Canon PIXMA PRO-10

PIXMA PRO-10

Iegūstiet tirdzniecībai piemērotas galerijas kvalitātes izdrukas, izmantojot šo A3+ fotoprinteri ar 10 tintēm. Tas ļauj iegūt teicamas kvalitātes profesionālas izdrukas krāsu un melnbaltajā režīmā, atbalsta dažādus apdrukājamos materiālus un nodrošina uzlabotas savienojuma iespējas.

PIXMA PRO10

Priekšrocības

  • Galerijas kvalitātes A3+ fotoprinteris
  • 10 pigmenta tinšu sistēma
  • Profesionālas krāsu un melnbaltās izdrukas
  • Vienmērīgs, kvalitatīvs glancējums un piesātināti melnie toņi
  • Izcila attēla noturība
  • Drukāšanas spraudnis efektīvai darbplūsmai
  • Plašs apdrukājamo materiālu atbalsts
  • Uzlabota savienojamība

Detalizētas funkcijas

Canon PIXMA PRO-10 —iegūstiet plašāku informāciju

Galeriju kvalitātei līdzvērtīgi fotoattēli


PIXMA PRO-10 ar 10 tinšu sistēmu sniedz teicamas profesionālas izdrukas no 10x15 cm līdz A3+ vai pat 35 cm (14 collas) platam formātam. Šis ir lielisks risinājums fotogrāfiem, kas vēlas iegūt izstādes kvalitātes izdrukas vai tirgot galerijas kvalitātei līdzvērtīgus fotoattēlus.

Profesionāla krāsa


Pigmentu tintes LUCIA garantē iespaidīgus un izteiksmīgus rezultātus ar pārsteidzošu viendabīgumu un attēla noturību. 10 tinšu sistēma var atveidot plašu krāsu gammu, šādi attēliem piešķirot vēl papildu košumu un detalizētu atveidi.

Izteiksmīgas melnbaltās izdrukas


Ierīcei PIXMA PRO-10 ir trīs speciālas melnbaltās tintes, kas ļauj iegūt skaistus melnbaltos fotoattēlus ar vienmērīgām toņu gradācijām. Matētās melnās un fotoattēlu melnās tintes ir vienmēr gatavas drukāšanai, tāpēc jums nav lieki jātērē tinte, mainot fotopapīru no glancētā uz matēto.

Vienmērīgs glancējums


Chroma Optimizer dzidrā tinte tiek lietota glancētā vai daļēji glancētā papīra apdrukātajos apgabalos, šādi uzlabojot melnās krāsas blīvumu, paplašinot krāsu gammu un izdrukājot fotoattēlus ar teicami vienmērīgu glancējumu.

Kvalitāte un ātrums


Ierīcē PIXMA PRO-10 ir tehnoloģijas FINE drukas galviņa ar 4 pl tintes pilieniem, kas nodrošina 4800 dpi drukas izšķirtspēju vēl detalizētākiem fotoattēliem bez graudainuma. Galerijas kvalitātes A3+ izdruku ar apmalēm krāsu vai melnbaltajā režīmā varat iegūt mazāk nekā četru minūšu laikā.

Efektīva darbplūsma


Jaunais Print Studio Pro spraudnis nodrošina ērtu un efektīvu profesionālas drukāšanas darbplūsmu. Šis drukāšanas spraudnis izplatītākajās fotoattēlu programmās visus drukāšanas iestatījumus apvieno vienā ērti naviģējamā izvēlnē.

Krāsu saskaņošana


Canon jaunais režīms PRO Mode (printera draivera krāsu profils) palīdz nodrošināt, ka drukātās krāsas precīzi atbilst ekrānā redzamajām krāsām. Lai iegūtu vēl lielāku krāsu precizitāti, varat izveidot unikālus ICC profilus vai pat noregulēt printeri, izmantojot Canon programmatūru Colour Management Tool Pro.

Papīra izvēle


Drukājiet uz vajadzīgā noformējuma vai formāta papīra. Tiek atbalstīti Canon oriģinālie fotopapīri, un papildus varat lejupielādēt un izmantot Canon ICC profilus, strādājot ar daudziem papīra veidiem, ko piegādā pazīstami ražotāji, piemēram, Hahnemühle, Ilford un Canson.

Savienojamība


Wi-Fi un Ethernet savienojums ļauj novietot printeri jebkurā vietā. Tas ir nevainojams risinājums fotogrāfiem, kas strādā mājās, vai nelielām studijām. Drukājiet fotoattēlus tieši no viedtālruņiem un planšetdatoriem, izmantojot Canon programmu Easy-PhotoPrint vai Apple AirPrint.

Apbalvojumi

Produkta tehniskie dati

Uzziniet vairāk par Canon PIXMA PRO-10, tā funkcijām un iespējām.

Micro ink droplets for precise print

Ļoti mazi tintes pilieni precīzai drukāšanai

High resolution photo printing

Augstas izšķirtspējas fotoattēlu izdrukas

Superb photolab-quality print head

Lieliska fotolaboratorijas kvalitātes drukas galviņa

Only change the ink which runs out

Nomainiet tikai izlietoto tinti

High longevity pigment ink

Ilgi noturīga pigmenta tinte

Chroma_Optimizer_Clear_Ink

Chroma Optimizer

Use and share wirelessly

Lietošana un kopīgošana bezvadu režīmā

Tablet and smartphone ready

Gatavs lietošanai ar planšetdatoriem un viedtālruņiem

Print plug-in for photo applications

Drukas spraudnis fotoattēlu programmām

One-stop creative software

Radoša vienas darbības programmatūra

Print directly onto disc

Tieša drukāšana uz diska

Prints up to A3+ and 35cm wide

Izdrukas līdz pat A3+ un 35 cm platas