Canon PIXMA MG3550

PIXMA MG3550

Moderna un kompakta universāla ierīce ar Wi-Fi funkciju, ko var koplietot un izmantot no jebkuras vietas mājās. Tai ir ātra, augstas kvalitātes drukāšana, kopēšana un skenēšana, un tā atbalsta arī pakalpojumus Google Cloud Print un Apple AirPrint.

PIXMA MG3550

Ieguvumi

  • Kompakta un moderna universāla ierīce ar Wi-Fi funkciju: drukāšanai, kopēšanai un skenēšanai mājās
  • Drukājiet un skenējiet, izmantojot viedtālruni vai planšetdatoru ar PIXMA drukāšanas risinājumu lietotni
  • Pakalpojumu Google Cloud Print un Apple Air Print atbalsts
  • Ar pēc izvēles pieejamām XL tintes kasetnēm drukājiet vairāk, tērējot mazāk
  • Izcilas kvalitātes izdrukas līdz 4800 dpi un FINE kasetnes tehnoloģija

Detalizēti par funkcijām

Canon PIXMA MG3550 — ieskatieties un izpētiet sīkāk

Kompakta bezvadu universāla ierīce


Šī universālā ierīce ar Wi-Fi savienojamību nodrošina vienkāršu drukāšanu no datora un mobilajām ierīcēm jebkurā mājas vietā, bet modernais un kompaktais FastFront dizains atvieglo papīra ielādi un tintes nomaiņu - ideāls printeris, kopētājs un skenētājs ikdienas lietošanai.

Gatava lietošanai ar viedtālruņiem un planšetdatoriem


Lejupielādējiet Canon PIXMA drukāšanas risinājumu lietotni, lai drukātu no sava viedtālruņa vai planšetdatora un skenētu uz tiem, kā arī attāli piekļūtu dažādai printera informācijai, piemēram, tiešsaistes rokasgrāmatai vai informācijai par pašreizējo tintes līmeni. Tiek nodrošināts atbalsts arī pakalpojumam Apple AirPrint. Turklāt automātiskā ieslēgšanas funkcija automātiski ieslēdz printeri, kad sākat drukāt.

Drukājiet no praktiski jebkuras vietas


Pakalpojums Google Cloud Print printeri tieši savieno ar tīmekli, lai no praktiski jebkuras vietas varētu drukāt dokumentus Google Docs, e-pastu, fotoattēlus un PDF pielikumus. Faili internetā tiek droši nosūtīti uz printeri neatkarīgi no tā, vai esat blakus istabā vai citā kontinentā.

Ātra, kvalitatīva drukāšana


FINE kasetņu sistēma ar drukas izšķirtspēju līdz pat 4800 dpi sniedz ļoti detalizētus rezultātus. Liels A4 dokumentu drukāšanas ātrums — 9,9 attēli/min melnbaltajām un 5,7 attēli/min krāsu izdrukām, un 10x15 cm fotoattēls bez apmalēm tiek izdrukāts aptuveni 44 sekundēs. Teicama ierīce ātrai, kvalitatīvai dokumentu un attēlu drukāšanai mājās.

Ietaupiet naudu par tinti un papīru


Drukājiet vairāk, tērējot mazāk. Ar ekonomiskākajām XL kasetnēm var izdrukāt ievērojami vairāk izdruku nekā ar parastajām kasetnēm, un laiks starp tintes nomaiņas reizēm ir ievērojami ilgāks — ideāli, ja daudz drukājat, un varat ietaupīt līdz 50% katrai lapai. Automātiskā divpusējā druka samazina izmantotā papīra apjomu un izveido divpusējus dokumentus ar profesionālu noformējumu.

Programmatūra My Image Garden


Šī viena soļa programmatūra ļauj pilnībā izbaudīt visas PIXMA iespējas un piedāvā risinājumus fotoattēlu kārtošanai, drukāšanai, skenēšanai, kā arī to aplūkošanai tiešsaistes pakalpojumos. Papildu funkcijas, piemēram, sejas noteikšana, atvieglo nepieciešamo fotogrāfiju atrašanu, tās meklējot datorā.

Kļūstiet radošs ar CREATIVE PARK PREMIUM


Šis tiešsaistes pakalpojums ļauj lejupielādēt un drukāt fotoattēlus, ilustrācijas un mākslas dizainparaugus, kā arī sniedz iespēju izveidot apsveikuma kartiņas, kalendārus vai pārsteidzošus 3D papīra rokdarbus ar profesionālu noformējumu.

Izstrādājuma tehniskie dati

Uzziniet vairāk par Canon PIXMA MG3550, tā funkcijām un iespējām.

Convenient and easy to replace

Ērta un vienkārša nomaiņa

High resolution photo printing

Augstas izšķirtspējas fotoattēlu izdrukas

Optional high yield inks

Papildu augstas veiktspējas tintes

Use and share wirelessly

Lietošana un kopīgošana bezvadu režīmā

PIXMA Printing Solutions app

Lietojumprogramma PIXMA Printing Solutions

Tablet and smartphone ready

Gatavs lietošanai ar planšetdatoriem un viedtālruņiem

Automatic double sided printing

Automātiska divpusēja drukāšana

Turns on when you start printing

Ieslēdzas, kad sākat drukāt

  • Universālais printeris PIXMA MG3550
  • FINE kasetnes
  • Strāvas vads
  • Iestatīšanas kompaktdisks
  • Rokasgrāmatas un citi dokumenti