Canon PIXMA MG3650

PIXMA MG3650

Vienkārši izveidojiet savienojumu ar viedierīcēm un mākoņpakalpojumu, izmantojot šo kompakto universālo ierīci ar Wi-Fi funkciju. Izbaudiet ātru, augstas kvalitātes druku, kopēšanu un skenēšanu ar divpusējo drukāšanu un pēc izvēles pieejamām XL tintes kasetnēm.

PIXMA MG3650

Ieguvumi

  • Izveidojiet un drukājiet brīnišķīgus bezapmaļu fotoattēlus
  • Drukājiet no viedtālruņa vai planšetdatora vai skenējiet tajā
  • Vienkārši izveidojiet savienojumu ar mākoņpakalpojuma krātuvi, izmantojot PIXMA Cloud Link
  • Drukājiet vairāk lappušu, bet maksājiet mazāk ar XL tintes kasetnēm
  • Izklaidējieties, veidojot personalizētas apsveikuma kartītes

Detalizēti par funkcijām

Canon PIXMA MG3650 — ieskatieties un izpētiet sīkāk

Izveidojiet savienojumu, drukājiet, kopējiet un skenējiet, kā vēlaties, ar šo universālo ierīci ar Wi-Fi funkciju, kas nodrošina ātrumu, augstu kvalitāti un bezapmaļu drukāšanu


Ērti drukājiet lieliskus, ar detaļām bagātus bezapmaļu fotoattēlus, kā arī profesionāla izskata dokumentus ar skaidru tekstu — tas viss ir iespējams, pateicoties Canon kasetņu sistēmai FINE un līdz pat 4800 dpi drukas izšķirtspējai. Ar ISO ESAT drukas ātrumu 9,9 att./min melnbaltām un 5,7 att./min krāsainām izdrukām 10 x 15 cm fotoattēla (bez apmalēm) izdrukāšana aizņem aptuveni 44 sekundes.

Ērti drukājiet un skenējiet, izmantojot viedierīces un Canon PRINT lietojumprogrammu — internets nav nepieciešams, ja tiek lietots iebūvētais piekļuves punkta režīms


Šis printeris ir gatavs, ja vien jūsu viedtālrunis ir gatavs. Vienkārši lejupielādējiet Canon PRINT lietojumprogrammu un varēsiet drukāt un skenēt, izmantojot viedtālruni vai planšetdatoru, kā arī tieši piekļūt mākoņpakalpojumiem. Iebūvētā piekļuves punkta režīms izveido īpašu bezvadu tīklu, lai jūs varētu drukāt un skenēt tieši — nav jāizveido savienojums ar Wi-Fi tīklu un nav arī jālieto internets.

Radoša brīvība, ko sniedz drukāšana un skenēšana mākoņpakalpojumos, izmantojot PIXMA Cloud Link


Uzlabotā funkcija PIXMA Cloud Link ļauj dažu sekunžu laikā izdrukāt fotoattēlus no Facebook, Instagram un tiešsaistes fotoalbumiem; drukāt dokumentus un skenēt tos mākoņpakalpojumos, piemēram, GoogleDrive, OneDrive un Dropbox; un pat pievienot un nosūtīt skenētos failus un attēlus tieši e-pastā. Turklāt to visu varat paveikt bez datora*.

Drukājiet vairāk lappušu, bet maksājiet mazāk ar pēc izvēles pieejamām XL tintes kasetnēm un automātisku divpusēju dokumentu druku


Minimāli zudumi un maksimāli ietaupījumi. Drukājiet vairāk lappušu, bet maksājiet līdz pat 50% mazāk ar pēc izvēles pieejamām XL tintes kasetnēm, kā arī ietaupiet papīru, automātiski drukājot uz tā abām pusēm.

Izklaidējieties, veidojot personalizētas apsveikuma kartītes, kalendārus un citus materiālus, izmantojot Easy-PhotoPrint+


Izklaidējieties un strādājiet radoši ar Easy Photo Print+. Vienkārši noformējiet un izdrukājiet apsveikuma kartītes, fotoattēlu kolāžas un dažādus citus materiālus, izmantojot šo tīmekļa pakalpojumu un savus personīgos attēlus no planšetdatora, datora vai mākoņpakalpojuma.

*Skenēšana uz mākoņpakalpojumu un e-pastu ir pieejama tikai oriģinālās Canon tintes lietotājiem

Izstrādājuma tehniskie dati

Uzziniet vairāk par Canon PIXMA MG3650, tā funkcijām un iespējām.

Use and share wirelessly

Lietošana un kopīgošana bezvadu režīmā

Canon PRINT Inkjet/SELPHY app

Canon PRINT Inkjet/SELPHY lietojumprogramma

Automatic double sided printing

Automātiska divpusēja drukāšana

Optional high yield inks

Papildu augstas veiktspējas tintes

Print from and scan to the cloud

Drukāšana no mākoņpakalpojuma un skenēšana uz to*

Tablet and smartphone ready

Gatavs lietošanai ar planšetdatoriem un viedtālruņiem

High resolution photo printing

Augstas izšķirtspējas fotoattēlu izdrukas

Print borderless photos

Drukājiet bezapmaļu fotoattēlus

  • Universālais printeris — PIXMA MG3650

  • FINE kasetnes

  • Strāvas vads

  • Iestatīšanas kompaktdisks

  • Rokasgrāmatas un citi dokumenti

AirPrint-Printers

Drukāšana bezvadu režīmā

Izmantojot Wi-Fi, varat drukāt no viedtālruņiem un planšetdatoriem.

Drukāšana no mākoņa

PIXMA printeri, kas paredzēti drukāšanai no mākoņa, sniedz jums brīvību tieši no savas viedierīces tiešsaistē piekļūt mākoņpakalpojumiem.

Cloud-Printers