Canon PIXMA MP250

PIXMA MP250

PIXMA MP250 ir kompakta un viegli lietojama daudzfunkciju ierīce par pieņemamu cenu. Tā apvieno foto laboratorijas kvalitātes izdrukas ar izcilu dokumentu un tīkla drukāšanu, kā arī daudzveidīgu kopēšanu un skenēšanu.

Ieguvumi

  • Drukāšana, kopēšana un skenēšana
  • ISO ātrums 7,0/4,8ipm vienkrāsas/krāsu ESAT
  • 4800 dpi drukāšanas izšķirtspēja un 2 pl tintes pilienu
  • 10x15 cm foto 56 sekundēs*
  • Easy-WebPrint EX
  • 600 dpi skeneris ar Auto Scan režīmu
  • Pašatverošs padeves nodalījums
  • ChromaLife100+**

Detalizēti par funkcijām

Canon PIXMA MP250 — ieskatieties un izpētiet sīkāk

Drukāšana, kopēšana, skenēšana


Daudzveidīgā PIXMA MP250 par saprātīgu cenu nodrošina iespēju izmantot augstas kvalitātes drukāšanu, skenēšanu un kopēšanu mājās. Dokumentu, tīkla satura un foto laboratorijas kvalitātes drukāšana ir ērti lietojama iesācējiem, studentiem un ģimenēm.

Reālistiski dokumentu drukāšanas ātrumiCanon atbalsta nozarē atzīto ISO standartu drukāšanas un kopēšanas ātruma mērīšanā. Tas atvieglo piemērotākā PIXMA izvēli, pamatojoties uz reālo dokumentu drukāšanas laiku. PIXMA MP250 nodrošina ISO ESAT 7,0ipm ātrumu vienkrāsas un 4,8ipm krāsu drukāšanā.

Foto laboratorijas kvalitāteCanon patentētā FINE tehnoloģija ar 2 pl tintes pilienu nodrošina izcilu drukas kvalitāti ar 4800x1200 dpi izšķirtspēju. Fotoattēli ir satriecoši detalizēti un bez graudainuma. Canon FINE kasetnes izmanto krāsu tintes, kas nodrošina izcilu fotoattēlu drukāšanu, un papildu melno pigmenta tinti skaidram tekstam. PIXMA MP250 apvieno kvalitāti un ātrumu. Ar noklusējuma iestatījumiem 10x15 cm attēlus bez apmales var izdrukāt apm. 56 sekundēs. *

Gudras funkcijas un programmatūraEasy-WebPrint EX ir intuitīva programmatūra, kas atvieglo informācijas izgriešanu, rediģēšanu un drukāšanu no tīkla: organizējiet vairākus izgriezumus uz vienas lapas. Auto Photo Fix II ir uzlabota programmatūra, kas labo daudzas vispārzināmas attēlu kļūdas, tostarp nepietiekamu ekspozīciju. Izmantojot Scene Analysis un Face Detection tehnoloģiju var viegli novērst tādas problēmas kā sarkano acu efekts. Tiek uzlaboti dažādu attēla daļu ekspozīcijas līmeņi

Efektīva skenēšanaSmalki detalizētas, oriģinālam atbilstošas skenētas kopijas ar 600 dpi izšķirtspējas CIS skeneri. Auto Scan režīms automātiski nosaka, kas tiek skenēts – fotoattēls vai dokuments –, un tad skenē un saglabā to, izmantojot vispiemērotākos iestatījumus.

Ātri un viegli lietotAr Quick Start funkciju MP250 sāk darbību dažu sekunžu laikā – drukājiet, kopējiet un skenējiet, kad vien vēlaties, gandrīz acumirklī. Pašatverošais papīra nodalījums automātiski atveras, lai savāktu izdrukas un kopijas.

Ilgmūžīgi, skaisti attēliChromaLife100+ sistēma** nodrošina ilgmūžīgus, skaistus fotoattēlus. PIXMA MP250 oriģinālo Canon tinšu un Canon foto papīra izmantošanas kombinācija saglabā atmiņas uz mūžu.

* Skat. specifikācijas

** Skat. www.canon-europe.com/chromalife100

Izstrādājuma tehniskie dati

Uzziniet vairāk par Canon PIXMA MP250, tā funkcijām un iespējām.