Canon PIXMA MG7150

PIXMA MG7150

Augstākās kvalitātes universāla foto ierīce ar 6 tintes kasetnēm profesionālu rezultātu iegūšanai mājās. Moderna un vienkārši lietojama ar intuitīvu skārienvadību, tā piedāvā uzlabotu savienojamību, lai drukātu gan tieši no viedajām ierīcēm, gan no mākoņa.

PIXMA MG7150

Ieguvumi

 • Augstākās kvalitātes universāla foto ierīce ar elegantu un kompaktu dizainu: drukāšanai, kopēšanai un skenēšanai mājās
 • Printēšana no mākoņa tieši no printera ekrāna: drukājiet no tiešsaistes albumiem, sociālajiem tīkliem un mākoņu krātuvēm.
 • Vienkārša Wi-Fi druka un skenēšana no viedtālruņiem un planšetdatoriem
 • Vadiet savu printeri no praktiski jebkuras vietas, izmantojot PIXMA drukāšanas risinājumu lietotni
 • Augstākās kvalitātes fotoattēli ar 6 atsevišķu tintes kasetņu sistēmu (pēc izvēles pieejami XL)

Detalizēti par funkcijām

Canon PIXMA MG7150 — ieskatieties un izpētiet sīkāk

Augstākās kvalitātes universāla foto ierīce


Šī modernā un kompaktā augstākās kvalitātes universālā ierīce piedāvā izcilas kvalitātes drukas, kopēšanas un skenēšanas funkcijas, kā arī uzlabotu savienojamību ar Wi-Fi, Ethernet un mākoni. Ideāli piemērota tiem, kas aizrāvušies ar fotografēšanu. Tā nodrošina ātru, vienkāršu drukāšanu no vairākiem datoriem, bezvadu kamerām, atmiņas kartēm, mākoņu pakalpojumiem un mobilajām ierīcēm.

Drukāšana no mākoņa


Drukājiet tieši no interneta, izmantojot uzlaboto PIXMA Cloud Link funkciju. Dažās sekundēs izdrukājiet fotoattēlus no Facebook, Twitter un tiešsaistes albumiem, piemēram, image.canon, kā arī dokumentus no tādiem mākoņpakalpojumiem kā Evernote un Dropbox — dators nav nepieciešams. Lejupielādējiet veidlapas un citas veidnes tieši no PIXMA Cloud.

Gatava lietošanai ar viedtālruņiem un planšetdatoriem


Vadiet savu printeri no praktiski jebkuras vietas, izmantojot šo viedo ierīci. Lejupielādējiet Canon PIXMA drukāšanas risinājumu lietotni, lai drukātu no savas viedās ierīces un skenētu uz to, kā arī tieši no mākoņu pakalpojumiem. Varat pat piekļūt lietotāja rokasgrāmatai vai pārbaudīt printera statusu un tintes līmeni. Tiek nodrošināts atbalsts arī pakalpojumiem Apple AirPrint un Google Cloud Print.

Izcila veiktspēja


6 tintes kasetņu sistēma ietver pelēko krāsu, lai iegūtu fotogrāfijas ar bagātīgākām krāsām un satriecošas melnbaltās izdrukas, bet Canon FINE tehnoloģija ar izšķirtspēju līdz 9600 dpi nodrošina izcili detalizētas profesionālas kvalitātes fotogrāfijas. Šai universālajai ierīcei ir liels A4 dokumentu drukas ātrums — 15 attēli/min melnbaltajām un 10 attēli/min krāsu izdrukām, un 10x15 cm fotoattēls bez apmalēm tiek izdrukāts aptuveni 21 sekundē.

Skārienvadība


Liels skārienpanelis ar 8,8 cm krāsu ekrānu piedāvā intuitīvu vadību ar pirkstiem, lai ātri un vienkārši pārvietotos izvēlnē un ērti atlasītu funkcijas, priekšskatītu attēlus un izmantotu mākoņu pakalpojumus.

Ietaupiet naudu par tinti


Tā kā tiek izmantotas atsevišķas tintes kasetnes, jānomaina tikai tukšās kasetnes. Ar pēc izvēles pieejamo XL tinti var izdrukāt vairāk lapu nekā ar parasto tinti, ietaupot līdz 30% katrai lapai.

My Image Garden


Šī viena soļa programmatūra piedāvā risinājumus fotoattēlu kārtošanai un drukāšanai, skenēšanai un piekļuvei tiešsaistes pakalpojumiem. Papildu funkcijas, piemēram, sejas noteikšana, atvieglo nepieciešamo fotogrāfiju atrašanu, tās meklējot datorā.

Daudzpusīga materiālu apstrāde


Automātiskā divpusējā druka samazina izmantotā papīra apjomu un izveido divpusējus dokumentus ar profesionālu noformējumu. Divās pilnībā integrētās papīra paplātēs vienlaikus var ievietot fotopapīru un parasto papīru. Izveidojiet un drukājiet etiķetes tieši uz kompaktdiskiem.

Balvas

Izstrādājuma tehniskie dati

Uzziniet vairāk par Canon PIXMA MG7150, tā funkcijām un iespējām.

Only change the ink which runs out

Nomainiet tikai izlietoto tinti

Optional high yield inks

Papildu augstas veiktspējas tintes

Automatic double sided printing

Automātiska divpusēja drukāšana

Use and share wirelessly

Lietošana un kopīgošana bezvadu režīmā

PIXMA Printing Solutions app

Lietojumprogramma PIXMA Printing Solutions

Tablet and smartphone ready

Gatavs lietošanai ar planšetdatoriem un viedtālruņiem

Print directly from cloud

Drukājiet tieši no mākoņa

Built-in card reader

Iebūvēts karšu lasītājs

Print directly onto disc

Tieša drukāšana uz diska

Easy to use touch panel

Ērti lietojams skārienpanelis

Large touch screen display

Liels skārienekrāna displejs

Turns on when you start printing

Ieslēdzas, kad sākat drukāt

 • Universālais printeris PIXMA MG7150
 • Iestatīšanas tintes tvertnes
 • Strāvas vads
 • Iestatīšanas kompaktdisks
 • Matte Photo Paper MP-101 (automātiskai drukas galviņas līdzināšanai)
 • Rokasgrāmatas un citi dokumenti