Viedā drukāšana cilvēkiem ar savienotām ierīcēm

Iedvesmojiet savu radošumu. Izdrukas būs pārsteidzošas, ja izmantosiet iespēju drukāt skaistas fotogrāfijas tieši no jebkuras ierīces ar mūsu sistēmu ar 6 tintēm. Ar ierīci, kura izstrādāta, lai nodrošinātu kvalitāti un ātrumu, izbaudiet, cik vienkārši ir ar intuitīvajām skāriensistēmas vadīklām izveidot savienojumu ar viedajām ierīcēm un mākoņpakalpojumu.

Emīlija un fenakistiskops

Iegūstiet ātru augstākās kvalitātes druku

Izdrukājiet augstas kvalitātes fotoattēlus tikai dažās sekundēs. Izbaudiet mūsu vislabākos rezultātus ar druku, kuras izšķirtspēja ir līdz 9600 dpi, un izdrukām, kuras būsiet lepns rādīt arī citiem. Iegūstiet fotoattēlus ar skaistām, bagātīgām krāsām vai satriecošu melnbalto druku, izmantojot Canon tehnoloģiju FINE

Jūsu radošais process

“Man palīdz, ja apkārt ir iedvesmojoši attēli, kurus varu izdrukāt, izvietot sev apkārt un kopīgot radītos darbus” (Emīlija, Vine māksliniece)
PIXMA MG7700 sērija palīdz gūt iedvesmu neatkarīgi no tā, kur uzglabājat savus attēlus. Izmantojiet kameru, viedās ierīces vai pat mākoņpakalpojumu, lai drukātu augstas kvalitātes attēlus un izpaustu savu radošumu.

Augstas kvalitātes druka ar jaunajām Canon tintēm

Ar mūsu sešu atsevišķo tintes kasetņu sistēmu varat drukāt un iedzīvināt 10 x 15 cm fotoattēlus bez apmalēm tikai 21 sekundē. Radīts ērtībai — jums ir jānomaina tikai tā krāsas kasetne, kas ir tukša.
Ar moderni izstrādātām krāsām, ietverot pelēko krāsu, lai panāktu izcilus melnbaltos attēlus, un īpašu pigmenta melno krāsu asam tekstam, varat būt pārliecināts, ka visi izdrukātie materiāli būs pārsteidzošā kvalitātē.

Nevainojams ierīces un printera savienojums

Projekta izveide ir tik vienkārša, ja var drukāt no jebkuras ierīces. Ar lietojumprogrammu Canon PRINT ērti skenējiet un drukājiet, izmantojot planšetdatoru vai mobilo tālruni. Iebūvētais režīms Wi-Fi Direct® izveido īpašu bezvadu tīklu un atvieglo printera un viedās ierīces savienošanu pārī

Vienkārša drukāšana un skenēšana tieši no mākoņpakalpojuma

Iedzīviniet savus mīļākos tiešsaistes fotoattēlus

Daudzpusīgs printeris, kas vienkāršo projektu izpildi.
Izmantojot lietojumprogrammu Canon PRINT, varat drukāt no jebkuras vietas, kur rodat iedvesmu. Facebook, Instagram vai mākoņa platforma — pārlūkojiet failus mobilā ierīcē vai tieši printerī un dažu sekunžu laikā iegūstiet kopiju.

Canon intuitīvais skārienekrāns

Vienkārša piekļuve visām mākoņa platformām

Izstrādāts tieši jums. Ar pirksta pieskārienu piekļūstiet mākoņa platformām no mūsu intuitīvā skārienpaneļa.
Izmantojot 8,8 cm skārienekrānu, ātri atrodiet vislabākos attēlus, priekšskatiet tos un vienkārši drukājiet, neatejot no printera.

Specifikācijas

Nomainiet tikai izlietoto tinti

Nomainiet tikai izlietoto tinti

Papildu augstas veiktspējas tintes

Papildu augstas veiktspējas tintes

Lietošana un kopīgošana bezvadu režīmā

Lietošana un kopīgošana bezvadu režīmā

Drukāšana un skenēšana uz mākoņa pakalpojumu

Drukāšana un skenēšana uz mākoņa pakalpojumu

Canon PRINT Inkjet/SELPHY lietojumprogramma

Canon PRINT Inkjet/SELPHY lietojumprogramma

Ērti lietojams skārienpanelis

Ērti lietojams skārienpanelis

Liels skārienekrāna displejs

Ātra savienošana ar NFC atbalstu

Ātra savienošana ar NFC atbalstu

Skatīt visas specifikācijas

Download drivers, software, firmware and manuals.

Product support

Modeļi šajā sērijā*

* dažu krāsu modeļi ir pieejami tikai atsevišķos veikalos

Papildaprīkojums

Jums varētu patikt

Izpētiet PIXMA mājas un universālo printeru klāstu, lai atrastu sev piemērotu printeri.

MG3650

Vienkārši izveidojiet savienojumu ar viedierīcēm un mākoņpakalpojumu, izmantojot šo kompakto universālo ierīci ar Wi-Fi funkciju. Izbaudiet ātru, augstas kvalitātes druku, kopēšanu un skenēšanu ar divpusējo drukāšanu un pēc izvēles pieejamām XL tintes kasetnēm.

MG5700 sērija

Drukāšana un skenēšana bez problēmām, izmantojot viedierīces un mākoņpakalpojumus. Izklaidējieties, veidojot brīnišķīgus attēlus un dokumentus ar šo daudzpusīgo, lietotājam draudzīgo universālo ierīci ar 5 tintēm.

MG6800 sērija

Šai lieliskas veiktspējas universālajai ierīcei ar 5 tintēm ir Wi-Fi funkcija un skārienekrāns, kas atvieglo dokumentu un fotogrāfiju drukāšanu tieši no viedierīcēm, kā arī mākoņpakalpojumu krātuvēm.