Canon PIXMA MG6650

PIXMA MG6650

Ierīce, kas palīdzēs jums strādāt radoši, — šī augstas veiktspējas fotoattēlu universālā ierīce ar 5 tintēm nodrošina teicamas kvalitātes izdrukas. Turklāt uzlabotā Wi-Fi funkcija ļauj vienkārši un tieši drukāt no viedierīcēm un mākoņa.

MG6650

Ieguvumi

  • Izveidojiet savienojumu, drukājiet, kopējiet un skenējiet, kā vien vēlaties, izmantojot augstas veiktspējas Wi-Fi universālo ierīci.
  • Radoša brīvība, ko sniedz drukāšana un skenēšana mākoņpakalpojumos, izmantojot PIXMA Cloud Link*
  • Ērti drukājiet un skenējiet no viedierīcēm, izmantojot NFC un PIXMA Touch & Print
  • Ātri izveidojiet kvalitatīvas izdrukas, ko ar lepnumu rādīt citiem
  • Ierīcei ir 5 atsevišķas tintes, tāpēc varat nomainīt tikai to tinti, kas ir beigusies

Detalizēti par funkcijām

Canon PIXMA MG6650 — ieskatieties un izpētiet sīkāk

Augstas veiktspējas universāla ierīce


Izpaudiet savu radošumu izdrukās. Šī augstas veiktspējas universālā mājas ierīce ir lielisks kameras sabiedrotais. Tā ir aprīkota ar uzlabotu 5 tinšu sistēmu, ātrām drukāšanas, kopēšanas, skenēšanas opcijām un piekļuvi mākonim. To var kopīgot bezvadu režīmā visā mājā un izmantot attāli no mobilajām ierīcēm. Fotoattēlus varat arī ērti drukāt tieši no atmiņas kartēm un saderīgām bezvadu kamerām.

Savienojums ar mākoņpakalpojumiem


Strādājiet tieši mākonī. Brīvi drukājiet un skenējiet internetā tieši no printera ekrāna. Uzlabotā funkcija PIXMA Cloud Link ļauj dažu sekunžu laikā izdrukāt fotoattēlus no Facebook, Twitter un tiešsaistes fotoalbumiem, drukāt un skenēt dokumentus mākoņpakalpojumos, piemēram, Google Drive, OneDrive un Dropbox, un pat pievienot un nosūtīt skenētos failus/attēlus tieši e-pastā. Turklāt to visu varat paveikt bez datora.*

Gatava lietošanai ar viedtālruņiem un planšetdatoriem


Šis printeris ir gatavs, ja vien jūsu viedtālrunis ir gatavs. Vienkārši viedtālrunī vai planšetdatorā lejupielādējiet programmu Canon PIXMA Printing Solutions. Izmantojot programmu, varat tieši piekļūt mākoņpakalpojumiem. Wi-Fi tīklā vai internetā varat pat skatīt printera statusu, rokasgrāmatu vai faktisko tintes līmeni. Mobilo savienojumu iespējas papildina arī Apple AirPrint un Google Cloud Print atbalsts.

Teicamas izdrukas — ātri


Pārsteidziet ģimeni un draugus ar izcilas kvalitātes attēliem. Ar lepnumu rādiet attēlus ar augstu detalizācijas līmeni un drukājiet profesionāli noformētus dokumentus ar asu tekstu. To nodrošina 5 atsevišķas tintes, Canon FINE tehnoloģija un līdz 4800 dpi drukas izšķirtspēja. Turklāt ierīce ir ļoti ātra. Tās ISO ESAT ātrums ir 15 att./min. melnbaltā režīmā un 9,7 att./min. krāsu režīmā. Iegūstiet 10x15 cm bezapmaļu fotoattēlu nieka 44 sekundēs.

Vienkārša skārienvadība


Pirmšķirīgi pieskārieni. Ierīces darbība ir vienkārša un intuitīva ar pirkstu galiem. Ātri un viegli naviģējiet izvēlnēs, izvēlieties funkcijas, priekšskatiet attēlus un izmantojiet mākoņpakalpojumus ierīces 7,5 cm lielajā krāsu skārienekrānā.

Ietaupiet naudu par tinti un papīru


Minimāli zudumi un maksimāli ietaupījumi. Tā kā ierīcei ir atsevišķas tintes tvertnes, jums ir jānomaina tikai tās krāsas tvertne, kas ir beigusies. Turklāt tagad varat izdrukāt vairāk lapu, tērējot mazāk. Izmantojiet papildu XL tintes un taupiet papīru ar automātisko divpusējās drukāšanas funkciju.

Radoša darbība


Radoši izklaidējieties ar Easy Photo Print+ (funkcija pieejama programmā PIXMA Printing Solutions). Noformējiet apsveikuma kartiņas, fotoattēlu kolāžas un citus dokumentus, kā arī drukājiet tos, izmantojot šo tīmekļa pakalpojumu, turklāt attēlus varat lietot no planšetdatora, viedtālruņa, datora vai mākoņa.

Izstrādājuma tehniskie dati

Uzziniet vairāk par Canon PIXMA MG6650, tā funkcijām un iespējām.

Only change the ink which runs out

Nomainiet tikai izlietoto tinti

Touch Screen

Liels skārienekrāna displejs

Optional high yield inks

Papildu augstas veiktspējas tintes

Use and share wirelessly

Lietošana un kopīgošana bezvadu režīmā

Print from and scan to the cloud

Drukāšana un skenēšana uz mākoņa pakalpojumu

Built-in card reader

Iebūvēts karšu lasītājs

PIXMA Printing Solutions app

Lietojumprogramma PIXMA Printing Solutions

PIXMA-Touch-Print

Ātra savienošana ar NFC atbalstu

  • Universālais printeris PIXMA MG6650
  • Iestatīšanas tintes tvertnes
  • Strāvas vads
  • CD-ROM iestatīšana (CD tikai operētājsistēmai Windows, Mac draiveri ir pieejami tiešsaistē)
  • Rokasgrāmatas un citi dokumenti