Canon PIXMA MP230

PIXMA MP230

Moderna universāla ierīce, kas nodrošina kvalitatīvu drukāšanu, skenēšanu un kopēšanu. Ērti lietojama programmatūra ļauj kontrolēt drukāšanu no tīmekļa, kā arī kārtot un izdrukāt fotoattēlus.

PIXMA MP230

Ieguvumi

  • Universāla ierīce: printeris, kopētājs un skeneris
  • Vienkārša uzstādīšana un darbība
  • Ātra dokumentu un fotoattēlu drukāšana
  • Apjomīgāka drukāšana ar papildu augstas veiktspējas tintēm
  • Ērta un efektīva drukāšana no tīmekļa
  • Programmatūra My Image Garden
  • Programma Facebook fotoattēlu drukāšanai

Detalizēti par funkcijām

Canon PIXMA MP230 — ieskatieties un izpētiet sīkāk

Izdevīga universāla ierīce


Modernā universālā ierīce ir aprīkota ar FINE kasetņu sistēmu. Tas ir lielisks risinājums drukāšanai, kopēšanai un skenēšanai ikdienā. Ar A4 ISO ESAT ātrumu (7,0 att./min. melnbaltajā/4,8 att./min. krāsu) dokumenti tiek izdrukāti nekavējoties. A4 krāsu skenējumu varat iegūt aptuveni 14 sekundēs, savukārt A4 krāsu dokumenta kopiju — aptuveni 30 sekundēs.

FINE kvalitāte


FINE drukas galviņas ar tikai 2 pl lieliem tintes pilieniem un 4800 dpi maksimālo izšķirtspēju nodrošina ļoti kvalitatīvas un detalizētas izdrukas. Hibrīdtinšu sistēma ar ChromaLife100+ ļauj iegūt noturīgus attēlus ar košām krāsām un skaidru tekstu.

Ietaupiet naudu par tinti


Drukājiet vairāk, tērējot mazāk. To garantē ekonomiskās un augstas veiktspējas kasetnes PG-512 un CL-513. Ar šīm kasetnēm varēsit izdrukāt daudz vairāk nekā ar ekvivalentām standarta kasetnēm, tāpēc tinte būs jānomaina retāk. Lielisks risinājums, ja bieži drukājat.

My Image Garden


Izbaudiet visas radošās iespējas, ko sniedz PIXMA, izmantojot šo vienu rīkkopu. Ērti drukājiet, skenējiet un piekļūstiet fotoattēliem tiešsaistes pakalpojumos. Fotoattēlu kārtošanas iespējas, tostarp sejas noteikšana, ļauj arvien no jauna atklāt datorā sen aizmirstus kadrus un izveidot pievilcīgus, jaunus dizainus drukāšanai.

Drukājiet tieši no Facebook


Izveidojiet glītus atmiņu fotoattēlus un drukājiet tos tieši no Facebook. Veicot tikai vienu vienkāršu darbību, programma Print Your Days ļauj drukāt savus vai draugu Facebook fotoattēlus un izveidot skaistas kolāžas.

Tveriet video mirkļus


Full HD Movie Print ļauj drukāt fotoattēlus no videokadriem, kas saglabāti Canon digitālajās kamerās vai videokamerās. Varat izvēlēties atsevišķus kadrus vai apvienot vairākus kadrus vienā, lai izdrukātu pārsteidzošus efektus.

Vieda drukāšana no tīmekļa


Izmantojot Easy-WebPrint EX, drukāšana no tīmekļa ir ļoti vienkārša un efektīva. Šis Internet Explorer spraudnis ļauj piespraust sadaļas no vairākām tīmekļa lapām un apvienot tās vienā lapā, lai jūs varētu izdrukāt tikai nepieciešamo saturu.

Taupiet enerģiju


Automātiskā izslēgšanas funkcija automātiski izslēdz printeri pēc noteikta laika perioda, lai taupītu enerģiju. Savukārt automātiskā ieslēgšanas funkcija ierīci ieslēdz, kad sākat drukāt. Tehnoloģija Quick Start garantē, ka universālā ierīce ir gatava darbam dažu sekunžu laikā pēc ieslēgšanas.

Izstrādājuma tehniskie dati

Uzziniet vairāk par Canon PIXMA MP230, tā funkcijām un iespējām.

Convenient and easy to replace

Ērta un vienkārša nomaiņa

Micro ink droplets for precise print

Ļoti mazi tintes pilieni precīzai drukāšanai

High resolution photo printing

Augstas izšķirtspējas fotoattēlu izdrukas

High resolution scanning

Augstas izšķirtspējas skenēšana

Facebook photo printing

Facebook fotoattēlu drukāšana

One-stop creative software

Radoša vienas darbības programmatūra

Smart web printing

Vieda drukāšana no tīmekļa

Quality long lasting photos

Kvalitatīvi un noturīgi fotoattēli