kontaktpersona: Sacha Thonon

Tālrunis: +32 2 722 06 77

E-pasts: sacha.thonon@canon.be

Canon Čehijas Republika

Ja ir ar presi saistīti vaicājumi, sazinieties ar:

Uzņēmuma sabiedrisko attiecību kontaktinformācija

Kontaktinformācija: Jitka Štědroňová

Tālrunis: +420 225 280 396

E-pasts: jitka.stedronova@canon.cz


Biznesa risinājumi, sabiedrisko attiecību kontaktinformācija

Kontaktinformācija: Jitka Štědroňová

Tālrunis: +420 225 280 396

E-pasts: jitka.stedronova@canon.cz


Patēriņa preces, sabiedrisko attiecību kontaktinformācija

Kontaktinformācija: Jitka Štědroňová

Tālrunis: +420 225 280 396

E-pasts: jitka.stedronova@canon.cz

Canon Dānija

Ja ir ar presi saistīti vaicājumi, sazinieties ar:

Korporatīvā, uzņēmuma un patēriņa preču sabiedrisko attiecību kontaktinformācija

Kontaktinformācija: Andrea Frovin

Tālrunis: +45 26 79 35 08

E-pasts: andrea.frovin@canon.dk

Canon Somija

Ja ir ar presi saistīti vaicājumi, sazinieties ar:

Uzņēmuma sabiedrisko attiecību kontaktinformācija

Kontaktpersona: Teija Tamminen-Saremaa

Tālrunis: +358 (0) 10 544 4609

E-pasts: teija.tamminen-saremaa@canon.fi

Canon France

SVARĪGI:
Les demandes sur des sujets Communication autres que les Relations Presse sont à adresser àcontact@cf.canon.fr 


Pour les demandes relatives aux Relations Presse, merci de contacter :


Relations Presse Offre Grand Public

Kontaktinformācija: Amanda Tek

Tālrunis: +33 1 85 14 46 95

E-pasts: amanda.tek@cf.canon.fr


Relations Presse Informations Institutionnelles

Kontaktinformācija: Cécile Thibault

Tālrunis: +33 1 85 14 46 97

E-pasts: cecile.thibault@cf.canon.fr


Relations Presse Offre Entreprises

Kontaktinformācija: Cécile Thibault

Tālrunis: +33 1 85 14 46 97

E-pasts: cecile.thibault@cf.canon.fr

Canon Germany

Kontakt für Presseanfragen:


Anfragen zu Consumer Produkten – Foto, Video, EOS Cinema, Tintenstrahldrucker, Scanner für den Privatgebrauch

Canon Ansprechpartner: Sarah Stuwe

PR-Agentur: Ranieri Agency

E-Mail: canon-presse@ranieri.agency


Anfragen zu Business Produkten – Office Lösungen Laserdruck/Kopiersystemen, Produktionsdruck, Software, Workflow-Solutions

Canon Ansprechpartner: Katharina Lazar

E-Mail: katharina.lazar@canon.de


Anfragen zu medizinischen Produkten

Stefan Pehn

Canon Medical Systems Deutschland

E-Mail: stefan.pehn@eu.medical.canon


Anfragen zu Corporate Themen – Unternehmenskommunikation

Canon Ansprechpartner: Bettina Steeger

E-Mail: bettina.steeger@canon.de

Canon Greece

Ja ir ar presi saistīti vaicājumi, sazinieties ar:

Uzņēmuma sabiedrisko attiecību kontaktinformācija

Kontaktinformācija: Drossos Drossos Canon Greece

Tālrunis: +30 210 7454 651

E-pasts: Drossos.Drossos@canon.gr


Biznesa risinājumi, sabiedrisko attiecību kontaktinformācija

Kontaktinformācija: Drossos Drossos Canon Greece

Tālrunis: +30 210 7454 651

E-pasts: Drossos.Drossos@canon.gr


Patēriņa preces, sabiedrisko attiecību kontaktinformācija

Kontaktinformācija: Drossos Drossos Canon Greece

Tālrunis: +30 210 7454 651

E-pasts: Drossos.Drossos@canon.gr

Canon Ungārija

Ja ir ar presi saistīti vaicājumi, sazinieties ar:

Sabiedrisko attiecību kontaktinformācija

Kontaktinformācija: Viktória Oláh

E-pasts: olah.viktoria@canon.hu

Canon Ireland

Ja ir ar presi saistīti vaicājumi, sazinieties ar:

E-pasts: canonpressoffice@cuk.canon.co.uk

Tālrunis: 01737 220 000. Lūdziet pie tālruņa sabiedrisko attiecību komandas darbinieku.

Canon Itālija

Ja ir ar presi saistīti vaicājumi, sazinieties ar:

Patēriņa preču, uzņēmuma un korporatīvā sabiedrisko attiecību kontaktinformācija

Kontaktinformācija: Comunicazione & Immagine

Tālrunis: +39 02 4548 1680

E-pasts: info@comunicazione-immagine.it

Canon Nīderlande

Ja ir ar presi saistīti vaicājumi, sazinieties ar:

Uzņēmuma sabiedrisko attiecību kontaktinformācija

Kontaktpersona: Marieke van der Made

Tālrunis: +31 (0)73 41 68 15 232

E-pasts: M.van.der.Made@canon.nl


Biznesa risinājumi, sabiedrisko attiecību kontaktinformācija

Kontaktpersona: Marieke van der Made

Tālrunis: +31 (0)73 41 68 15 232

E-pasts: m.van.der.made@canon.nl


Patēriņa preces, sabiedrisko attiecību kontaktinformācija

Kontaktpersona: Judith Snel

Tālrunis: +31 (0) 20 714 9210

E-pasts: J.Snel@canon.nl

Canon Norvēģija

Ja ir ar presi saistīti vaicājumi, sazinieties ar:

Uzņēmuma sabiedrisko attiecību kontaktinformācija

Kontaktinformācija: Siw Holmgren

Tālrunis: +47 934 66 355

E-pasts: siw.holmgren@canon.no


Biznesa risinājumi, sabiedrisko attiecību kontaktinformācija

Kontaktinformācija: Siw Holmgren

Tālrunis: +47 934 66 355

E-pasts: siw.holmgren@canon.no


Patēriņa preces, sabiedrisko attiecību kontaktinformācija

Kontaktinformācija: Siw Holmgren

Tālrunis: +47 934 66 355

E-pasts: siw.holmgren@canon.no

Canon Polija

Ja ir ar presi saistīti vaicājumi, sazinieties ar:

Uzņēmuma sabiedrisko attiecību kontaktinformācija

Kontaktpersona: Joanna Stankiewicz

Tālrunis: +48 22 430 60 91

E-pasts: joanna.stankiewicz@canon.pl


Biznesa risinājumi, sabiedrisko attiecību kontaktinformācija

Kontaktinformācija: Katarzyna Kluza

E-pasts: katarzyna.kluza@canon.pl


Patēriņa preces, sabiedrisko attiecību kontaktinformācija

Kontaktpersona: Joanna Stankiewicz

Tālrunis: 48 22 430 60 91

E-pasts: joanna.stankiewicz@canon.pl

Canon Portugāle

Ja ir ar presi saistīti vaicājumi, sazinieties ar:

Uzņēmuma sabiedrisko attiecību kontaktinformācija

Kontaktpersona: Ana Cristina

Tālrunis: +351 21 470 4037

E-pasts: ana.cristina@canon.pt


Biznesa risinājumi, sabiedrisko attiecību kontaktinformācija

Kontaktpersona: Ana Cristina

Tālrunis: +351 21 470 4037

E-pasts: ana.cristina@canon.pt


Patēriņa preces, sabiedrisko attiecību kontaktinformācija

Kontaktpersona: Goreti Pedrosa

Tālrunis: +351 214 704 000

E-pasts: goreti.pedrosa@canon.pt

Canon Rumānija

Ja ir ar presi saistīti vaicājumi, sazinieties ar:

Uzņēmuma sabiedrisko attiecību kontaktinformācija

Kontaktinformācija: Dana Pelin

Tālrunis: 0040 21 300 54 03

E-pasts: dana.pelin@canon.ro


Biznesa risinājumi, sabiedrisko attiecību kontaktinformācija

Kontaktinformācija: Dana Pelin

Tālrunis: 0040 21 300 54 03

E-pasts: dana.pelin@canon.ro


Patēriņa preces, sabiedrisko attiecību kontaktinformācija

Kontaktinformācija: Dana Pelin

Tālrunis: 0040 21 300 54 03

E-pasts: dana.pelin@canon.ro

Canon Krievija

Ja ir ar presi saistīti vaicājumi, sazinieties ar:

Korporatīvā, uzņēmuma risinājumu un patēriņa preču sabiedrisko attiecību kontaktinformācija

Kontaktpersona: Elmira Alieva

Tālrunis: +7 495 2585600

E-pasts: elmira.alieva@canon.ru

Canon Slovākija

Ja ir ar presi saistīti vaicājumi, sazinieties ar:

Uzņēmuma sabiedrisko attiecību kontaktinformācija

Kontaktinformācija: Tomáš Feč

Tālrunis: +421 248 228 716

E-pasts: tomas.fec@canon.sk


Biznesa risinājumi, sabiedrisko attiecību kontaktinformācija

Kontaktinformācija: Tomáš Feč

Tālrunis: +421 248 228 716

E-pasts: tomas.fec@canon.sk


Patēriņa preces, sabiedrisko attiecību kontaktinformācija

Kontaktinformācija: Tomáš Feč

Tālrunis: +421 248 228 716

E-pasts: tomas.fec@canon.sk

Canon Dienvidāfrika

Ja ir ar presi saistīti vaicājumi, sazinieties ar:

Korporatīvā, uzņēmuma risinājumu un patēriņa preču sabiedrisko attiecību kontaktinformācija

Kontaktinformācija: Dana Eitzen

Tālrunis: 27 12 675 4900

E-pasts: pr@canon.co.za

Canon Spānija

Ja ir ar presi saistīti vaicājumi, sazinieties ar:

Uzņēmuma sabiedrisko attiecību kontaktinformācija

Kontaktpersona: Elena Martel

Tālrunis: +34 915 384 563

E-pasts: e_martel@canon.es


Biznesa risinājumi, sabiedrisko attiecību kontaktinformācija

Kontaktpersona: Elena Martel

Tālrunis: +34 915 384 563

E-pasts: e_martel@canon.es


Patēriņa preces, sabiedrisko attiecību kontaktinformācija

Kontaktpersona: Magadalena Moya

Tālrunis: +34 915 384 626

E-pasts: M_moya@canon.es

Canon Zviedrija

Ja ir ar presi saistīti vaicājumi, sazinieties ar:

Vispārīga saziņa ar presi:

Kontaktinformācija: Linn Kryss

Tālrunis: +46 739788510

E-pasts: linn.kryss@canon.se


PR B2B saziņa: Åsa Törnquist

Tālrunis: +46 73 988 64 35

E-pasts: asa.tornquist@canon.se

Canon Šveice

Ja ir ar presi saistīti vaicājumi, sazinieties ar:

Uzņēmuma sabiedrisko attiecību kontaktinformācija

Kontaktpersona: Alex Hirzel

Tālrunis: +41 (0)76 313 39 09

E-pasts: presse@canon.ch


B2B sabiedriskās attiecības

Kontaktpersona: Alex Hirzel

Tālrunis: +41 (0)76 313 39 09

E-pasts: presse@canon.ch


B2B sabiedriskās attiecības

Kontaktpersona: Fabienne Braunschweiler

Tālrunis: +41 (0)76 333 04 04

E-pasts: presse@canon.ch

Canon Turcija

Ja ir ar presi saistīti vaicājumi, sazinieties ar:

Uzņēmuma sabiedrisko attiecību kontaktinformācija

Kontaktpersona: Beyza Carkaci

Tālrunis: +90 216 5716830

E-pasts: beyza.carkaci@canon.com.tr

Canon UK

Ja ir ar presi saistīti vaicājumi, sazinieties ar:


E-pasts: canonpressoffice@cuk.canon.co.uk

Tālrunis: 01737 220 000. Lūdziet pie tālruņa sabiedrisko attiecību komandas darbinieku.


Jūs varētu interesēt