Canon PIXMA MG2950

PIXMA MG2950

Strādājiet bezvadu pasaulē, izmantojot šo izdevīgo, kompakto Wi-Fi universālo ierīci, kas ļauj ērti drukāt no viedtālruņiem, planšetdatoriem, kamerām vai mākoņpakalpojumiem. Vienkārši izveidojiet savienojumu, kopējiet, drukājiet un skenējiet.

PIXMA MG2950

Ieguvumi

  • Strādājiet bezvadu režīmā. Ērti izveidojiet savienojumu, drukājiet, kopējiet un skenējiet, kā vien vēlaties, izmantojot augstas kvalitātes Wi-Fi universālo ierīci.
  • Ātri tveriet detaļas augstas kvalitātes izdrukās, izmantojot FINE kasetņu tehnoloģiju
  • Ērti drukājiet un skenējiet, izmantojot viedierīces un Canon PRINT lietojumprogrammu
  • Radoša brīvība, ko sniedz drukāšana mākoņpakalpojumos, izmantojot PIXMA Cloud Link
  • Drukājiet vairāk lappušu, bet maksājiet mazāk, izmantojot XL tintes kasetnes

Detalizēti par funkcijām

Canon PIXMA MG2950 — ieskatieties un izpētiet sīkāk

Kompakta universāla ierīce ar Wi-Fi


Izmantojiet Wi-Fi priekšrocības. Varat izmantot un koplietot šo universālo bezvadu ierīci visā mājā un attāli no mobilajām ierīcēm, lai visiem lietotājiem būtu pieejami vienlīdz kvalitatīvi rezultāti. Šī ir lieliska ierīce drukāšanai, skenēšanai un kopēšanai ikdienā, turklāt tā ir aprīkota ar bezvadu LAN PictBridge, tāpēc savus fotoattēlus varat ērti drukāt tieši no saderīgām bezvadu kamerām. Ierīces kompaktais un modernais dizains garantē lielisku vietas ekonomiju, ērtu papīra ievietošanu un tintes nomaiņu.

Ietaupiet naudu par tinti


Drukājiet vairāk, maksājiet mazāk. Varat drukāt daudz vairāk lapu, bet tinti mainīt retāk. To nodrošina papildu XL FINE kasetnes. Jūsu ietaupījumi var būt pat 30% par lapu, salīdzinot ar standarta ekvivalentiem.

Ātra, kvalitatīva drukāšana


Izbaudiet augstu detalizācijas līmeni. Lai ko arī jūs drukātu vai kopētu ar FINE kasetnes sistēmu, 4800 dpi drukas izšķirtspēja nodrošina košas krāsas un asu tekstu. Turklāt ierīce ir ļoti ātra. Tās ISO ESAT ātrums ir 8 att./min. melnbaltā režīmā un 4 att./min. krāsu režīmā.

Savienojums ar mākoņpakalpojumiem


Izbaudiet brīvību, ko sniedz drukāšana no mākoņa. Izmantojiet savu viedtālruni vai planšetdatoru, lai dažu sekunžu laikā drukātu no saviem Facebook, Twitter un tiešsaistes albumiem. Uzlabotā funkcija PIXMA Cloud Link tagad ļauj piekļūt dokumentiem pakalpojumā GoogleDrive un drukāt tos.

Gatava lietošanai ar viedtālruņiem un planšetdatoriem


Šis printeris ir gatavs, ja vien jūsu viedtālrunis ir gatavs. Vienkārši lejupielādējiet Canon PRINT lietojumprogrammu savā viedtālrunī vai planšetdatorā. Izmantojot programmu, varat tieši piekļūt mākoņpakalpojumiem un drukāt no tiem. Wi-Fi tīklā vai internetā varat pat skatīt printera statusu, rokasgrāmatu vai faktisko tintes līmeni. Mobilo savienojumu iespējas papildina arī Google Cloud Print atbalsts.

Radoša darbība


Izbaudiet radošas darbības iespējas. Funkcija Easy Photo Print+ (pieejama ar Canon PRINT lietojumprogrammu) ļauj ērti noformēt un izdrukāt apsveikuma kartiņas, fotoattēlu kolāžas un daudz ko citu, izmantojot šo tīmekļa pakalpojumu, turklāt attēlus varat iegūt no planšetdatora, datora vai mākoņa.

Gudra darba sākšana


Vairs nekādas gaidīšanas, strādājot ar šo universālo ierīci. Tā ir gatava darbam, kad vien nepieciešams. Ierīce tiek automātiski ieslēgta, kad nosūtāt tai drukājamo saturu. Turklāt ierīce taupa arī enerģiju un izslēdzas, ja nelietojat to noteiktu laika periodu. Turklāt, pateicoties klusajam režīmam, ierīce darbības laikā gandrīz nav dzirdama.

Izstrādājuma tehniskie dati

Uzziniet vairāk par Canon PIXMA MG2950, tā funkcijām un iespējām.

Convenient and easy to replace

Ērta un vienkārša nomaiņa

High resolution photo printing

Augstas izšķirtspējas fotoattēlu izdrukas

Micro ink droplets for precise print

Ļoti mazi tintes pilieni precīzai drukāšanai

Optional high yield inks

Papildu augstas veiktspējas tintes

Use and share wirelessly

Lietošana un kopīgošana bezvadu režīmā

Print directly from cloud

Drukājiet tieši no mākoņa

Canon PRINT app

Lietojumprogramma Canon PRINT

Turns on when you start printing

Ieslēdzas, kad sākat drukāt

  • Universālais printeris PIXMA MG2950
  • FINE kasetnes
  • Strāvas vads
  • CD-ROM iestatīšana (CD tikai operētājsistēmai Windows, Mac draiveri ir pieejami tiešsaistē)
  • Rokasgrāmatas un citi dokumenti
Cloud-Printers

Drukāšana no mākoņa

PIXMA printeri, kas paredzēti drukāšanai no mākoņa, sniedz jums brīvību tieši no savas viedierīces tiešsaistē piekļūt mākoņpakalpojumiem.