Canon PIXMA MG7550

PIXMA MG7550

Atklājiet savas radošās fotografēšanas idejas lieliskās izdrukās. Izcila Wi-Fi universālā ierīce ar 6 tintēm — ērti savienojiet to ar viedierīcēm un mākoni un vadiet ierīci ar skārieniem.

PIXMA MG7550 Extra

Ieguvumi

 • Strādājiet radoši. Ērti drukājiet, kopējiet un skenējiet, izmantojot jaudīgu fotoattēlu universālo ierīci
 • Pievienojiet, kā vien vēlaties, pateicoties Wi-Fi, Ethernet un NFC
 • Radoša brīvība, ko sniedz drukāšana un skenēšana mākoņpakalpojumos, izmantojot PIXMA Cloud Link*
 • Ērti drukājiet un skenējiet no viedierīcēm, izmantojot NFC un PIXMA Touch & Print
 • Ātri izveidojiet augstas kvalitatīvas izdrukas, ko ar lepnumu rādīt citiem

Detalizēti par funkcijām

Canon PIXMA MG7550 — ieskatieties un izpētiet sīkāk

Augstākās kvalitātes universāla foto ierīce


Atklājiet plašās drukāšanas iespējas. Drukājiet fotoattēlus ar šo moderno un kompakto universālo ierīci un ar lepnumu rādiet citiem. Īstenojiet savas fotografēšanas vēlmes. Šī ierīce apvieno izcilas kvalitātes drukāšanas, kopēšanas un skenēšanas funkcijas ar uzlabotu Wi-Fi, Ethernet un mākoņpakalpojumu savienojamību. Drukājiet ātri un vienkārši no jebkuras ierīces — datoriem, bezvadu LAN PictBridge kamerām, atmiņas kartēm, mākoņpakalpojuma un viedierīcēm.

Izcila veiktspēja


Iegūstiet skaistus bagātinātu krāsu fotoattēlus un lieliskas melnbaltas izdrukas. PIXMA MG7550 nodrošina visas nepieciešamās tehnoloģijas, lai jūs varētu iegūt profesionālas kvalitātes izdrukas ar 6 atsevišķām tintēm, ieskaitot pelēko un īpašu melnā pigmenta tinti asam tekstam. Printera darbības pamatā ir Canon FINE tehnoloģija ar minimālu 1 pl tintes pilienu un līdz pat 9600 dpi izšķirtspēju. Turklāt ierīce ir arī ātra. Tās ISO ESAT ātrums ir 15 att./min. melnbaltajā režīmā un 10 att./min. krāsu režīmā. Līdz ar to 10x15 cm bezapmaļu fotoattēlu varat iegūt nieka 21 sekundē.

Savienojums ar mākoņpakalpojumiem


Strādājiet tieši mākonī. Brīvi drukājiet un skenējiet internetā tieši no printera ekrāna. Uzlabotā funkcija PIXMA Cloud Link ļauj dažu sekunžu laikā izdrukāt fotoattēlus no Facebook, Twitter un tiešsaistes fotoalbumiem, drukāt un skenēt dokumentus mākoņpakalpojumos, piemēram, Google Drive, OneDrive un Dropbox, un pat pievienot un nosūtīt skenētos failus/attēlus tieši e-pastā. Turklāt to visu varat paveikt bez datora.*

Gatava lietošanai ar viedtālruņiem un planšetdatoriem


Šis printeris ir gatavs, ja vien jūsu viedtālrunis ir gatavs. Vienkārši viedtālrunī vai planšetdatorā lejupielādējiet programmu Canon PIXMA Printing Solutions. Izmantojot programmu, varat tieši piekļūt mākoņpakalpojumiem. Wi-Fi tīklā vai internetā varat pat skatīt printera statusu, rokasgrāmatu vai faktisko tintes līmeni. Mobilo savienojumu iespējas papildina arī Apple AirPrint un Google Cloud Print atbalsts.

Ērta skārienvadība


Pirmšķirīgi pieskārieni. Ierīces darbība ir vienkārša un intuitīva ar pirkstu galiem. Ātri un viegli naviģējiet izvēlnēs, izvēlieties funkcijas, priekšskatiet attēlus un izmantojiet mākoņpakalpojumus ierīces 8,8 cm lielajā krāsu skārienekrānā.

Ietaupiet naudu par tinti


Atpūtieties un ietaupiet. Tā kā ierīcei ir atsevišķas tintes tvertnes, jums ir jānomaina tikai tās krāsas tvertne, kas ir beigusies. Turklāt papildu XL tintes ļauj drukāt vairāk lapu, maksājot mazāk.

Radoša darbība


Radoši izklaidējieties ar Easy Photo Print+ (funkcija pieejama programmā PIXMA Printing Solutions). Noformējiet apsveikuma kartiņas, fotoattēlu kolāžas un citus dokumentus, kā arī drukājiet tos, izmantojot šo tīmekļa pakalpojumu, turklāt attēlus varat lietot no planšetdatora, viedtālruņa, datora vai mākoņa.

Daudzpusīgs dizains


Ietaupiet par papīru un izveidojiet profesionāli noformētus divpusējus dokumentus ar automātisko divpusējās drukāšanas funkciju. Šis printeris var vienlaikus apstrādāt fotopapīru un parastu papīru, pateicoties 2 papīra paplātēm. Turklāt varat arī noformēt un izdrukāt etiķetes tieši uz saderīgiem diskiem (CD/DVD/BD).

Izstrādājuma tehniskie dati

Uzziniet vairāk par Canon PIXMA MG7550, tā funkcijām un iespējām.

Only change the ink which runs out

Nomainiet tikai izlietoto tinti

Optional high yield inks

Papildu augstas veiktspējas tintes

Use and share wirelessly

Lietošana un kopīgošana bezvadu režīmā

Print from and scan to the cloud

Drukāšana no mākoņpakalpojuma un skenēšana uz to*

Tablet and smartphone ready

Gatavs lietošanai ar planšetdatoriem un viedtālruņiem

Easy to use touch panel

Ērti lietojams skārienpanelis

Large touch screen display

Liels skārienekrāna displejs

PIXMA-Touch-Print

Ātra savienošana ar NFC atbalstu

 • Universālais printeris PIXMA MG7550
 • Iestatīšanas tintes tvertnes
 • Strāvas vads
 • CD-ROM iestatīšana (CD tikai operētājsistēmai Windows, Mac draiveri ir pieejami tiešsaistē)
 • CD drukas paplāte
 • Rokasgrāmatas un citi dokumenti