Canon PIXMA MG5650

PIXMA MG5650

Izbaudiet daudzpusīgas darbības iespējas. Izveidojiet skaistus attēlus un dokumentus, izmantojiet dažādas izklaides funkcijas un ērti savienojiet ar viedierīcēm un mākoni, izmantojot šo ģimenei piemēroto augstas kvalitātes universālo tinti ar 5 tintēm.

PIXMA MG5650

Ieguvumi

  • Izbaudiet daudzpusīgu darbību. Ērti izveidojiet savienojumu, drukājiet, kopējiet un skenējiet, kā vien vēlaties, izmantojot augstas kvalitātes Wi-Fi universālo ierīci.
  • Radoša brīvība, ko sniedz drukāšana un skenēšana mākoņpakalpojumos, izmantojot PIXMA Cloud Link*
  • Ērti drukājiet un skenējiet, izmantojot viedierīces un programmu PIXMA Printing Solutions
  • Tveriet sev svarīgus mirkļus ātrās un kvalitatīvās izdrukās
  • Ierīcei ir 5 atsevišķas tintes, tāpēc varat nomainīt tikai to tinti, kas ir beigusies

Detalizēti par funkcijām

Canon PIXMA MG5650 — ieskatieties un izpētiet sīkāk

Augstas kvalitātes universāla ierīce


Savienojiet, izveidojiet, drukājiet, skenējiet un kopējiet mājās. Visa ģimene var izbaudīt priekšrocības, ko sniedz šī rentablā un universālā ierīce ar 5 tintēm, uzlabotu Wi-Fi un tiešu piekļuvi mākoņpakalpojumiem. Ierīci ir paredzēts lietot un koplietot bezvadu režīmā visā mājā un attāli no mobilajām ierīcēm. Ierīcei ir arī bezvadu LAN PictBridge, tāpēc varat ērti drukāt iecienītākos fotoattēlus tieši no saderīgām bezvadu kamerām.

Ietaupiet naudu par tinti un papīru


Minimāli zudumi un maksimāli ietaupījumi. Tā kā ierīcei ir atsevišķas tintes tvertnes, jums ir jānomaina tikai tās krāsas tvertne, kas ir beigusies. Turklāt tagad varat izdrukāt vairāk lapu, tērējot mazāk. Izmantojiet papildu XL tintes un taupiet papīru ar automātisko divpusējās drukāšanas funkciju.

Savienojums ar mākoņpakalpojumiem


Strādājiet tieši mākonī. Brīvi drukājiet un skenējiet internetā tieši no printera ekrāna. Uzlabotā funkcija PIXMA Cloud Link ļauj dažu sekunžu laikā izdrukāt fotoattēlus no Facebook, Twitter un tiešsaistes albumiem, drukāt un skenēt dokumentus mākoņpakalpojumos, piemēram, Google Drive, OneDrive un Dropbox, un pat pievienot un nosūtīt skenētos failus/attēlus tieši e-pastā. Turklāt to visu varat paveikt bez datora.*

Gatava lietošanai ar viedtālruņiem un planšetdatoriem


Šis printeris ir gatavs, ja vien jūsu viedtālrunis ir gatavs. Vienkārši viedtālrunī vai planšetdatorā lejupielādējiet programmu Canon PIXMA Printing Solutions. Izmantojot programmu, varat tieši piekļūt mākoņpakalpojumiem. Wi-Fi tīklā vai internetā varat pat skatīt printera statusu, rokasgrāmatu vai faktisko tintes līmeni. Mobilo savienojumu iespējas papildina arī Apple AirPrint un Google Cloud Print atbalsts.

Ātra kvalitatīvu izdruku ieguve


Pārsteidziet ģimeni un draugus ar ļoti kvalitatīvām izdrukām. Ar lepnumu rādiet attēlus ar augstu detalizācijas līmeni un drukājiet profesionāli noformētus dokumentus ar asu tekstu. To nodrošina 5 atsevišķas tintes, Canon FINE tehnoloģija un līdz 4800 dpi drukas izšķirtspēja. Turklāt ierīce ir ļoti ātra. Tās ISO ESAT ātrums ir 12,7 att./min. melnbaltā režīmā un 8,7 att./min. krāsu režīmā. Iegūstiet 10x15 cm bezapmaļu fotoattēlu nieka 44 sekundēs.

Ātra un vienkārša darbība


Ērti kontrolējiet, skatiet un savienojiet. 6,2 cm lielais displejs visu saturu parāda pārsteidzoši skaidri neatkarīgi no tā, vai atlasāt funkcijas, priekšskatāt attēlus vai izmantojat mākoņpakalpojumus. Turklāt vairs nav jāgaida, lai sāktu drukāt no datora vai mobilās ierīce, kas atrodas tajā pašā tīklā. To nodrošina automātiskās ieslēgšanas funkcija.

Radoša darbība


Izklaidējieties un strādājiet radoši, izmantojot Easy Photo Print+. (Funkcija ir pieejama programmā PIXMA Printing Solutions.) Ērti noformējiet un drukājiet apsveikuma kartiņas, fotoattēlu kolāžas un daudz ko citu, izmantojot šo tīmekļa pakalpojumu, turklāt attēlus varat iegūt no planšetdatora, datora vai mākoņa.

Izstrādājuma tehniskie dati

Uzziniet vairāk par Canon PIXMA MG5650, tā funkcijām un iespējām.

Only change the ink which runs out

Nomainiet tikai izlietoto tinti

4800 dpi

Ļoti mazi tintes pilieni precīzai drukāšanai

Optional high yield inks

Papildu augstas veiktspējas tintes

Use and share wirelessly

Lietošana un kopīgošana bezvadu režīmā

Print from and scan to the cloud

Drukāšana no mākoņpakalpojuma un skenēšana uz to*

Tablet and smartphone ready

Gatavs lietošanai ar planšetdatoriem un viedtālruņiem

PIXMA Printing Solutions app

Lietojumprogramma PIXMA Printing Solutions

Automatic double sided printing

Automātiska divpusēja drukāšana

  • Universālais printeris PIXMA MG5650
  • Iestatīšanas tintes tvertnes
  • Strāvas vads
  • CD-ROM iestatīšana (CD tikai operētājsistēmai Windows, Mac draiveri ir pieejami tiešsaistē)
  • Rokasgrāmatas un citi dokumenti